irinastojanovski

Kolima do Tasosa

849 poruka u ovoj temi

OK!A zezalice na vodi kako kazes,odnosno skijanje na vodi,skuteri...?

u Pefkariju

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

YOWANA

EVO BAS U KATALOGU GLEDAM FOTOGRAFIJE POMENUTE VILE!I MENI DELUJE OK!

citiram:,,NALAZI SE NA GLAVNOM PUTU NA ULASKU U LIMENAS.UDALJENA JE OKO 500 m OD CENTRA GRADA,A OD MORA OKO 100m!

sadrzaj:RECEPCIJA,BAZEN SA BAROM,DVORISTE.

sobe:ZA SMESTAJ DVE I TRI OSOBE,KOMPLETNO OPREMLJENA KUHINJA,TERASA,TV I KLIMA.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hvala max, znaci ce mi. ja nikada nisam bio u grckoj. zadnje dve godine sam bio u Bugarskoj i biko je ok. sad reko da probam nesto drugo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vesna Ks

HVALA!!!ALI NEMAM POJMA GDE SE TO NALAZI?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

KIZA BG

MI OVDE IZGLEDA IMAMO ,,RELI VOZACE",A NE PORODICNE LJUDE KOJI IDU NA GODISNJI ODMOR!!?OK,SLAZEM SE DA SE NE TREBA RAZVLACITI PO PUTU I DA TO JAKO SMARA I I SCRPLJUJE,ALI NE TREBA NI JURCATI PO SVAKU CENU I NIJE BITNO ZA KOJE SE VREME STIZE!

ja nisam reli vozac i imam porodicu (zena i sin, prosle godine + cerka ove). imamo solidan auto i uvek vozim na isti nacin, bez obzira da li je to auto-put ili ne - maksimalno brzo i po meni bezbedno. znaci koliko god mi omogucavaju kola koja vozim i put kojim vozim. sve je stvar temperamenta i navika. o ludovanju nema ni reci - jednostavno volim da vozim brzo, ali ne i nebezbedno. da nema zene koja voli da pravi pauze, ja ne bih stajao uopste.

ali se na kraju slazem da nije bitno koliko dugo se vozi vec da se bezbedno i bez problema stigne.

jedino mi nije jasno sta rade na tasosu oni koji krenu ujutru (po danu). ako se stigne predvece onda si ili izgubio tu polovinu dana ili si stigao pola dana pre svog termina? i o tome treba voditi racuna. mi smo stigli, ispravljam se u 12.30 u potos i cekali skoro do 14 da nam bude gotov apartman.

sto se tice policije, u makedoniji sam video jednu patrolu u povratku, a u grckoj nijednu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

IZGLEDA DA JE OVDE NEKO JAKO SUJETAN?!!ALI OK,SMATRAM DA IDEM NA GODISNJI ODMOR I DA NIGDE NE ZURIM!SAMO PUTOVANJE JE DEO TOG ODMORA I ZA MENE POSEBNO UZIVANJE!APP JE DOSTUPAN TEK OD 16h,TAKO DA NEMA POTREBE DA KRECEM NOCU!SEM TOGA,VOLIM DA PRAVIM CESTE PAUZE,KRACE ZADRZAVANJE,PA DALJE.ISTO TAKO IMAM PORODICU I ODLICAN AUTO,ALI BEZBEDNOST MI JE NA PRVOM MESTU!!!BEZ OBZIRA NA TVOJ TEMPERAMENT I DOBAR AUTO,PITANJE JE KOLIKO MOZES BITI SIGURAN PRI BRZINI OD 200 km NA SAT?NISAM TVOJA SAVEST I I NECU DA ZVUCIM POPUT ALVIROVICA,ALI ME ZANIMA STA DOBIJAS SA TIM,OSIM DVA SATA KUPANJA VISE?!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Max Zemun

I ti putujes sa Atlanticom.

Ja sam za Vilu Tereza cuja sve naj... Kazu da je to najlepsa vila u Limenasu

pa, UZIVAJ

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

MAX JE U PRAVU,MISLIM DA NE TREBA NIGDE ZURITI,NAROCITO KADA SE IDE NA ODMOR.JA VISE VOLIM DAN,JER SAM ODMORNIJI I NE DOLAZIM U SITUACIJU DA MI SE PRISPAVA U TOKU VOZNJE!ALI,SVE JE OPET STVAR IZBORA I NAVIKE,SAMO BEZ JURCANJA.PROSLOG LETA KRENUO SAM ZA TASSOS U 04:00 I STIGAO DO 16h!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

VIDIM NA FORUMU DA JE FRKA NEGDE OKO SOLUNA,DA SE LJUDI TEZE SNALAZE,DA CESTO POGRESE PUT,TRAJEKT I DR.VRACAM SE PRE TVOG ODLASKA,PA AKO BOG DA,CUCEMO SE TADA I PRENECU TI UTISKE I POTREBNE INFORMACIJE!BICU BOLJI OD MIRKA ALVIROVICA!!!POZZ

Max,

nije zaista nikakva frka kod Soluna :) nema sanse da pogresis. Sve je super obelezeno :) "problem" je za Halkidiki i ukljucenje na Ring Road, ali skretanje za Kavalu zaista ne mozes da promasis :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

twixy

Hvala Twixy,zaista mi puno pomazes!Na int.a. mozete pogledati nesto zaista zanimljivo:www.garmin.co.yu .Rec je o navigacionom sistemu za automobile,sa detaljnom mapom europe!Dobra stvar,samo kosta!Za cenu od 27.000,00 din,ne razmisljas o putu,ili da ces negde pogresiti!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mnogo mocna stvarcica :) Na poslu koristim outdoor varijantu i to je super. A ovo sam gledala u jednoj prodavnici (da je ne reklamiram) i bas mi se dopala, ali nekako mi glupo da dajem tolike pare za nesto sto ne koristim stalno :rolleyes: Ali agencijskim vozacima buseva bi mnogo znacila, posto su majstori da se zagube :D :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa,ipak je malo frka.Bas moras da vodis racuna o skretanju,jer u protivnom ulazis u Solun,a tamo u spicu....haos!!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

yowana

Da,putujem sa ,,Antlantikom"!Sta si odlucila za smestaj?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

twyxi,

Izvini,radoznao sam!Koji posao obavljas kada koristis navi?Po porukama vidim da nisam jedini koji rano ustaje!I BAS SAM IZNENADJEN (prijatno) STO TE TAKVE STVARI ZANIMAJU!?Obicno to nije zenska oblast!i sta si odlucila za odmor,gde ides i kada?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

twyxi,djole-bg

pa,gde ste bre drugari?Ovde sada sve neki novi!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka