jedna mala

Vile Alexandros i Vagelis, Nidri

26 poruka u ovoj temi

Vila Vagelis nema parking al moze 3-4 kola da stane ispred za ostale je vec problem sobe na drugom spratu su nove i skroz ok jer su novije dok su one u prizemlju starije i ako uplatite trokrevetnu sobu nadajte se dvokrevetnoj sa pomocnim lezajem dok su gazde skroz ok ciste sobe svaki drugi dan i menjaju posteljinu 5 dana

ja sam danas zvala etu da vidim dal od 03.09 ima mesta u vili Aleksandros jer drustvo ide u tom periodu al nema ni u njoj ni u Vagelisu

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Isli smo preko agencije,putovali smo 22 sata...Bili smo smesteni u vili Vagelis.Vila je relativno nova,smestaj je skroz ok(imali smo cak i mrezicu za komarce) biggrin.gif Sobe se ciste svaki drugi dan.Vila poseduje i bazen.Ako te jos nesto zanima slobodno pitaj biggrin.gif

Izmenjeno (Tripco)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako moze neko da mi napise gde se tacno nalazi vila Alexandros,decko i ja idemo kolima pa nas zanima kako da je nadjemo kada stignemo tamo?

unapred hvala! :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nalazi se negde preko puta luke gde staju trajekti nije tesko naci jer Nidri ima svega dve ulice glavnu kuda idu kola kroz centar gde su radnje i drugu koja ide uz samu luku

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hvala puno,nadam se da cemo se snaci :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

to najbolje da pitas u agenciji ko je organizator putovanja

Obično se na sajtu agencije koji posetite (ukoliko su subagenti), kada pogledate cenovnik i pravilnike, može pročitati u dnu, sitnim slovima, koja agencija je organizator ture. Što se smeštaja u Vagelisu i Aleksandrosu tiče, mislim da je organizator bila Eta Tours iz Beograda.

Kad je u pitanju parking u Vagelisu, on postoji, ali samo za 4-5 automobila. Ko ide u predsezoni, kao što smo mi išli u junu prošle godine, neće imati problem da se parkira.Na mali parking se ulazi kada se iz glavne ulice skrene desno uzbrdo, na obilaznicu, pa odmah levo, jer je Vagelis maltene na samom ćošku. Sobe na drugom spratu su renovirane i veoma pristojne, ali budite obazrivi ako vam treba 3 normalna kreveta - pomoćni kreveti su za decu! Nešto veći studio je br.12, na II spratu, sa malo smaknutom terasom. Jedini ozbiljniji problem za one koji vole da se za vreme ručka povuku u sobu, biće nesnosna vrućina na terasi, jer otprilike od podneva, pa dok sunce ne zađe, ne možete da sedite za jedinim stolom koji imate, jer je on, pogađate, na terasi! Nakon dva dana mučenja, "preselili" smo se na plažu (do koje imate oko 3 minuta hoda), gde smo u fantastičnoj hladovinki ručali grče salate, omlete i sl, za po 2,5 do 5 eura. Ako ste motorizovani, ionako nećete biti u sobama u vreme ručka, a kad se popodne vratite, moći ćete da uživate u još malo sunca na EKSTREMNO čistom bazenu, uz sjajni frape od kafe, koji Vagelis svojeručno pravi...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

vidim da se i vama svidela vila Vagelis :) mi smo bili prosle godine kraj maja pocetak juna i bilo je super u septembru smo isli ponovo al nazalos nije bilo mesta u ovoj vili a u pravu ste za ove vile je prosle godine organizator putovanja bila Eta turs mada ima jos nekih agencija koje su ih nudile

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prosle godine sam bila u Vagelisu u drugoj polovini jula. Isla sam preko agencije tamo. Medjutim, ta vila je bila 20-30 evra skuplja od oslatlih vila, ali mene je bas razocarala. namestaj i kupatilo su za te pare bili bas losi. Osoblje je bilo jako ljubazno. I naravno bazen je bas super, bez premca. Ali, namestaj i samam soba pravi krsevi. Inace, parking je takodje los i mali, kao sto neko rece bole je da se parkirate ispred plaze. Nikako nse ne parkirajte na magistrali ispred vile, jer su nama naplatili kaznu.

Iskreno, za malo manje para imate i bolje smestaj, npr vila Konstantina ili Konstandina.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

malecka ti si ocigledno bila smestena u prizemlju jer su sobe na drugom spratu super sa novim namestajem i kupatilom ja sam bila u maju a u septembru sam bila u Konstantini i mogu reci da su sobe komfornije nego u Vagelisu i ima vise mesta za parkiranje kola

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bila sam na prvom spratu. Bas je bio star namestaj:(.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Neko mozda bio u Alexandrosu,iskustva?

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka