jedna mala

Vile Alexandros i Vagelis, Nidri

26 poruka u ovoj temi

Ja sam se dvoumila izmedju ove vile i vile Vagelis i ipak sam izabrala ovu drugu blize je centra grada i plaze mada su po onome sto agencije tvrde obe na dobroj lokaciji samo sto u vili Aleksandros su dvokrevetni studiji kao i 2+2 u prizemlju i ulaz je sa bazena sto se nama nije svidelo

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Gledala sam i ja ponude sa te dve vile, mislim da je Aleksandros u centru(marina je centar Nidrija), a Vagelis je skoro na plazi, a dalje od centra, steta sto nemaju postavljenu mapu, pa da se lepo vidi.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Timos u agenciju kazu da je vila Vagelis 300 m od centra grada a 30m od uredjene plaze dok je vila Aleksandros nekih 600 m od uredjene plaze a u samoj marini mada je meni vise smetalo ovo sto su sobe u prizemlju nekako mi bezveze to ulazak kroz terasu u sobu

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa bas to, Aleksandros u centru, tj. marini, samo bih rekla da nije bas pri pocetku marine, cim je 600 m do plaze, a Vagelis blizu plaze.

Da bezveze je kod Aleksandrosa to sto su dvokrevetni studiji u prizemlju, ulazna vrata su ti vrata od terase... Ali obe vile mi izgledaju ok. BOBIKA, mislim da je ovaj smestaj tek od ove godine u ponudi nasih agencija, tako da verovatno nista od komentara ljudi koji su bili do juna.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vangelis se nalazi na samom ulazu u Nidri, tamo gde se odvaja obilaznica za Vasiliki a put do plaze vodi preko ulice i izmedju hotela koji se nalaze na samoj plazi.

Alexandros se nalazi sa druge strane grada i izlazi na more u marini (doduse u kojoj su privezani samo privatni camci i brodici). Plaza je definitivno dalje odavde... :-)

Ne znam za Aleksandros, ali u Vangelisu postoje i sobe na spratu koje su kvalitetnije od onih u prizemlju, jedino sto onda verovatno i cena ide gore. Proveri i to.

Vidimo se na Lefkadi ove godine!!! :-)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Timos u agenciju kazu da je vila Vagelis 300 m od centra grada a 30m od uredjene plaze dok je vila Aleksandros nekih 600 m od uredjene plaze a u samoj marini mada je meni vise smetalo ovo sto su sobe u prizemlju nekako mi bezveze to ulazak kroz terasu u sobu

Kazu da su veci apartmani na spratu,tj cetvorokrevetni.Po tome bi rekao da su manji sa ulazom od bazenA.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mogu li da znam preko koje agencije si uplatio posto mi je jedna od opcija za ovu godinu Lefkada.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bobika nas ide dvoje zato smo izabrali ovu drugu vilu al u sezoni je Aleksandros verovatno bolja jer ima odmah preko puta neki parking kako sam ja shvatila a vila Vagelis nema parking a to je u sezoni verovatno problem mi sad prvi put idemo na more u vansezoni inace uvek idemo kraj jula pocetak avgusta kad su najvece guzve ko zna ako nam se svidi mozda ponovimo i u sezoni inace ja sam uplatila preko Eta tursa prosle godine sam preko njih isla i na Skiatos i bili smo zadovoljni

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moja porodica i ja već 6 godina putujemo preko Eta tursa, i vrlo smo zadovoljni njihovim uslugama. Do sad im je smeštaj uvek bio ok (bar ono šo smo mi rezervisali), tako da nemam razloga da sumnjam ni da su ove vile loše. I mi smo rezervisali Vagelis u Nidriju i nadam se da će se ipak naći mesto za parkiranje. Vagelis smo izabrali zbog blizine te uredjene plažice, ali definitivno ćemo ići i na one lepotinje na zapadnoj strani!:kez:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bobika nas ide dvoje zato smo izabrali ovu drugu vilu al u sezoni je Aleksandros verovatno bolja jer ima odmah preko puta neki parking kako sam ja shvatila a vila Vagelis nema parking a to je u sezoni verovatno problem mi sad prvi put idemo na more u vansezoni inace uvek idemo kraj jula pocetak avgusta kad su najvece guzve ko zna ako nam se svidi mozda ponovimo i u sezoni inace ja sam uplatila preko Eta tursa prosle godine sam preko njih isla i na Skiatos i bili smo zadovoljni

Zadnjih godina smo obisli sva Jonska ostrva u predsezoni u periodu od 23.06-08.07.Mogu ti kazem da je bar nama bilo lepse i prijatnije.Noci su svezije za spavanje,dnevne temperature podnosljive,a na kraju i cene su pristupacnije.Ovo sve kazem iz naseg ugla i zbog male dece.Krf i Zakintos smo posetili-letovali i u avgustu.Sto se tice parkinga za vile Alexandros i Vagelis mislim da ga nema u blizini vec koristimo parking marine.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ljudi koja jos agencija radi alexandros i vagelis, sem sabre i eta tursa? hocu da idem u predsezoni, ali kod njih je sve rasprodato, a aleksandros mi se mnogo svidja....

Izmenjeno (kaca)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sad mi je jasno zasto jedva "uskocih" da uplatim rezervaciju za Aleksandros! :)

Moja sezona je uvek u vansezoni. Kraj maja - pocetak juna. Jedino se slazem sa gornjm komentarima da je malo nezgodno sto se u apartmane (dvokrevetne) ulazi sa dvorista, ali sta je tu je! :) Ionako u svaki apartman moze da se uskoci i preko terase tako da je to relativno!

Izabrao sam Aleksandros zbog parkinga. Mada i ostali smestaji nisu bili losi.

Sto se tice vremena, poucen iskustvima sa Krfa i Zakintosa, mislim da moze biti samo dobro. ako i bude koji dan kisice, nije strasno, vreme se da potrositi na obilaske ili odmaranje.

Banja Luka stize! Pozdrav svima!

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

STO ZBOG PARKINGA,JEL IMA STA NOVO OKO PARKINGA....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bobika u agenciji kazu da se neki veliki javni parking nalazi tacno preko puta vile Aleksandros zato sam i ja rekla da je to za sezonu bolja varijanta od vile Vagelis bas zbog toga al kad je rec o vanseznonskim aranzmanima mislim da nije bas tolika guzva bar se nadam

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo, mene opet!

Vidim da su se informacije vec slegle! :)

"jedna mala", da u pravu ste. Ista smo smena. Postoji mogucnost da, eto budemo privremene komšije desetak dana u dalekoj zemlji!

"bobika" parking je bitan samo da ne razmišljam o autu. Ne bih da bude negde gde mi nije na oku pa sam odustao od nekih apartmana za koje ej pisalo da nemaju svoj parking. Iako u vansezoni, sigurno neće biti problem za parkiranje, ipak volim da je moj limeni ljubimac blizu mene.

Sto se tiće ovih njihovih dijagonala i rastojanja od plaže, centra, obale ovog onog. Sve je to relativno. Ne krećem na toliki put da bi mi blizina plaže bila mnogo važna. Ionako se mnogo ne sunčam nego mi je cilj proći sto više kilometara i obići što više i udahnuti raznolikih pejzaža. Kupanje i sunčanje dodje nekako usput.

Prošla su vremena kad je ležanje na plaži bilo najvažnije. Lepo odeš u Tučepe i to je to!

Vidimo se na Jonskom moru!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka