ljerka

LCC- Low cost kompanije

562 poruke u ovoj temi

Pozdrav zanima me kakve su opcije da se stigne low-cost-om do tifta ili do crne gore

Ukratko - nikakve.

Izmenjeno (DraganV)
skracen citat
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kad se vec putuje Low-cost kompanijama....da malo prosirimo pricu...

Kako provesti noc na aerodromu?

Spavanje na aerodromima..

Iskustva, ocene i preporuke..

Rangiranja najboljih i najgorih aerodroma za spavanje

Smesna iskustva

Fenomenalan sajt, provela sam celo vece smejuci se :klap:

A moze biti i jako koristan...

http://www.sleepinginairports.net/

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima.

Zanima me kako da provjerim red letenja low cost kompanija iz beograda u terminu recimo izmedju decembra i marta?

Planiram putovanje u tom periodu (jos nisam odlucio destinaciju: Rim, Bec, Prag ili Barselona)jer sam ljeti zauzet poslom.

S obzirom da sam iz cg pokusao sam da nadjem letove iz dubrovnika ali low costeri ne saobracaju van sezone tako da je Beograd jedina opcija.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

To možeš proveriti na sajtu kompanije koja te zanima, odnosno koja ima letove. Npr. ako te zanima Beč, odeš na sajt Nikija i staviš okviran datum, odradiš kupovinu karte bez plaćanja, i dobićeš vreme poletanja.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ima li neka Low cost za Barselonu...Koja je najbolja,ne treba mi neki luksuz...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Iz Beograda imaš letove Spanaira. Pogledaj datume i cene na www.spanair.com

Izmenjeno (NeTom)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sa njima sam isla skoro,mogu reci svima da je ok,ali su sedista malo neudobna,tj skucen je prostor izmedju,sve ostalo je u redu.

U svakom slucaju,hvala Vam na odgovoru.osmeh.gif

Izmenjeno (DraganV)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pored Spanair-a, jedna od najpovoljnijih za Španiju, a i uopšte je madjarski"Wizz air". Ja i supruga već skoro 2 godine koristimo njihove usluge i prezadovoljni smo. Doduše, ne možeš tražiti francuski krevet u avionu, ali avioni su im stari 3-4 godine (Airbus A-320), izuzetno su udobni i tihi. Ove godine smo već leteli s njima u Španiju (Barcelona) iz Temišvara, pošto je to za nas iz Srbije najjeftinija varijanta. Upravo sam bio na njihovom sajtu i povratna karta po osobi iz Temišvara za Barcelonu za sredinu oktobra iznosi oko 95 evra (9.682 dinara). Nas je u maju koštala povratna za dvoje 225 evra. Samo malo volje i truda i mogu se naći izuzetno jeftine karte. Juče je Wizz air imao akciju 20% popusta za sve letove. Vidim da im i sada važi popust - sada je 02.09.2011 u 0:11 sati. Ko hoće, može odmah da pazari kartu za sve destinacije i rokove do kada im važi zimski red letenja (31.03.2012). Da napomenem da nismo imali nikakvih neprijatnosti na njihovim letovima (gubitak prtljaga, zakašnjenja). Sve je bilo OK. Pozdrav iz Niša.

Izmenjeno (DraganV)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Francuski krevet u avionu...xexee...Moja ocekivanja se u poslednje vreme svode na to da imam dovoljno prostora za noge.Malo bolja situacija je u biznis klasi,ali ne mnogo bolja...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Čisto da prenesem sveže utiske o low cost kompaniji Wizz Air.

Let Temišvar - Barselona i nazad, cena 250evra za dvoje.

Temišvarski aerodrom je malo smešan, više liči na autobusku stanicu, jako je mali, ali osim toga sve funkcioniše kako treba.

Oba puta sam imala utisak da mnogo kasnimo u polasku, jer su se ljudi jako sporo ukrcavali u avion, ali oba puta smo stigli na vreme.

Razlika u odnosu na ne low-cost kompanije:

- ista osoba vam primi torbu, pogleda kartu na gejtu i bude u avionu u toku leta.

- umesto 20kg, imate pravo na 10kg ručnog prtljaga. dodatna torba se naplaćuje i naplačuje se po komadu ne po težini. taj deo je malo zakomplikovao stvari, jer smo nas dvoje morali da se spakujemo u jedan veliki kofer

- ako ne odradite web check-in to vam je 10 evra po osobi dodatnog troška na aerodromu

- nema numerisanih mesta u avionu, seda se gde ko stigne. iz nekog razloga svi su se gurali da sednu napred :huh: pa je to usporavalo smeštanje u avion koji je oba puta bio pun

- sendvič, kafa, voda i slično se naplaćuje

- obaveštenja koja dolaze sa razglasa obuhvataju i neke reklame

- u odlasku smo imali avion u kom su uspeli da još više zguraju redove sedišta tako da je bilo prosto smešno koliko mali prostor imate na raspolaganju. naročito kad čitate uputstvo o "sigurnosnom položaju" u slučaju "nezgode". ovo izgleda nije pravilo, jer je u povratku avion bio standardan.

Sve u svemu, naš utisak je pozitivan, naročito zbog toga što se otišlo i došlo prema "redu vožnje". Cena je mogla biti i niža, ali nismo mogli da se uklopimo u taj termin. Od celog putovanja u Barselonu ipak je prevoz bio najjeftiniji.

Izmenjeno (olorien)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ima li neko preporuku preko koje low cost kompanije mogu naci kartu za pariz za docek nove godine?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sa obzirom na period u godini, nema neke razlike u ceni aviokarata.

Recimo, AirFrance iz BGa leti 31dec, sa povratkom 6.jan, za ukupnu cenu od oko 150€ (sa prtljagom i taksama). [cena od pre par minuta]

Low Cost aviokompanije lete iz Temisvara (Wizz) i Budimpeste (EasyJet). Da li je isplati cimanje do tamo i koliko moze da se ustedi?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

hvala na informacijama :) nasla sam nesto preko easyjet-a, iz ljubljane, sto mi najvise odgovara,jer sam ja u celju. iz ljubljane 31.decembra, a nazad 8.janura, nekih 70 eura u oba smijera,sa taksama. pa eto nadam se da ce nekom mozda i koristiti ova informacija :klap:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Povoljne avio karte do Londona!!!

Nas petoro je trebalo da ide u svadbu u London, kupili smo karte jos u julu i sad niko ne može da putuje.

Nudimo karte za 160 evra, termin je 02.12./09.12, preko WIZZ AIR-a.

Za više informacija možete kontaktirati na mail jasminsrk@yahoo.co.uk

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima,

treba mi pomoc oko najpovoljnije low cost kompanije za put u Svajcarsku.

Treba da idemo 24.12. a povratak bi trebao da bude 3 medelje kasnije.

Za 2 odrasle osobe i dete od skoro 3 godine.

Obzirom da nikada nismo putovali na ovaj nacin svakapomoc je dobrodosla...

Hvala...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26213
    Ukupno tema
    874250
    Ukupno poruka