ljerka

LCC- Low cost kompanije

550 poruka u ovoj temi

Po mojim saznanjima je da su sve pocetne cene 200 E. Treba proveriti na njihovom sajtu. Moguce da se mogu naci jer se ta cena odnosi na promo karte.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koliko ovde jeftinih letova ima

http://www.ryanair.com/en

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cene svih povratnih karti za gore pomenute destinacije Nis-podgorica-.(....).Kompanije Montenegro je 200 e, samo do Pariza je 230 e.

Danas provereno.

Izmenjeno (Infoputnik)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

To je extra povoljno..Sad ne znam tacno ali ako letis Jatom do recimo Londona cena povratne karte ne moze biti jeftinija od recimo 300-350 evra, ili do Moskve isto tako. Samo sto nemaju letove ka tim destinacijama svaki dan vec odredjenim danima u nedelji. Al uz dobro planiranje sve se moze

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Razmišljam o kupovini karte preko Wizz Air-a, pa me interesuje da li su takse uračunate u cenu, i prilikom on-line kupovine, šta vam još naplate ( i koliko) pored navedene cene karte?

Unapred zahvalna...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ukupnu cenu vidis na kraju kad treba da platis on line.... takse, prtljag, eventualno osiguranje ako zelis i sl.

Odaberi nasumicni datum, i simuliraj kupovinu karte do samog kraja kada ce ti traziti broj kreditne kartice. Tu vidis ukupnu sumu....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ukupnu cenu vidis na kraju kad treba da platis on line.... takse, prtljag, eventualno osiguranje ako zelis i sl.

Odaberi nasumicni datum, i simuliraj kupovinu karte do samog kraja kada ce ti traziti broj kreditne kartice. Tu vidis ukupnu sumu....

Hvala puno :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li neko ima iskustva sa parkiranjem na Temisvarskom aerodromu.

Letimo za Rim na nedelju dana, pa me zanima koliko je sigurno ostaviti auto na parkingu aerodroma.

Hitno mi treba informacija.

Hvala unapred.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nemam licno iskustvo u vezi parkiranja na aerodromu u Temisvaru, ali sam na nekom sajtu ranije citala da je bezbedno, i da su ljudi koristili tu opciju za nekoliko dana.

Srecno, i kada se vratis, napisi nam kako si prosao da dopunimo temu tvojim iskustvom biggrin.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

svakako.

hvala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ni ja nikad nisam cuo da je neko imao problema sa automobilom koji je tamo ostavio.

A evo i cena:

http://aerotim.ro/index.php?pg=parcare&lang=en  

100RON (lei) ~ 24€

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

http://www.serbiatravelers.org/forum/index.php?topic=1980.15

Ovde sam procitao da je bolje ako se uzme pretplata nego da se ostavi auto i posle nedelju dana plati, jer ti tako racunaju sate, koji izadju mnogo skuplje nego pretplata.

Da li neko zna gde se placa ta pretplata?

Verovatno tamo kad se uzme kartica pa odma na salter da se dogovorim?

Pozdrav...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Vratih se iz Becha, putovala sam sa Austrian Arlines-om....

ruchni prtljag nisu merili, da znate.

u principu sam zadovoljna kako je sve proslo

povratna karta me iznela 9160 dinara.....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

http://www.airberlin.com

Veoma jeftini letovi u svim pravcima......

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo ovako. Kao sto sam obecao, pisem utiske sa puta Beograd - Temisvar - Rim sa WizzAir-om.

Kolima smo otisli za Temisvar. To je nekih 160 km od Beograda, ali se ipak putuje oko 3,5 - 4 sata zbog ogranicenja, naseljenih mesta...

Auto smo ostavili na parkingu aerodroma P2 (za 8 dana cena parkinga je 200 LEI ~ 50 E.

Postoji i parking P1 koji je duplo skuplji. Razlika je sto je P1 tacno ispred ulaza u aerodromsku zgradu, a P2 je malo pomeren sa strane, ali isto tako osvetljen i obezbedjen.

Sto se tice bezbednosti na samom parkingu (koja me je i najvise brinula) sve je bilo ok. Kao i na svim javnim parkinzima, pa i ovde, niko Vam ne garantuje za bezbednost vozila (obijanje, grebanje, cukanje...). Skinuo sam tablice i stavio na tablu unutra da se ipak vide, skinuo radio, parkirao ispod bandere i to je to. Nema potrebe za uzimanje nekih drugih kartica ili bilo sta drugo. Kad se vratite platite parking prema tabeli i to je sve.

Sto se tice leta sa WizzAirom, mi nismo imali nikakvih problema. Sve je bilo na vreme i vrlo su profesionalni.

Sve u svenu, vrlo smo zadovoljni, i opet bi izabrali istu opciju za let do Rima.

Pozdrav svima.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26024
    Ukupno tema
    868389
    Ukupno poruka