ljerka

LCC- Low cost kompanije

563 poruke u ovoj temi

Ako se dobro sećam radnim danom u junu cena po pravcu je manja od 6000,00 dinara.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Po mom mišljenju, bolje je je stići na odredište u 4h ujutru nego u 23h

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Lepo si napisao „po mom mišljenju“.

Ljudi su različiti.

Neko će reći, bolje da putujem celu noć i stignem na odredište u 04 00. To što ću biti budan cele noći nije velika žrtva, naspram činjenice da ću imati duži boravak na odredištu za aktivnosti koje volim.

Neko drugi će radije izabrati popodnevno putovanje i dolazak na odredište u 23 00, zato što ne želi da putuje celu noć i bude budan, a da onda narednih sedam, osam sati tumara kao zombi od kafića do restorana, čekajući vreme kada će ga pustiti u smeštaj da se konačno naspava. A kad se probudi, to je približno vreme dolaska na odredište onog koji se odlučio za popodnevno putovanje.

Zato je srećan svako ko može da bira vreme polaska i prilagodi putovanje svojim željama i navikama.

Izmenjeno (putnik srećko)
2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I tih 7-8 sati cekanja je prava retkost jer bi to znacilo da u smestaj ulazis u 11h a uglavnom je ulazak u smestaj  posle 14h sto znaci da nakon neprospavane noci imas jos minimum 10 sati ozbiljnog mucenja (i za nas odrasle a kamoli za dete od 8-9 godina kao u biljkinom slucaju.) 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo navikli da se mucimo :D Mislim,ne svojom voljom, ali evo godinama idemo preko agencije i stizemo u 7h a ulazimo u 13h, ili izlazimo do 9h ,a krecemo nazad u 18h, znaci smori zivi !   

Nema vreme polaska ovde puno uticaja jer to sto sam stavila je samo primer da mi kazete cenu karte sa koferom , a vreme bih svakako menjala kad dodje vreme za kupovinu karte....tek ucim, dajt mi vrmeena,ili jos bolje nadjite mi kartu i posaljite link, ako moze do 30e povratna za Kipar bilo bi ekstra :hahaha:  eventualno do 110e mozda mogu da zrtvujem po osobi.....

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Tu cenu (povratna 110 €) imaš i kod kod ove naše bande.

Uđi na njihov sajt i unesi u pretragu radne dane.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Najnize cene

Kraj juna/pocetak jula, sa rucnim koferom 8kg = 100 eura.

Rucni 8kg + veliki 23kg,  = 140 eura. 

Vecernji polazak samo utorkom, petkom ima u 06.30, ostalim danima mucenje. 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Na žalost, zbog ove pandemije, naše putovanje na Korziku morali smo da otkažemo. 

Preko easyJeta smo kupili karte za letove Budimpešta-Lion i Lion-Ajačio, naravno povratne za period 15.08-30.08.20.

Juče sam popunila njihov obrazac za otkaz letova i refundiranje novca. Oni su, doduše, nudili i druge opcije koje nama ne odgovaraju. 

Danas sam dobila odgovor:

"Dear Customer,

Thank you for contacting us and for submitting a refund request.

We are working hard to process your request as quickly as possible. Due to the exceptionally high volumes currently being processed as a result of the Covid-19 pandemic, we will try our best to complete your request within 28 days following submission. Please do not contact us regarding a previous request unless it has been more than 90 days since you made your original submission.

Thank you again for your patience and understanding.

Kind regards,

easyJet Customer Services"

Šta će na kraju biti, videćemo!? 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26319
    Ukupno tema
    877884
    Ukupno poruka