ljerka

LCC- Low cost kompanije

562 poruke u ovoj temi

Ako se dobro sećam radnim danom u junu cena po pravcu je manja od 6000,00 dinara.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Po mom mišljenju, bolje je je stići na odredište u 4h ujutru nego u 23h

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Lepo si napisao „po mom mišljenju“.

Ljudi su različiti.

Neko će reći, bolje da putujem celu noć i stignem na odredište u 04 00. To što ću biti budan cele noći nije velika žrtva, naspram činjenice da ću imati duži boravak na odredištu za aktivnosti koje volim.

Neko drugi će radije izabrati popodnevno putovanje i dolazak na odredište u 23 00, zato što ne želi da putuje celu noć i bude budan, a da onda narednih sedam, osam sati tumara kao zombi od kafića do restorana, čekajući vreme kada će ga pustiti u smeštaj da se konačno naspava. A kad se probudi, to je približno vreme dolaska na odredište onog koji se odlučio za popodnevno putovanje.

Zato je srećan svako ko može da bira vreme polaska i prilagodi putovanje svojim željama i navikama.

Izmenjeno (putnik srećko)
2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I tih 7-8 sati cekanja je prava retkost jer bi to znacilo da u smestaj ulazis u 11h a uglavnom je ulazak u smestaj  posle 14h sto znaci da nakon neprospavane noci imas jos minimum 10 sati ozbiljnog mucenja (i za nas odrasle a kamoli za dete od 8-9 godina kao u biljkinom slucaju.) 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo navikli da se mucimo :D Mislim,ne svojom voljom, ali evo godinama idemo preko agencije i stizemo u 7h a ulazimo u 13h, ili izlazimo do 9h ,a krecemo nazad u 18h, znaci smori zivi !   

Nema vreme polaska ovde puno uticaja jer to sto sam stavila je samo primer da mi kazete cenu karte sa koferom , a vreme bih svakako menjala kad dodje vreme za kupovinu karte....tek ucim, dajt mi vrmeena,ili jos bolje nadjite mi kartu i posaljite link, ako moze do 30e povratna za Kipar bilo bi ekstra :hahaha:  eventualno do 110e mozda mogu da zrtvujem po osobi.....

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Tu cenu (povratna 110 €) imaš i kod kod ove naše bande.

Uđi na njihov sajt i unesi u pretragu radne dane.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Najnize cene

Kraj juna/pocetak jula, sa rucnim koferom 8kg = 100 eura.

Rucni 8kg + veliki 23kg,  = 140 eura. 

Vecernji polazak samo utorkom, petkom ima u 06.30, ostalim danima mucenje. 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26207
    Ukupno tema
    873944
    Ukupno poruka