ljerka

LCC- Low cost kompanije

564 poruke u ovoj temi

Evo, ja sam fiktivno probala da odradim rezervaciju. Prilikom bukiranja, jasno stoji satnica i za odlazak i za povratak, lepo pise "return flight", naravno i cena. Ako si tako odradio, nemas razloga za brigu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam kartu rezervisao jos u decembru mesecu,za kraj aprila tacnije za 25.04, e sad mozda je moguce da nisu imali raspored letenja za taj period odnosno za povratak koji je planiran u maju mesecu tacnije 7.05, ali opet me buni ta cena karte koja je kada sam cekirao za oneway bila jeftinija nekih tridesetak eura, a kada je bilo "odcekirano" to oneway bila je druga cena karte koju sam ja platio!?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

nemoj da saljes mail, zovi ih

lepo ce ti sve objasniti

a mozes i da odes u knez mihajlovu ako si iz beograda

ja sam imala nekih problema pri rezervisanju online

nikako da mi se pojavi onaj invoice, od silnih reklama nisam mogla da nadjem dugme

pa sam ih lepo zvala i sve ok

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A gde su tacno u Knez Mihajlovoj, ako znas i jer moze tel. na koji si zvala?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

NIKI Luftfahrt GmbH (HG)

(+381 11) 321 6888 Hotline Serbia

Predstavništvo generalnog agenta

Kancelarija na Aerodromu "Nikola Tesla" Beograd

Adresa

Tal Aviation Balkans d.o.o.

Knez Mihailova 30/IV

11000 Beograd

(+381 11) 263 1327

(+381 11) 263 1091

to sam sve pronasla ovde

trebalo bi da mogu da ti srede povratnu kartu, srecno :D

Izmenjeno (mariyuca)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Span Air – Promotivna akcija

Autor: admin | Kategorija: Span Air

Španska Low Cost avio kompanija SPAN AIR objavila je danas novu promotivnu ponudu i pustila u prodaju avio karte na pojedinim destinacijama po ceni od 36 EUR (cena karte u jednom pravcu sa uračunatim taksama).

Booking period traje do 03. marta, a avio karte koje su na promociji obuhvataju putovanja do 30. juna 2011.

Više informacija na: www.spanair.com

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Olympic Airways ponovo od 27. marta svakodnevno leti za Atinu. Ponedeljak, utorak, sreda, subota u 09.25, cetvrtak, petak i nedelja u 17.15

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima! Zamolila bih vas za uputstvo kako da trazim avio karte za graz...Posto nema direktnog leta iz Bg. Gde da trazim? Na onim sajtovima gde se inace kupuju karte? Problem je sto ne znam koje kompanije lete za Graz iz BG, sa presedanjem...pa da odem na njihove sajtove... Unapred velikoooo hvala!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

EAGLES AIRLINES

Jos pre mesec dana je objavljeno da od 15.aprila krecu letovi Beograd Forli 2 x nedeljno, ovom kompanijom, ali na njihovom sajtu nema ni naznake o tome.

Ako neko zna nesto vise o tome, molim vas napisite.

Puno pozdrava i unapred hvala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima! Zamolila bih vas za uputstvo kako da trazim avio karte za graz...

procitaj temu od pocetka, Ljerka je sve to lepo napisala

postoje uporedni pretrazivaci lowcoster-a tipa skyscanner, drugu ideju nemam, uvek postoji kobinacija avion + bus ;)

meni isto treba kombinacija Beograd-Lodz (Poljska). Najverovatnije cu do Varsave a posle boga pitaj kako...ako neko ima ideju nek napise

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

meni isto treba kombinacija Beograd-Lodz (Poljska). Najverovatnije cu do Varsave a posle boga pitaj kako...ako neko ima ideju nek napise

Verovatno najjeftinja varijanta avionom: WizzAir - Bgd-Dortmund-Lodz-DTM-BGD

E sada, cak i ako se uklope datumi odlaska/dolaska, mislim da moze biti problema sa vremenima - tj "presedanjem".

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Verovatno najjeftinja varijanta avionom: WizzAir - Bgd-Dortmund-Lodz-DTM-BGD

E sada, cak i ako se uklope datumi odlaska/dolaska, mislim da moze biti problema sa vremenima - tj "presedanjem".

ma da preko Albukerkija, izadje preko 200e

najbolje bi bilo kolima...u krajnjem slucaju ne gine klackanje busom

ne znam da li je prava tema

slucajno sam naisla na ovaj clanak o prvoj biblioteci u svetu koja je otvorena na aerodromu

http://www.b92.net/p...p?nav_id=473877

Izmenjeno (Infoputnik)
spojene poruke clana, pisane jedna za drugom
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav osmeh1.gif

Da li neko moze da mi pomogne, trazim let za Kipar (Larnaca), nema direktnog (low cost) iz Beograda, gledam sad Wizz iz Bukuresta i do Larnace izadje oko 22000, plus sto bih morala da platim i prevoz do Rumunije, hm, ne ispada mi bas jeftino lud.gif, isto toliko je i redovna karta sa naseg aerodroma, ima li neko predlog sta jos da gledam, videla sam na pocetku teme da je iz Soluna 15 eura do Kipra, ali ne nalazim Solun uopste na Wizz-u, jel putovao neko na ovu destinaciju, da mi pomogne? wub.gif

Jos jedna stvar, preko Blue Air-a sam nasla Bukurest Larnaca, ali ne razumem ovaj deo u tabeli, web 59 eura, flexi 299 eura, sta to znaci? blink.gif Nadam se da smem da ostavim link https://booking.blue...com/Select.aspx

Izmenjeno (DraganV)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav zanima me kakve su opcije da se stigne low-cost-om do tifta ili do crne gore uopsteno, mozda duplim letom od Beograda preko Temisvara, Skoplja, Sarajeva, Zagreba, ili kako god samo da se umanji ukupna povratna karta koja kosta od 130-160 eura.

Mozda neki charter let neke turisticke agencije koja popunjava svoj let.

Destinacija mi je Herceg Novi ili sto blize Herceg Novom.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovo isto pitanje ste postavili na temi koju ste posebno otvorili.

Molim vas ne spamujte.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka