ljerka

LCC- Low cost kompanije

564 poruke u ovoj temi

E ljudi imama pitanje...da li je neko leteo preko FLYNIKI-a...ja sam evo upravo kupovala online kartu..ali mi je malo cudno sto pri podacima za konfirmaciju koju su mi poslali na mail nema nikakvog bar koda...niti su mi rekli transakcija uspesno obavljena(ili neuspesno)nego neki dokument gde kazu da odstampam...imama neki transaction no,zatim customer no i jos neke tako podatke.Mail mi se zove "Your travel acknowledgement - invoice no. *****" (stavila sam zvezdice umesto brojeva.

Da li neko zna jel to to?Sa tim na aerodrom,na njihov salter?

Uzgred ,pre nego sto mi je stiglo na mail,isto to mi je izaslo i kao poslednji korak pri toj online kupovini i to sam takodje odstampala.Dalje nema nikakav NEXT korak,rekli su mi da odstampam pa sam pretpostavila da je to sve...Pomoglo bi mi ako neko moze bilo sta da mi kaze na ovo,zato sto u zivotu nikad nista nisam kupovala online :-(

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisam nikada kupovao kartu preko FLYNIKI, ali to što si opisala mi zvuči kao da je sve OK. Kao što ti je pisalo, odštampaj to pismo koje si dobila, sa njim se chekiraj i to je to ;) Nema veze što na karti nema nikakvog bar kode.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 ^

Da, pricalo se o tome, sada je i zvanicno.

Malopre proverih, na njihovom sajtu (Spanair) vec se mogu rezervisati karte. Najpovoljnije staju 1 (ili 0-nula) €, ali kod njih je bar u jednom pravcu let preko Barselone, a samim tim je uvecan iznos pripadajucih taksi.

Iznos taksi u beogradu i Madridu je 94€ - ukupno. Za svaku konekciju u Barseloni, takse se uvecavaju za 13€ (13 ako je samo u jednom pravcu, tj 26€ ukoliko u oba pravca idete preko Barselone), tako da iznose 107/120€.

U svakom slucaju dobra vest, kako za one kojima je destinacija Madrid, tako i za one koji iz Madrida lete ka drugim destinacijama (Kanarska ostrva).

Izmenjeno (predrag)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao

Da li neko moze da mi kaze zasto ne mogu da kupim avio kartu BGD-Keln za novembar 2010. godine preko Germanwings-a?

Pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao

Da li neko moze da mi kaze zasto ne mogu da kupim avio kartu BGD-Keln za novembar 2010. godine preko Germanwings-a?

Pozdrav

Zbog toga sto novembar pripada zimskom redu letenja. Mislim da se raspored za zimski red letenja objavljuje neka 2-3 meseca pre zavrsetka letnjeg reda letenja, na primer negde u junu. Al nisam 100% sigurna.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Od 1 maja Beograd - Stokholm direktan let :

" Norwegian Air Shuttle, koji već tri godine povezuje Oslo i Beograd, od 1. maja će u svoj red letenja uvrstiti i novu liniju Stokholm - Beograd.

Let je planiran jednom nedeljno, subotom u 07.20 iz Stokholma i u 10.35 iz Beograda. Cena povratne karte sa svim dodatnim troškovima je od 106 eura. Norvegian posluje po principima low cost-a te dodatno naplaćuje predati prtljag, šest eura po torbi. Takođe, na sve troškove treba dodati i šest eura za rezervaciju sedišta. "

Izvor Travel magazin

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zbog toga sto novembar pripada zimskom redu letenja. Mislim da se raspored za zimski red letenja objavljuje neka 2-3 meseca pre zavrsetka letnjeg reda letenja, na primer negde u junu. Al nisam 100% sigurna.

Hvala puno na info!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Molim upucene za informaciju oko avio karata za Solun? Da li se prodaju preko neke LC kompanije?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Iz Beograda nema leta za Solun. Najblize varijante su Bec ili Bukurest.

E sad, pitanje je koliko je isplativije ici do tamo, pa leteti do Soluna, u odnosu na voz BG-Solun. Inace, povratna karta Bukurest-Solun, preko blueairweb.com je oko 40€.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 ^

Bravo ElCid :)

Da, postoji - sto se moze proveriti i na JATovom sajtu. Ja sam se skoncentrisao samo na lowcost... Moja greska. Skroz sam smetnuo sa uma, a i sam sam skoro gledao konekciju do Soluna, zbog daljeg leta ka Kipru i video da JAT leti. Mada, uopste ne uzimam JAT (sa postojecom flotom) kao ozbiljnu opciju za bilo gde, mozda je u tome caka :D

Ako se dobro secam , cena je oko 140/150€. 

Izmenjeno (predrag)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

JAT leti i za Kipar, za Larnaku...mozda ti je i to od pomoci

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne, ali hvala.

U pitanju je let za Paphos, koji iz Soluna/Bukuresta kosta dosta manje od leta iz BGa do Larnake.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne, ali hvala.

U pitanju je let za Paphos, koji iz Soluna/Bukuresta kosta dosta manje od leta iz BGa do Larnake.

I ja sam ovih dana pretrazivala jeftine avio karte do Paphosa ili Larnace zbog koleginice koja putuje sa porodicom(troje ih je), pa je ušteda značajna ako se putuje iz Soluna ili Bukuresta do Paphosa.Da li imaš ideju kako najbolje stići do ovih aerodroma(Solun,Bukurest)ili eventualno koliko se isplati parking na aerodromu?

Nama je Sofija najbliži aerodrom, ali iz Sofije nema letova za Kipar.

Ja ću prvi put putovati preko LCC iz Sofije do Venecije krajem maja i stvarno je zadovoljstvo planirati putovanje sada, kada kada više nema viza,a ima sve više odredišta do kojih lete LCC.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka