miros

Beč

787 poruka u ovoj temi

Pozdrav svima...Da li bi neko mogao da mi kaze koja je cena avionom iz Nisa, cula sam da moze da se nadje za 20ak e a meni nesto sve izlaze previsoke cene karata, na netu ne mogu da nadjem...I sto se tice smestaja ako bi neko mogao da preporuci povoljno, putovala bih sa jos dve drugarice..Hvala unapred

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Što se tiče smeštaja, pisao sam na prethodnim stranicama...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav. Koja je najbolja ruta Beograd - Bec? Procitao sam na get by bus da ima bus iz Bgd u 21-00 a dolazi u Bec u 06-00. Isto tako iz Beča. Avion je malo skup oko 200 eura povratna karta. Sta preporucujete?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav  uplatila sam bec sa jednim nocenjem prrko agenxije Oktopod. Ako je neko isao sa njima moze utisci i da li se isplati ici na izlete tj ima li vremena da se nesto vidi ili se protrci. Preporuka ako moze za hranu i sta obici. Unapred hvala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Nije Beč za dva dana tako sam i ja mislio 201o-e,pre skoro 9 godina u junu,sada sam bio 8 dana.

Izmenjeno (Tottenham Hotspur)
2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Тако је, у Беч путујем пети пут а први пут за новогодишње празнике. Све је то било на две и три ноћи и мало ми је, нисам обишла још све што бих желела има толико тога да се види и обиђе. Уђох на форум да прочитам шта и колико ради празницима, све како сам и мислила...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bec nikako nije za jedno nocenje, bices umorna od puta, a samo cete juriti. Mi smo isli na 4 nocenja uvek, a jednom na 8. Tek tada je to pravi dozivljaj grada! Posto to nije uvek moguce, onda ici na bar 2 noci.

@Dzon Lok, muz i ja smo samo prvi put isli busom, posle kolima, zbog udobnosti, inace je bus stvarno bio povoljna, 4000 i nesto povratna karta, krenuli smo tada nekim u 21h i stigli u 6. Nama je to odgovaralo da ne gubimo sledeci dan, spavali smo u busu. Mislim da je bio Fudex, ali nisam najsigurnija. Imali su jos nekoliko polazaka u toku dana.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26046
    Ukupno tema
    869148
    Ukupno poruka