miros

Beč

814 poruka u ovoj temi

Pozdrav svima...Da li bi neko mogao da mi kaze koja je cena avionom iz Nisa, cula sam da moze da se nadje za 20ak e a meni nesto sve izlaze previsoke cene karata, na netu ne mogu da nadjem...I sto se tice smestaja ako bi neko mogao da preporuci povoljno, putovala bih sa jos dve drugarice..Hvala unapred

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Što se tiče smeštaja, pisao sam na prethodnim stranicama...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav. Koja je najbolja ruta Beograd - Bec? Procitao sam na get by bus da ima bus iz Bgd u 21-00 a dolazi u Bec u 06-00. Isto tako iz Beča. Avion je malo skup oko 200 eura povratna karta. Sta preporucujete?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav  uplatila sam bec sa jednim nocenjem prrko agenxije Oktopod. Ako je neko isao sa njima moze utisci i da li se isplati ici na izlete tj ima li vremena da se nesto vidi ili se protrci. Preporuka ako moze za hranu i sta obici. Unapred hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nije Beč za dva dana tako sam i ja mislio 201o-e,pre skoro 9 godina u junu,sada sam bio 8 dana.

Izmenjeno (Tottenham Hotspur)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Тако је, у Беч путујем пети пут а први пут за новогодишње празнике. Све је то било на две и три ноћи и мало ми је, нисам обишла још све што бих желела има толико тога да се види и обиђе. Уђох на форум да прочитам шта и колико ради празницима, све како сам и мислила...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bec nikako nije za jedno nocenje, bices umorna od puta, a samo cete juriti. Mi smo isli na 4 nocenja uvek, a jednom na 8. Tek tada je to pravi dozivljaj grada! Posto to nije uvek moguce, onda ici na bar 2 noci.

@Dzon Lok, muz i ja smo samo prvi put isli busom, posle kolima, zbog udobnosti, inace je bus stvarno bio povoljna, 4000 i nesto povratna karta, krenuli smo tada nekim u 21h i stigli u 6. Nama je to odgovaralo da ne gubimo sledeci dan, spavali smo u busu. Mislim da je bio Fudex, ali nisam najsigurnija. Imali su jos nekoliko polazaka u toku dana.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja cu na zalost ako budem isao biti dva cela dana (31.12 i 1..1.) a dva u putu. Za Novu godinu. Mozda nesto izbunarim na poslu ali tesko. Znam da me ceka pakao od cekanja na granicama. Osim da idem Avionom ali to kosta.

A pri tom za ovih mojih 49 godina nikada nisam bio zapadnije od Umaga na zalost.

Izmenjeno (Zuba1970)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel' ima u Becu varijanta ostavljanja kofera na odredjeni vremenski period kao nekada sto je bilo kod nas na zaleznickoj stanici?

Mislim na one kao boksove gde se zakljuca i uzme kljuc.

Izmenjeno (Zuba1970)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ono sto smo jos planirali u ovoj kratkoj poseti, bilo je da odemo u poslasticarnicu Saher na degustaciju istoimene torte. Red koji smo trebali sacekati nije obecavao da cemo brzo uspeti da se obremo tamo gde smo se uputili, pa smo plan preinacili u to da samo uzmemo tortu i da je kasnije u hotelskoj sobi probamo. Komad  originalne Saher torte, i to u ovoj varijanti za poneti, iznosi 7,5e. Ona ne spada u red slatkisa koje volim i mogu cak reci i da mi se ne dopada, ali ceneci tako dugu tradiciju i ime, preporucujem da je probate. A, ambijent je jednostavan i divan, bar udjte i zavirite, ako nista drugo. 

r posl..jpg

vitrina.jpg

saher ponuda.jpg

parce torte.jpg

saher znak.jpg

parce saher torte.jpg

torta.jpg

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav drustvo.
Idemo prvi put za Beč 23.01. uveče i u sopstvenoj režiji. Imam dva pitanja;
1. idemo autobusom i dvoumim se izmedju dva prevoznika Nikolic prevoz i Lukić tours. Imate li preporuke ili iskustva sa njima?
2. posto stižemo jako rano oko 4.30 a u smestaj možemo tek oko 8 ujutru, šta radi tako rano i gde provesti vreme do ulaska u app. ( sa dvojicom sinova i koferima )
Hvala 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav drustvo.
Idemo prvi put za Beč 23.01. uveče i u sopstvenoj režiji. Imam dva pitanja;
1. idemo autobusom i dvoumim se izmedju dva prevoznika Nikolic prevoz i Lukić tours. Imate li preporuke ili iskustva sa njima?
2. posto stižemo jako rano oko 4.30 a u smestaj možemo tek oko 8 ujutru, šta radi tako rano i gde provesti vreme do ulaska u app. ( sa dvojicom sinova i koferima )
Hvala 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka