DraganV

Sajam turizma 2010

161 poruka u ovoj temi

Nisam videla ni deo, trebalo bi mi 5 dana!:stidljivko: "Spirit" je imao stand, koliko se secam, ali do njega nisam dosla...

A na sve ovo gledaj ovako: ti znas zbog cega si kod kuce...meni jedno dete u Moskvi, drugo i muz na putu ka Hanoveru, a ja cucim i camim kod kuce uronjena u kataloge!:tuzni: Ali, zato se radujem 1.maju!:rolleyes:

Izmenjeno (pefkari)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
srce.jpg
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala svima za informacije o Spanijibiggrin.jpg Pogledacu na internetu cenovnike agencija koje ste mi reklibiggrin.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

EEE i ja sam uzela Hola ali samo katalog nemam cenovnik , ne znam kako ali sam Atlantic presisala kako nisam uzela njihov katalog ne znam, a pre dve godine su imali odlican katalog .

Meni je devojka na štandu Hole rekla da će cenovnici tek 15. marta.

Devojkana standu "Hola tours"-a je ubacivala cenovnike i razglednice ukatalog, ali meni je ili ispao ili sam uzela primerak u koji nijestavila cenovnik...katalog je bas lep (meni)...

Katalog im je stvarno lep,i imaju raznovrstnu ponudu. Ja sam prvi put video njih na sajmu,niti sam luo da ih je iko pominjao,ali su na mene ostavili lep utisak!

Baš mi je žao,što nisam nalateo na Atlantik,baš lepo izgleda katalog i agencija mi je skroz ok. Ja sam pored atlantika, promašio i belvi i filip! Pa tako je kada stave lepe devojke na štandove,pa se zbuni čovek! :D

I gledas u Auto-kartu koju si dobila. bez-zuba.jpg

Izgleda da smo se samo nas dvojica obradovali tome! :) Pored karte, dobio sam turističku knjižicu o Barseloni i Andaluziji, kao i uopštenu o Španiji i lepo sam se ispričao sa njima na štandu. Više sam se ovom obradovao nego svim katalozima,jer ponude možemo videti i na netu,ali lepe brošure ne! Prijatno iznenađenje su bili na sajmu. Svaka čast! :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam prvi put video njih na sajmu,niti sam luo da ih je iko pominjao,ali su na mene ostavili lep utisak!

Izgleda da smo se samo nas dvojica obradovali tome! smajl.jpg Pored karte, dobio sam turističku knjižicu o Barseloni i Andaluziji, kao i uopštenu o Španiji i lepo sam se ispričao sa njima na štandu. Više sam se ovom obradovao nego svim katalozima,jer ponude možemo videti i na netu,ali lepe brošure ne! Prijatno iznenađenje su bili na sajmu. Svaka čast! smajl.jpg

1. U mojim postovima par puta sam spomenu tu agenciju kao jedinu agenciju koja je radila Kusadasi sa prenocistem u Canakalama i u dolasku i u odlasku.

2. Ma karta je odlicna, ali da su delili i neki navigator mozda bi i ostali bili zadovoljni

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

1. U mojim postovima par puta sam spomenu tu agenciju kao jedinu agenciju koja je radila Kusadasi sa prenocistem u Canakalama i u dolasku i u odlasku.

2. Ma karta je odlicna, ali da su delili i neki navigator mozda bi i ostali bili zadovoljni

1. Veovatno sam prevideo i umesto Hola, pročitao Halo turs je su i oni radili tu varijantu pre nekoliko godina

2. Pa neko se zadovolji i obraduje i sitnicama...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

1. Veovatno sam prevideo i umesto Hola, pročitao Halo turs je su i oni radili tu varijantu pre nekoliko godina

Halo turs - najgora agencija, nikome je ne bih preporučio!!!  :besan:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Halo turs - najgora agencija, nikome je ne bih preporučio!!! :besan:

Ja sam putovao sa njima, i za pare koje sam dao bilo je sve ok!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam putovao sa njima, i za pare koje sam dao bilo je sve ok!

Takodje. Ali ajmo o tome na temi o agencijama. biggrin.jpg

Ovde mozete videti kako je bilo na sajmu[

Izmenjeno (DraganV)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Super fotke! Svim drugarima s015.gif !

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Guest
Tema je sada zaključana za dalju diskusiju.

  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905030
    Ukupno poruka