vlada72

KEFALONIJA-opšta tema

3356 poruka u ovoj temi

 

I mi smo ove godine kod Viktora! 

Meni je jako žao, ali zbog mog zdravstvenog problema ja ne smem da rizikujem. On mi je rekao da je tamo imao samo jedan slučaj i da se život vratio u normalu, ali opet...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako ostanu zatvorene granice u Makedoniji,put preko Bugarske nije loš.Preko Sofije i Soluna put je duži 70ak kilometara i nekih sat do dva vremena vožnje.

Mada čujem da su već sada na granicama velike gužve.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao ljudi, imam jedno pitanje.

Da li je neko od vas isao samostalno (bez posredstva agencije) autobusom ili avionom do Kefalonije? Gde ste kupovali karte i koja je cena bila?

Pitam za drugaricu koja bi dosla kod nas na Kefu, dakle treba joj samo prevoz u jednom pravcu, smestaj ima.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Cao ljudi, imam jedno pitanje.

Da li je neko od vas isao samostalno (bez posredstva agencije) autobusom ili avionom do Kefalonije? Gde ste kupovali karte i koja je cena bila?

Pitam za drugaricu koja bi dosla kod nas na Kefu, dakle treba joj samo prevoz u jednom pravcu, smestaj ima.

Možete se raspitati preko agencija koje rade čarter letove za Kefaloniju, ja sam pitao za sina koji bi nezavisno od nas došao i vratio se za 10 dana. Rekli su mi da se raspitamo posle 1 jula i da bi avioni trebalo da krenu od 15 jula i da je karta oko 240 eur povratna Beograd -Kefalonija. Naravno ništa nije sigurno ali vredi se nadati. Što se tiče autobusa takođe je najeftinija varijanta pitati agencije da vam prodaju samo kartu.

Kad je avion u pitanju i loucost kompanije , počeće letovi d 01.07 iz Bolonje i Milano-Bergamo za Kefaloniju, jedino je nepoznanica da li će iz Srbije biti letova za te gradove.

Treba biti strpljiv , mislim da će već od 01.07 biti neke stvari jasnije

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ko zna koliko ce sad naplacivati lezaljke kad su prepolovili kapacitet?!  

Ma koliko god da budu, vrijede! Kefalonija je zakon!

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Joj prelepo je ? Toliko se radujem sto cemo ove godine ponovo videti Kefu...

Ljudi pisite utiske sa putovanja, kako ste prosli sa ovim meram i sl. Mi krecemo 15. jula, ne mozemo da docekamo ?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Cao ljudi, imam jedno pitanje.

Da li je neko od vas isao samostalno (bez posredstva agencije) autobusom ili avionom do Kefalonije? Gde ste kupovali karte i koja je cena bila?

Pitam za drugaricu koja bi dosla kod nas na Kefu, dakle treba joj samo prevoz u jednom pravcu, smestaj ima.

 

Da se nadovezem na ovo svoje pitanje. Prethodnih dana sam komunicirala sa agencijama na ovu temu, mislim da sam kontaktirala bukvalno sve agencije u Beogradu, i moje pitanje se odnosilo na period oko 20. jula. 

Avionski prevoz su skoro svi otkazali do Kefalonije, ako i nisu, cekaju potvrdu zato sto nema putnika. Sto se tice autobusa, jedino mi je agencija Robinson rekla da imaju autobuski prevoz do Lefkade, pa da onda moze da se uhvati trajekt iz Nidrija (nisam sigurna da li to morate sami, autobus ostaje na Lefkadi, ali mislim da da). Termini za polaske su 23.07., 02.08. i 12.08. Cenu ne znam. Ako se neko resi na ovaj korak, treba da bude svestan da trajekt iz Nidrija nije 100% siguran.

Sto se tice nezavisnog avionskog prevoza iz Beograda, van agencija, mozete sami da organizujete. Moguce je kupiti karte bukvalno za 50e u jednom pravcu, medjutim nema direktnih linija. Uglavnom je jedno presedanje, i taj put traje i do 22h. Uglavnom se ceka u Atini presedanje po 18-19h.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Taj trajekt iz nidrija ide rano ujutru i ide do fiskarda.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Taj trajekt iz nidrija ide rano ujutru i ide do fiskarda.

 

Ide, ali ako je lose vreme ili nemirno more, otkazu ga. Imate na prethodnoj strani ili na temi "Automobilom na Kefaloniju" nasu dogodovstinu sa tim trajektom.

Izmenjeno (Sanjitza_bg)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo bili smesteni u nidriju i taj jedan dan smo isli u fiskardo u sopstvenoj reziji jer su oni izleti glupi i skupi a ovako je jeftina karta.Secam se da je bilo rano,tipa oko 9-9:30.Vreme je bilo lepo a i da je nemirno more to je trajekt,ne moze mu nista.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka