milos86

Moneybookers servis za transfer novca i bookiranje letova

11 poruka u ovoj temi

Moneybookers - revolucionaran globalni servis za transfer novca na internetu. Moneybookers je servis preko kojeg saljete i primate novac, on je zapravo online banka. Registracija je jednostavna i vrlo brza. Moneybookers je najbolji i najjeftiniji nacin za transfer novca preko interneta. S njim možete slati i primati novac, prebacivati na razne racune, kupovati i placati na internetu. Vrlo je pouzdan i jednostavan za upotrebu. Moneybookers je sistem online naplate. Dakle, otvaranjem racuna na moneybookers sticete mogucnost primanja novca širom sveta. Sistem transakcija je isti kao kod paypala-a, tj. da biste poslali nekom novac potrebno je da uneste samo njegovu email adresu i iznos koji želite da pošaljete. Isto tako bilo ko može i vama da placa za razne usluge. Pogodan je za internet kupovine, aukcije, kladionice kao i rezervacije letova. Isplate i uplate su brze i u roku par radnih dana.

http://www.monaybookers.net

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moneybookers postoji skoro 10 godina i nije ništa novo i revolucionarno. Kada imate novac na Moneybookers računu zaista je lako njime manipulisati - slati novac ili primati na/sa nekog drugog Moneybookers naloga. Ali, ostaje problem kako prebaciti novac na Moneybookers račun.

Bank transfer - morate da odete u banku, odrace vas za proviziju, i dok cekate 2-5 dana da vam novac "legne" to sto ste hteli da platite - toga više nemaaaa :) a ako ste hteli nekome da posaljete novac, mogli ste i direktno na ovaj način bank trasferom, ili western uninonom, bez Moneybookers-a kao dodatne karike. Ili kad ste vec tu u banci sa kešom u rukama, što ne zatražite internet karticu i rešite se svih muka :)

Credit Card - odraće vas Moneybookers za nepotrebnih 1.9%. Ako vec imate kreditnu karticu, mogli ste tu avio kartu ili hotel da platite odmah tom istom karticom, bez provizije.

Moneybookers ostaje dobar za sumnjive sajtove, ako ga podržavaju, i razne druge transakcije ... Za hotele i avio karte na proverenim sajtovima kreditna kartica je majka! Brzo, jednostavno, jeftino.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Je l ima neko iskustva kako da podignem novac sa Moneybookersa?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vrlo lako. Jave ti samo oni koji su ti poslali novac neki visecifren broj i odes u bilo koju banku pokazes licnu kartu i kazes taj veliki broj i dobijes novac. Skoro svaka banka prima transfer preko Moneybookersa i eventualno okrenes telefon tebi najblize banke i pitas da li rade sa njima.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislim da si pomesala Moneybookers sa Western Unionom. Na taj nacin funkcionise Western Union

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li moze sa Banca Intesa Internet karticom da se bukiraju letovi ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Naravno da moze, samo ako avio kompanija ima

opciju placanja na sajtu.

Izmenjeno (netto)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislim da si pomesala Moneybookers sa Western Unionom. Na taj nacin funkcionise Western Union

Nista nisam pomesala, nego sam iskusila Moneybookers pre tri meseca.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Izvini, nije mi bila namera da te uvredim, samo mi nije jasno da li ti je tom prilikom novac legao preko racuna u banci ili ne?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne, ja imam racun u sasvim drugoj banci. Novac mozes da podignes u bilo kojoj banci, i uglavnom sve banke imaju ugovor sa njima o transferu novca.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kako otvoriti nalog na moneybookersu imate ovde

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka