bicca

Samostalno trazenje smestaja na Zakintosu

36 poruka u ovoj temi

Pozdrav svima....

Planriamo ove godine kolima prvo do Halkidikija 10 dana, usput do Atine kod prijatelja na dan-dva, pa onda do Zakintosa... Sve kolima naravno... Jel ima neko iskustva sa nalaženjem privatnog smeštaja na Zakintosu, Laganas ili tu neka bliža okolina? Agencije nam ne odgovaraju jer smo vremeski ograničeni na 7 noćenja, a agencije uglavnom nude 10.... Gde da tražim i šta da tražim... Na netu uz google vidim uglavnom samo hotele i tome sl, a mislim da može možda jeftinije da se prođe od 20e za noć u toku juna. Pri tom, bitno je samo da je ok čisto, ostalo nas ne zanima jer ćemo tu samo spavati

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

jel moze neko da mi kaze kakve su cene privatnih smestaja i da li ih ima uopste? unapred hvala... isao bih u julu sa devojkom i sa jos jednim parom kolima... znaci za 4 jel se moze naci za 15-ak e ili je skuplje svuda?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Samo da pohvalim Vila Asterias!

Na savrsenom mestu u Laganas-u.

Blizu ste svih diskoteka, na 50m od obale, a opet je miran kraj. 

Cena smestaja je bila jedna od najjeftinijih.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

jel moze neko da mi kaze kakve su cene privatnih smestaja i da li ih ima uopste? unapred hvala... isao bih u julu sa devojkom i sa jos jednim parom kolima... znaci za 4 jel se moze naci za 15-ak e ili je skuplje svuda?

Mi cemo biti tamo u drugoj polovini juna, ista prica, puna kola... Preko neta sto sam nasao do sada najpovoljnija cena je 9e za noc :) Inace je prosek oko 15e u junu (u Laganasu), a jul verovatno vec oko 20e, ali ne drzi me za rec.

Imas spisak svih apartmana na http://www.zanteweb.gr/lodging.html

Ja sam im svima slao mailove i raspitivao se :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi cemo biti tamo u drugoj polovini juna, ista prica, puna kola... Preko neta sto sam nasao do sada najpovoljnija cena je 9e za noc :) Inace je prosek oko 15e u junu (u Laganasu), a jul verovatno vec oko 20e, ali ne drzi me za rec.

Imas spisak svih apartmana na http://www.zanteweb.gr/lodging.html

Ja sam im svima slao mailove i raspitivao se :)

pa nemam pojma meni su pre 2 godine isli tamo drugari neki i rekli su mi da kada stignem tamo samo malo prolutam i swuda ima ljudi koji pitaju za smestaj pogotowo ko nije izdao u tom trenutku i kaze da moze da se cenka... njima su prwo trazili po 17e pa su nasli na kraju za 12e extra smestaj. tako da nemam pojma. mozda je najbolje otici tamo na bum pa sta bude :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Isao bih krajem jula na zakintos i gledao sam privatan smestaj, vile i apartmane... slao sam mailove i cene su uglavnom od 15 do 20e po osobi, sto je sasvim ok. Ono sto mene zanima, znam da su nam vize ukinute, ali da li grci na granici traze potvrdu rezervacije nekog smestaja ili moze da se ode dole pa da se trazi privatan smestaj?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@drasko982:

Nama nisu trazili nista, ali to ne mora da znaci da je pravilo :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Molio bih za pomoc oko smestaja. Vidim pisete da se smestaj moze naci i za 10e po osobi, pa cak i po studiju za noc, ali ja zaista ne videh nista ispod 35e za noc, za dvoje, za period 1-14 avgust.

Prosao sam sve njihove sajtove tipa e-zakintos, zakintosveb....ako neko ima neki kontakt oko privatnog smestaja za manje pare od 35e, molio bih da napise mejl tih ljudi ili bar sajt za pretragu.

Hvala!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dakle ovako,bio sam prosle god. u Laganasu sa ortakom i toliko mi se svidelo da sanjam da odem i ove god. sa devjkom i tim istim ortakom!Bili smo u vili Phoenix i platili smo preko Kontikija aranzman 225 eura. Ajde sve to nego kao prvo na slikama u brosuri koje smo gledali u Kontikiju nije bilo pola stvari kada smo tamo dosli-klima,tv,sank sa 2 barske stolice...Gazda je bio kul tip,napijao se sa nama par puta.Jedanput je doneo baja 4 l njegovog domaceg vina znaci razbija kako je dobro.(kad poredim koja sam sve vina pio,kao ona Portugalska za kuvanje u tetra paku :-)Cak nam je ostavio i br. tel da ga zvrcnemo ako hocemo i sl. god. da dodjemo kod njega u vilu.Nego mene je frapiralo to kada sam upoznao 2 brata Makedonca koji su posle nas 3 dana dosli u sobu pored,kazu da su oni onako dosli na bum i platili ovom gazi 7 eura po nocenju e rodjaci 7 eura!!!Cak sam upoznao nekog lika koji je placa 5 eura u nekoj vili nocenje koja je kada mi je pokazao bila identicna kao nasa cak mozda za nijansu i bolja abila je blizu centra!E onda kada video da deru ovi nasi,bacio se lepo u razmisljanje,ma koliko god mi to bilo tesko :-) i dosao sam do zakljucka da bi mogao da kupim samo autobusku kartu do Laganasa,naravno uracunata i karta za trajekt pa tamo sam da nadjem smestaj.

E sada da li neko zna da li tako nesto moze tamo da se nadje posle 10 jula ali do 8 e?

Da li su ove godine poskupeli u odnosu na proslu posto cujem od nekih koji su bili tamo kod rodbine(imam neku komsinicu koja je isla tamo negde cini mi se u Solun,pre par dana se vratila)

Da li je to dobra varijanta i ako jeste gde mogu da nadjem jeftinu autoobusku kartu i plus karte za trajekt da su uracunate a da nije vise od 80 e?

Unapred zahvalan...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovako, po meni, ako i sada imate za 225 eura po osbi aranzman za zakintos u Laganasu, to je povljno.

Cena Autobusa od Beograda do Atine i nazad je 100 eura...

Cena autobusa od atine do Kilinija i nazad je cca 40 eura, i trajekt, Kilini Zakintos i nazad cca 20 eura...

znaci samo za prevoz od Beograda do Zakintosa ti treba oko 160 eura...plus da se u Atini prebacis do autobuske stanice sa kojeg su polasci za taj deo grcke...

da li je za 7 ili 8 ili 10 eura moguce tamo naci smestaj, to ne znam, ali ako kazes da su ta braca pronasli smestaj za toliko novca, onda veruj njima, pa pokusaj i ti da pronadjes...

Ali, obrni okreni dolazis na istu cifru od koje si i poceo..e sada da li si zadovoljan kvalitetom smestaja, to je nesto drugo...

Izmenjeno (Mirko)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima....

Planriamo ove godine kolima prvo do Halkidikija 10 dana, usput do Atine kod prijatelja na dan-dva, pa onda do Zakintosa... Sve kolima naravno... Jel ima neko iskustva sa nalaženjem privatnog smeštaja na Zakintosu, Laganas ili tu neka bliža okolina? Agencije nam ne odgovaraju jer smo vremeski ograničeni na 7 noćenja, a agencije uglavnom nude 10.... Gde da tražim i šta da tražim... Na netu uz google vidim uglavnom samo hotele i tome sl, a mislim da može možda jeftinije da se prođe od 20e za noć u toku juna. Pri tom, bitno je samo da je ok čisto, ostalo nas ne zanima jer ćemo tu samo spavati

Pogledaj sajt www.grckainfo.com , imas tu nekih ponuda.pozdrav!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ljudi molim vas dajte neki jeftiniji smestaj ukoliko znate. Veoma je hitno, a ja nisam bio na moru od 4. osnovne. Pozeljna cena bi bila negde oko 15 evra. Da li je moguce da nema neki jeftiniji aranzman?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ljudi molim vas dajte neki jeftiniji smestaj ukoliko znate. Veoma je hitno, a ja nisam bio na moru od 4. osnovne. Pozeljna cena bi bila negde oko 15 evra. Da li je moguce da nema neki jeftiniji aranzman?

Evo pogledaj ovaj sajt, http://www.hotels4u.com/hotels/meridien-beach-hotel.aspx , ako posedujes karticu mozes platiti bez problema, ja sam uplatio od 18.07 za 10 dana za 2 osobe neki "Promo Studio" za 251 funtu ili oko 280 e.

Kako sam citao na tripadvajzoru svi su manj-vise hvalili ovaj hotel.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka