melany

Viza Egipat

21 poruka u ovoj temi

Hvala puno, raspitacu se.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav,

Molim vas ako je neko skorije bio u Egiptu da mi potvrdi informacije oko vize.

Decko i ja smo planirali sredinom aprila da odemo nedelju dana u Cairo u samostalnoj organizaciji,dakle ne preko agencija.

Da li u tom slucaju i dalje mozemo da uzmemo vizu po dolasku na aerodrom za 25$ ?

Imamo crnogorske pasose,al racunam da vaze ista pravila kao i za srpske.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Od 1.3.2017. poskupele vize za Egipat. Sada je 60$ na aerodromu. Ne znam koliko je u ambasadi na Senjaku, ali je i tamo verovatno skuplje nego što je bilo!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

60 po osobi?!?

Znam, glup komentar, naravno da je po osobi, samo sam se zapanjila, pa preterase ga!

Izmenjeno (ananemet11)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Egipat

Objavljeno 01. mar 2017. | 0 komentara

Egipat je doneo odluku prošle godine da za više nego duplo podigne cenu turističke vize, sa 25 dolara na 60 dolara, a odluka o novim cenama je trebalo da stupi na snagu danas. Međutim, ovo je odloženo za četiri meseca na zahtev lidera turističke industrije koji upozoravaju da bi ovaj veći trošak dodatno pogodio turizam ove zemlje. Broj posetilaca iz Velike Britanije je drastično smanjen otkako je britansko Ministarstvo spoljnih poslova uvelo zabranu letova ka Šarm el Šeiku nakon obaranja ruskog putničkog aviona 2015. godine ali i iz brojnih drugih zemalja. Razumljivi su razlozi zašto su egipatske vlasti osetile potrebu da podignu cenu vize, ali treba imati na umu da ukoliko četvoročlana porodica treba da plati 240 dolara za vize, a ukupna cena aranžmana je npr. 2.000 dolara, samo vize prelaze 10% ukupnih troškova za odmor.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Poštovani,

Ima li neko informacija o načinu pribavljanja viza turističkih viza za Egipat za državljane BiH?

Postoji li mogućnost kupovine vize na aerodromu u Egiptu ili se mora ići u ambasadu u Sarajevu?

Koja je procedura u ambasadi?

Pozdrav

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26507
    Ukupno tema
    887858
    Ukupno poruka