gricko

Odmor u Beloj crkvi - jezera

83 poruke u ovoj temi

Pozdrav,

Isla bih u Belu Crkvu na jedan dan autobusom iz Beograda. Nikad nisam tamo bila, interesuje me da li je autobuska stanica udaljena od jezera, tj. velikog jezera koji vidim da se uglavnom preporucuje, da li su jezera medjusobno udaljena, koliko se putuje bg-bc. Hvala! :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Išla bih za vikend na Belocrkvanska jezera, pa me zanima da li mogu naći smeštaj tamo, na licu mesta, ili je bolje da rezervišem, obzirom da je letnji period. Hvala!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Na njihovom sajtu moguce je dobiti informaciju o popunjenosti kapaciteta. Potrebno je popuniti upitnik i oni ce vas kontaktirati

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Našla sam smeštaj u vili Marija! 

Sada me zanima da li uveče može da se nađe kafić  sa ''živom'' muzikom? Naime, muž i ja idemo sa prijateljima, a i meni i prijateljici je rođendan sledećeg petka, pa planiramo da proslavimo. :) Da li nešto, eventualno preporučujete?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hteo bih sa porodicom i prijateljima da odem u kamp na jezeru. zanimame da li imaju svoje šatore koji se iznajmljuju ili nosim svoje i kako da proverim da li ima mesta?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Danas malo obišli belocrkvanska jezera, tačnije išli smo na Glavno i Vračevgajsko jezero, došli smo da na licu mesta tražimo smešaj za jednu noć, ali nismo našli ništa, sve zauzeto (našli samo jednu dvokrevenu sobu ali nas je bilo četvoro a jedna žena kao ima mesta ali je ne interesuje da izdaje na jednu noć ... )  pa s obzirom da smo udaljeni "samo" 90 km od kuće nismo se ni mnogo preterano brinuli zbog smeštaja. Na glavnom jezeru kao u košnici ... prvo jedva se umuvali da parkiramo auto. Na plaži gužva velika nemaš gde da prostreš peškir jedva nadjosmo mesta ... Voda je lepa, zelena, providna, cene (uopšteno gledano) su me baš prijatno iznenadile ... kada nam je dosadilo Glavno jezero otišli malo do Vračevgajskog kad tamo ... skup bajkera ...opet nemaš gde da parkiraš ... opet jedva se nekako umuvasmo u neki kukuruzi prema šljunkari ... bilo je i neko takmičenje bajkera u duvanju kondoma i ispijanju piva pomešanog sa rakijom i još nekoliko tačaka ali nije nas preterano zanimalo (nekako nije to taj pravi bajkerski šmek ... ako neko shvata ša želim da kažem) nekoliko pijanih "bajkera" izvode neke kerefeke, valjaju se ubijeni od alkohola ... ostali ljudi ih gledaju ... da nisu bili oni možda bi utisak bio bolji. Na kraju kada smo pošli kući uz put teška saobraćajka sa smrtnim ishodom na par km od Bele crkve (motociklista sa automobilom). ...  

Izmenjeno (Milos Andjelic)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Neki smeštaj u Beloj Crkvi sad za vikend ??? Petak - nedelja  19.08 - 21.08??? Troje odraslih i jedno dete, ponude u inbox ... Hvala.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Opet išli malo na vikend ... nekako smo se zaljubili u ta belocrkvenska jezera. Vreme nas je poslužilo pred ovu današnju kišu ... smeštaj smo nekako jedva našli ali smo ga malo skuplje platili no OK ... bitno je da nam je bilo lepo :). Inače ono što mi se ne svidja u Beloj crkvi to je održavanje čistoće u samom gradu, prelep i čist park i ono kao šetalište (zatvorena glavna ulica od 18 - 24) tu sam se već totalno razočarao, pikavci na sve strane, opiljci od semenki i suncokreta isto, prljave ulice ... jako mi se dopala kultura pešaka kao učesnika u saobraćaju, svi čekaju zeleno svetlo iako nigde automobila na vidiku. Moraju malo da povedu računa o higijeni u gradu ... i da malo srede ono šetalište neke pločice da udare ... bilo šta. Malo sam eksperimntisao s aparatom na jezeru kako bi to izgledalo pre xxx godina da je slikano :) 

DSCN1792.thumb.JPG.e40e776ab0eb5ae3b21cd DSCN1803.thumb.JPG.9a07914d0511186ca65e6 DSCN1777.thumb.JPG.1972fc1d2009164e36ba1

DSCN1782.thumb.JPG.2bf557c939c8dd305dad8

DSCN1786.thumb.JPG.53fa8297cd4e1498ef103

DSCN1791.JPG

DSCN1802.JPG

DSCN1873.JPG

DSCN1877.JPG

DSCN1879.JPG

DSCN1849.JPG

Izmenjeno (Milos Andjelic)
4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kako retro :)

Koje su cene smestaja tamo?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Abeona Mi smo bili smešteni u vili "Mir" koju smo našli preko lokalne agencije "Velturs" izašlo nas je 30 eura za veče (troje odraslih i jedno dete), mada za te pare može da se nadje bolji smeštaj ... Ono što smo gledali može da se nadje krevet za 5 e po osobi ali s obzirom da je bio avgust i sve prebukirano a i mi smo tri dana ped put tražili smeštaj ... jedino nam je ta vila bila slobodna ... potražite po netu, zovite, ima smeštajnih kapaciteta ...

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Super su Belocrkvanska jezera.

Izmenjeno (feetlover)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I mi smo baš bili porodično za 1. Maj i skroz se razočarali.

Hteli smo neku vilu da rezervišemo medjutim ono cene u julu 35-40Eur

Nije mi jasno kako je ovako lep grad sam sebi dopustio da

propadne, Mladi čujem koji su ostali su SNS poslušnici koji

samo rade u Internet timu i koriste Internet mreže zarad tih propalih

mafijaša koji su sada u vlasti.

Takvi ljudi ja mislim ne smeju ulicama da šetaju jer su direktno odgovorni

za propast svog grada. Na plažu svakako ne dolaze kada reklamiraju ovako

ne sredjenu sredinu.

A tako je malo ulaganja potrebno, što kaže prethodnik...

Možda i signu nešto da urade u Beloj Crkvi do početka sezone.

I mi smo čuli za Vračevgajsko da su u sporu lokalni mafijaši. Samo fali da neko

tamo nastrada zarad ludih glava. Isto i glavno svadjaju se radi tezgi ko ce

više pljeskavica da proda... Šljunkara bolje da ostane divlja jer je najlepša tako.

Sve u svemu otići tamo ali samo proveriti jesu li se opametili. Imaju jedan od najlepših parkova u Vojvodini. A sada

tamo nedovršeno igralište za decu. 12.jpg.3e4692bc39a23128562ee3133d13689a.13.jpg.1609160d0248d1f3f0e8c8aa8cd4cd51.14.jpg.66196eb90517604995d47f1f2a4ac75e.15.jpg.9224a4d4d02848fed93e5a4689bcda9b.

Ko da im dodje u ovakvo stanje. Ima smestaja na Bookingu.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

"Svratili" juče do Vračevgajskog jezera, putem Beograd - Kovin - Vračev gaj... Sat i 45 minuta... Šlepera više nego na autoputu!

Vračevgajsko jezero posećujemo od kad se napunilo vodom i prvi put od tada smo hteli da provedemo dan u restoranu Ostrvo,

IMG_20180804_145831-2472x1390.jpg.4952f7

kad ono... Ne radi.

IMG_20180804_133953-2472x1390.jpg.58058f

Imali smo neku priručnu plažnu opremu, tako da smo proveli divno popodne na jezeru.

Jezero čisto i bistro, voda topla, jezerska! 

IMG_20180804_133914-2472x1390.jpg.310e33

IMG_20180804_133918-2472x1390.jpg.12c2e1

Odmah kod parkinga ima "uređena" plaža, neki momci iznamljuju ligenštule i pedaline .

IMG_20180804_134040-2472x1390.jpg.558a93

Kamp izgleda pristojno, čisto i sređeno. Moguće je, naravno, ući peške i "zabosti" se ispod nekog drveta, u hlad. Drveća ima toliko, da bezmalo nema slobodnog prostora za sunčanje!?!

Odsustvo restorana garantuje mir i tišinu... 

Na povratku smo svratili da vidimo Šljunkaru

IMG_20180804_191008-2048x1152.jpg.44ae31

IMG_20180804_191027-2048x1152.jpg.2577ce

i Novo jezero...

IMG_20180804_190051-2048x1152.jpg.589979

IMG_20180804_190107-2048x1152.jpg.28261f

Baš za entuzijaste, željne "netaknute" prirode.

Izmenjeno (WOB)
3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Opet smo bili da se rashladimo. Ali reci Neri.

Stvarno je jako cudno, kako je ovako lepa opstina mogla sebi

da dozvoli da unisti glavno kao i ostala jezera.

To je opsti nemar svih garnitura vlasti godinama unazad a najvise ovih

zadnjih godina. MAKILEND ZOVU OVAJ GRAD. Odgovornost je

na njemu i svim direktorima javnih preduzeca i naravno debilima,

koji podrzavaju ovakav haos.

Na glavnom najlepsem jezeru se izmuljava voda i radi bager u sred sezone.

Voda se uopste nije procistila niti se izvadila ona travurina gadna.

Bitno da ima spasioci koji upozoravaju kupace da plivaju samo do

bova koje su jako blizu plicaka. Strasno jezivo to izgleda,

Dali oni znaju uopste koje su kazne da tako nesto sme da se radi ljudima.

Nemar i kraj price, oterase i to malo turista na kraju sezone.

Nera reka ostaje divlji rezervat , kao i sljunkara jer je predivna u vodi..

Ali niko nije prstom mrdnuo da ocisti plazu malo i zapaljeni kafic

od kojeg je ostao rus i crep samo.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26536
    Ukupno tema
    888592
    Ukupno poruka