gricko

Odmor u Beloj crkvi - jezera

95 poruka u ovoj temi

Da li neko zna, moze li se kupati na novom jezeru, ima li neka uvalica sa iole pristojnim ulazom u vodu ( da nije odmah dubina)?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je isao neko ovih dana, ima li kakvih informacija? Jel cista voda i okolis? I gde bi mi preporucili kupanje na glavnom gradskom jezeru ili onom drugom? Devojka je neplivac pa bi mi pogodovao postepen ulazak u vodu. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na glavnom jezeru postoji tzv. decija plaza koja ima takav postepen ulazak u vodu, ali je bas iz tog razloga tu i guzva.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Vračevgajsko jezero ima sad dve lepe šljunkovite plažice, dva pristojna kafića, dobro je, ali, generalno, nedovoljno. 

Gde su kafići? Na ostrvu ponovo radi kafić? Jel' "proradio" onaj avantura park?

Da li voda na Vračevgajskom i ove godine zaudara na "tinju", da ne kažem memlu?

Izmenjeno (WOB)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na ostrvu ponovo radi kafić. Ne znam da li avantura-parkić radi ( pretpostavljam da radi jer radi i kafić koji je odmah pored, ali kad sam prolazila, vreme je bilo očajno i nije bilo sveta). Voda nije smrdela..No,  ipak je to ravničarsko jezero, teško da može da miriše... 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sada tek čitam temu u potrazi za inspiracijom, jer povremeno pišem o BC. Da, Avantura park je radio ovog leta, Na Vračevgajskom je radio kafić, odličan je, čisto, osoblje efikasno.  Ako neko želi da podeli neke fotografije ili bilo kakve info za ovu stranicu, neka me kontaktira.

https://www.facebook.com/jezera.bela.crkva

Na stranici se ne prodaje ništa, čisto je informativno-edukativnog karaktera i kreirana je iz ljubavi i entuzijazma, pa molim administraciju da ne briše post:)

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kamp Oaza je veoma prijatan za boravak i gazda se brine da je svima ok. Jezero je čisto i na plazi ima hlada. Uredjeno je za kamp prikolice i šatore, a ima i velika livada za igranje s loptom i frizbijem. Ima i prikolica za najam po 2000 i 3000 din. 

Ima biciklisticka staza od kampa do bele crkve , a i samo mesto je lepo obezbeđeno marketima i restoranima. 

Naša preporuka za lep vikend.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U BELU CRKVU NE SMETE BEZ PASOŠA

Evo i zbog čega:

Najlepši nacionalni park Rumunije, klisura Nere – Beušnica, nalazi se na samo 36 km od Bele Crkve.
Idealan je za lagana pešačenja ( za osobe od 5 do 70 godina) ali i avanturističke ture.
Reći ćemo samo: vodopadi, kaskade, klisure, šume, manastiri... a kada pogledate fotografije, složićete se da nikakvi opisi nisu potrebni.
U Rumuniju ulazite u pratnji profesionalnog turističkog vodiča preko graničnog prelaza Kaluđerevo.
Foto: Getty Images

60c287d038a2d_beunica3.png.223bc51e0e937

 

beušnica1.png

beušnica2.png

Izmenjeno (Dea74)
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Belocrkvanski karneval.

karneval.jpg

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislim da ce biti Bela Crkva prazna ove godine, jer je prosle bila jako skupa,

Ali opet i lepsa ako je manje guzve.

I turisti znaju za tuznu istinu lepog ovog grada, jer je politika sve upropastila a

najvise ovi Botovi.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

 

Mislim da ce biti Bela Crkva prazna ove godine, jer je prosle bila jako skupa,

Ali opet i lepsa ako je manje guzve.

I turisti znaju za tuznu istinu lepog ovog grada, jer je politika sve upropastila a

najvise ovi Botovi.

mani se politike i botova dal zutih ili plavih nego daj ti nama neku korisnu informaciju recimo jel otvorena kupalisna sezona, rade li restorani i kafici na plazama kakve su cene, placaju li se lezaljke, jel se ugrejala malo voda i tako to.. :D

Izmenjeno (samo_putujem)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Voda je perfektna, nema guzve, na nijednom jezeru,

Na glavnom jos nisu postavili lezaljke. Koliko znam svuda se placaju lezaljke.

Karneval cveca je sada u subotu pa izvolte.

A mozete i da ostanete posle ko hoce da bere visnje,

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

 

mani se politike i botova dal zutih ili plavih nego daj ti nama neku korisnu informaciju recimo jel otvorena kupalisna sezona, rade li restorani i kafici na plazama kakve su cene, placaju li se lezaljke, jel se ugrejala malo voda i tako to.. :D

Plaža na Vračevgajskom jezeru radi.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka