gricko

Odmor u Beloj crkvi - jezera

95 poruka u ovoj temi

Evo i mene sa utiscima, mi smo bili na glavnom jezeru, tamo gde su lezaljke sa te strane, ali naravno nije bilo slobodnih, verovatno se vec ujutru zauzmu, nije bilo hlada, dana je bio vreo, pa nisam bas merodavna za utiske.

Voda je slicna, ako ne i prljavija nego na Srebrnom jezeru.

Svideo mi se onaj ogradjen deo sa tribinama, tog dana su klinci imali neki turnir u vaterpolu, bas je bilo simpaticno, a i skakaonice su glavna fora kod klinaca, non stop skacu.

U kaficima su cene bas pritupacne, a hranom smo se razocarali, verovatno smo jeli na pogresnom mestu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Od Bele Crkve na nekih desetak kilometara nalazi se Banatska Palanka na samoj obali Dunava. Imate red izvrsnih restorana, pogotovo ko voli ribu, nemojte propustiti :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mene zanima kakva su jezera i mesto u odnosu na Srebrno jezero. Da li je isto tako mrtvo i prljavo?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kakvo je ove godine jezero Šljunkara? Svratili bi na vikend :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mene zanima kakva su jezera i mesto u odnosu na Srebrno jezero. Da li je isto tako mrtvo i prljavo?

Stize pomoc iz Vrsca,glavno jezero u Beloj Crkvi je najbolje i bolje je sto puta nego srebrno jezero provereno 100%.Pozdrav Aca Vrsac.

Kakvo je ove godine jezero Šljunkara? Svratili bi na vikend :)

Kupao se na sljunkari pre neki dan ima trave nikako tamo,glavno jezero je vrh.
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U subotu bila na jezeru, jezero je prelepo, puno ljudi, imate malih uvala, sredjenih plazica za dvoje troje, a naravno imate par vecih plaza koje su pune, kao da ste na moru, muzika, pivo, girice.... Toplo preporucujem jezero, cene su sasvim pristojne, velika porcija girica, veliko Lav toceno, dve palacinke (nutela+banana) i limunada prirodna svega 420 dinara.

Izmenjeno (ANCHIS)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li se neko kupao ove godine? Da li je voda jos uvek hladna?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dva prethodna vikenda sam proveo na vracevgajskom jezeru - voda je predivna za kupanje (barem za mene i moju porodicu). Narocito je u nedjelju (13.07.) bilo jako prijatno, popodne, za kupanje ...

Jos i to: mnogo je manje kupaca i posjetilaca u odnosu na prosle godine - u pomenutu nedjelju smo stigli u 9:00 i do 13:00 smo bili jedini kupaci ... tek se popodne pomalo napunilo ...

kako je na sljunkari i gradskom jezeru, ne znam ...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na brzom odgovoru. Mi najvise volimo gradsko jezero, pa ako nesto cujes molim te napisi, isli bi naredni vikend.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sva su jezera ok za kupanje sa finim sljunkovitim plazicama, a sve zavisi kako zelis da provedes dan.

Glavno jezero - guzva, muzika, zezanje

Vracevgajsko - idealno za porodicno brckanje

Sljunkara - opustanje, romantika udvoje

Uzivajte :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisam na internetu nasao podatke kolike su tacne dimenzije ovih jezera, duzina i sirina? Pominje se samo koje je vece, manje, dubina i sl. To je bitan podatak zbog guzve, ali i zbog plivanja.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo izmerio sam dimenzije preko google mape, nije skroz tacno, ali napisacu posto nigde na internetu nema tih podataka:

- Glavno jezero: duzina 800m, sirina 300m u proseku

- Sljunkara: duzina 800m, sirina 400m

- Novo jezero: duzina 800m, sirina 600m

i jos tri manja jezera mrzelo me da merim

Izmenjeno (bongo)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Idem u BC na jedan dan, poslom, nadam se da ce biti lepse vreme nego danas jer zelim da sednem negde pored jezera :-)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Gde se moze odsesti u beloj Crkvi, da li postoje kampovi jos uvek i koje su okvirne cene nocenja, ima li ko iskustva od skorije? Nije lose za vikend skoknuti tamo...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pre dve nedelje sam bila na par sati na jezerima i videla sam da oko glavnog velikog jezera ima gomila app i  soba za izdavanje, ne znam cene i popunjenost.Stvarno ima dosta toga, uglavnom su kuce smestene u sumi, u debeloj hladovini, ne izgledaju lose spolja, Onako usput sam primetila da su i dvorista lepo sredjena sa cvecem i prostorom za sedenje. 

 Sto se kampa tice videla sam jedan na Vracevgajskom jezeru, po meni je ovo jezero lepse od velikog. Malo je i okolo nema kuca, postoji samo taj kamp i restoran na malom ostrvcetu.  Lezaljke i suncobrani su raspolozivi, 250rsd je cena, ima i za decu nekih tobogana, ljuljaski i sl. Bilo je kisovito u vreme moje posete, dopalo mi se onako bez ljudi i guzve,  mada po lepom vremenu kad se sjati gomila naroda utisak moze da bude drugaciji.  

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905029
    Ukupno poruka