gricko

Odmor u Beloj crkvi - jezera

95 poruka u ovoj temi

Probajte zvati Vilu Fontanu.

Mi nismo bili kod ovog coveka, ali znamo ko jeste i ljudi su zadovoljni. Nije toliko skupo, mislim da je cena nocenja po osobi 800-900 din. Znaci mnozite sa 2 ako ste par. I ima akciju mislim 6 dana platis, dobijes 7 nocenje gratis.

Imajte u vidu da vila nije na jezeru, vec u gradu. I nije sva fancy sa sarenom fasadom i cveckama uokolo, vec sasvim obicno izgleda.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Samo kratko: vikend sam proveo na jezeru Sljunkara. Vrijeme je bio idealno, temperatura vode idealna (prava osvjezavajuca) - odlicno za bijeg iz Beograda. Kupaliste je, relativno, cisto. Radi restoran na plazi. Neskafa je 90 dinara, toceni Lav 100 dinara (krigla pola litra), rostilj od 150 do 200 dinara. Ima i sladoleda i kukuruza i pomfrita. Postoje dva tusa koja rade.

Suncobran, sa dvije lezaljke je 400 dinara. Inace, juce (nedjelja) je bila poprilicna guzva, tako da vam pare koje date za suncobran i lezaljke i ne znace bogzna, jer ce vam postaviti peskir ama santimetar do vasih lezaljki ... i, jasno, takvi 'tursiti', sa takvim navikama, kad odu, recimo, u Pefkohori, rade to isto: postavljaju peskire odmah do vasih i slicno ...

Inace, kao sto rekoh, temperature vode je idealna i odlicna za osvjezenje u ove vrele dane .... najbolje doci sto ranije, i zbog kupanja i zbog parkinga ...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ha ha dobro je nisam jedina kojoj smeta da neko legne pored, kao da smo rodjeni brat i sestra....

Lepo je u Beloj, meni lepse nego npr u Soko Banji. Bili smo letos par dana na obe strane, i ili smo pre mladi za Banju, ili je Bela C. nama lepsa.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bio na jednodnevnom izletu prosle srede, obisao samo Glavno i Vracevgajsko jezero, mnogo mi se svidja. Postavio MFT: Bela crkva-jezera (jos ceka na odobrenje:)). Smestaja ima i na jezeru i u gradu. Jedina zamerka: samo 2 toaleta na Glavnom, placaju se. A mogao bi da bude i neki tus na samim plazama. Generalno, idem opet prvi lep vikend.

A evo i foto ture:

http://www.putovanja...a/galerija/7730

Izmenjeno (ljerka)
spojena dva uzastopna posta
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko moze da mi kaze kakva je voda ovih dana, npr. sad za vikend, da li bi bilo prijatno za kupanje?

Ne poznajem nikoga tamo, tako da se nadam da neko od vas moze da mi pomogne..

Hvala unapred! :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kada sam ja bio, temperatura je bila 28 stepeni, osrednje vetrovito, dosta ljudi se kupalo, vozilo pedaline, islo na skakaonicu. Ako za ovaj vikend bude stvarno preko 30, bez brige. Ovo pricam za Glavno jezero, na Vracevgajskom je bilo manje kupaca.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

U 3.8.2011. at 20:42, SwindLe je rekao/la:

Da li neko moze da mi kaze kakva je voda ovih dana, npr. sad za vikend, da li bi bilo prijatno za kupanje?

 

Ja nisam bio za prosli vikend (30./31.07.) - dva prethodna vikenda u julu smo isli na kupanje. Mi idemo na jezero Sljunkara (preko puta Vracevgajskog jezera). Voda je idealne temperature, prije topla nego hladna, idealna za osvjezenje ... za ovaj vikend je najavljeno 30 stepeni, tako da bi trebali biti idealni uslovi za kupanje ...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

moze li mi neko reci da li se placa mesto za kamp i koliko.planiram da idem u petak da kampujem u vracev gaj.ako neko nesto zna neka pise.unapred zahvalna

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imaju par prikolica koje izdaju onima koji nemaju svoju, to kosta 400 din za prikolicu sa 3 kreveta, za 4-krevetnu je, mislim, 600. Na to se dodaje 360rsd po osobi, za decu 200. Za satore ne znam. Kontakt telefon kampa bi trebalo da bude 013 853 708. Inace ulaz u kamp je stotinak metara dalje od ulaza u restoran, a tu je i recepcija kampa.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Upravo sam nasla interesantnu ponudu na jednom od sajtova sa popustima ovde,pa ako je neko bio u vili Jezero zamolila bih za utiske.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

evo mene kuckam sa jezera :-) prvi put sam ovde sa bebom. smestena sam u vili marija koja je na samom putu i locirana izmedju svih tih jezera. voda je cista i topla. priroda je lepa... i zapustena. bela crkva je veca nego sam ocekivala. sto se tice plivanja za mene je gradsko jezero jedino prihvatljivo, jer moja graCka guza nece medj' punoglavce nikako! topla preporuka za 2 max 3dana.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bas ste me zaintrigirali, nisam do sada razmiljala o ovim jezerima, mozda mi bude destinacija ovog vikenda, ako odem javljam utiske, sad je kasno da postavim bilo kakvo pitanje

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ipak cu postaviti, koja od ova cetiri jezera mi preporucujete za kupanje?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mozes na glavnom ako volis mnogo ljudi il ako volis malo na Sljunkari gde je kao malo cistija voda mada po mom misljenju sva jezera su ok

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo svima, evo naseg dozivljaja i provoda od pre neki dan , pa ce nekome znaciti ako hoce da ode na jezera u Beloj Crkvi. Preciznije na Veliko, jer smo na njemu bili.

Bili smo i prosle godine. Ove godine smo zakljucili da je jezero mnogo prljavije. Obisli smo ga celog setajuci i kupali se u njemu, ali svakako nije za preporuku.

Po obodima jezera ima dosta prljavstine nalik na zabokrecinu, a moram da primetim da se mogao i taj miris na zabokrecinu osetiti. Naravno nije strasno moze da se kupa, ali je prosle godine bilo cistije...Na ulasku u vodu vec se ima prljavstine.

Prijatno je sto je voda hladna tj. nije topla nego bas osvezava kada se udje u vodu. Dobro je uzeti pedalinu i otici na sredinu jezara i iskupati se. Tamo je cista voda tj. ne pliva nista po vodi.

Mi smo bili sa dvoje relativno male dece (3 i 7) pa se samo starije moglo kupati jer zna da pliva..

Mozda ce nekome biti od koristi: cena pedalina je 300 din. 1/2 sata ili 500 din. sat vremena.

Izmenjeno (galinada)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905030
    Ukupno poruka