Guest Gost_elleni

Izbor letovališta u Turskoj

241 poruka u ovoj temi

Da li bi mogao da preporučiš neki od hotela na Kleopatrinoj plaži i naravno agenciju?

Hvala

Jedino sto mogu da ti kazem o hotelima na Kleopatrinoj plazi je da je na mene ostavio

fin utisak hotel Kleopatra Dreams Beach(ali nisam boravila u njemu)nego smo jedno vece svratili do prijatelja ,i nekako je sama atmosfera u hotelu prijatna.Ipak ne bi suvise pricala o tome,jer bolje da ti neko da informacije ko je bas letovao u tom hotelu,ili u nekom drugom na Kleopatrinoj plazi.Mi smo jedne godine letovali preko Matica,jedne preko Jollyja i bili smo zadovoljni sa obe agencije.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Suprug i ja planiramo letovanje u Turskoj, pa bih volela da mi neki od "eksperata" pomogne ....Bodrum, Marmaris ili recimo Ičmeler, zanimaju me plaže, hotel od recimo neke 4* , može pp , a može i all incl. , interesuje nas naravno i šoping, (mene pre svega, tipično žensko, spojiti lepo i korisno i vratiti se kući sa krpicama ;)

Izmenjeno (slatkiš)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Neko ce reci da je rano planirati letovanje za iducu godinu.Ali tu temu pokrecem zato sto su mnogima

utisci jos svezi sa ovogodisnjeg letovanja.Za godinu dana neke stvari sa letovanja se i zaborave.

Inace mislim da stvar izbora aranzmana treba resiti najkasnije do aprila meseca, jer posle obicno bude daj sta das. I covek bude primoran da pravi kompromise u vezi smestaja i destinacije.To je bar moj utisak.

ja licno sam vec uplatio club voyage select-belek pored antalije.hotel je na erly bookingu u kontikiju i sa uplatom 40 odsto aranzmana ulazite u popust. hotel kao jedam mali grad,all tj ultra all inclusive 24 sata ,inace je otvoren u maju 2007 godine. za recimo jedanaest dana u avgustu treba odvojiti 1 100 eura i dete do 15 god je grATIS. SAJT HOTELA JE WWW.VOYAGEOTEL.COM ,treba to samo videti.....tvrdim da je to tenutno najbolji hotel u turskoj sem adama i eve koji je polupansion. pogledajte sajt i uzivajte.....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Letovao bih ove godine u Turskoj, sa drustvom, pa me interesuje koji od gore navedena dva mesta ima bolji nocni zivot, Kusadasi ili Marmaris? U Kusadasiju sam bio pre dve godine sa devojkom tako da orijentaciono znam sta mogu da ocekujem. Negde sam procitao da i u Marmarisu postoji Bar street pa me zanima da li u njemu postoje klubovi poput Kalemegdana (Kusadasi), u kome se pusta srpska muzika? Takodje sam negde procitao da je Marmaris vise mesto za odmor, jer ima lepse more i mirniji je, pa me zanima da li je i to tacno? U Kusadasiju sam bio u hotelu Palm club, na Kusturu, i nije mi se dopalo sto je mnooooogo daleko od centra, a ove godine bih isao iskljucivo u centar pa ako neko ima neki predlog...

Pozdrav svima...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

The wisher bila sam u Kušadasiju i Marmarisu, što se provoda tiče lepo je u Kušadasiju, ali mi je u Marmarisu bolji provod. Ima takodje bar street sa dosta klubova, pabova, ali nema nijedan sa srpskom muzikom. Pošto je Marmaris jači sa cenama i jako malo ima naših turista, a najviše Rusa, Turci gotovo i da ne znaju tu srpski, kao recimo u Kušadasiju (uče jezik prema tome koji turisti najviše posećuju to letovalište) i nisam nigde videla one natpise tipa Jeftiniji smo od Miškovića i samo za Srbe itd...

A pored bar street-a ima i mnogo barova na samoj plaži ali u Marmarisu, ne u Ičmeleru. Prava je ludnica, sve sija kao u Las Vegasu, ali ako ti želiš srpsku muziku nju nećeš naći.

U bar street-u su mi odlični Green house, Areena, Galleon, Joy club a ima i mnogo drugih. More u Marmarisu mi je čistije nego u Kušadasiju, mada je plaža nekako uža i preko dana je mirnije nego u Kušadasiju, ali noću je ludilo. Voda je hladnija, a ako želiš još mirnije mesto onda je ičmeler definitivno za to.

Ako se ponovo odlučiš za Kuš obavezno izaberi hotel u samom centru u ulici Juma pazar (srpska ulica) i tamo imaš sasvim solidnih hotela.

Mada nije na odmet malo i promeniti destinaciju. ;)

Izmenjeno (majja_majja)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dajem glas za Kusadasi.Nocni zivot i provod je vrhunski.Bar street i druge ulice pune su klubova i restorana.Opste ludilo i delirijum posle ponoci te ceka ako svratis u Kalemegdan.

A hotel-naravno u centru.Do plaze ides dolmusima ali sve ostalo ti je na dohvat ruke-Abem,Deniz,Dias,Ssantur,Sozer,Pelikan,Varuna,....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako se odlučiš za Marmaris, predlažem diskoteku Crazy Dazy.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da jeste i ona je super. :P

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I bez pene. A tek sa njom!!!

:smorilo:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I bez pene. A tek sa njom!!!

:smorilo:

Obožavam pena party! :)

Sad se setih Krfa od prošle godine! :)

Jel ga ima u nekom klubu u Kušadasiju?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Obožavam pena party! :)

Ma ajde!  :hehe:

Mislim da je prošle godine neko reko da ima i u Kušadasiju.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koliko ja znam samo u Another bar-u (ne očekuj baš nešto veliki bar), uglavnom izbacuju penu negde pred fajront. (ako nešto nisu promenili) A video si i one slike Roliki, to je iz tog bara. :bez-zuba:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala svima koji su se ukljucili u temu, a posebno majji majji na lepom i opsirnom odgovoru... :D Manje-vise izbor je pao na Kusadasi, ali me sada muci koji hotel da izaberem. Mislim se da idem preko Argusa a hoteli koji su mi zapali za oko su Santur i Deniz. Da li neko zna nesto vise o ovim hotelima osim ono sto pise po agencijam? Moze i predlog nekog drugog hotela ili agencije, jedini uslov je da je hotel u centru, da ima 3* i neki pristojan bazen posto ne planiram da se vozam svaki dan do plaze... :P

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

The wisher pregledaj teme o hotelima u Kušadasiju, sigurno su obradjena i ova dva. A ja sam više za Deniz, mada nisam bila u njemu, nego prosto dajem neki svoj sud, na osnovu izgleda ovog hotela.

Ako budeš išao do Ladies beach-a nećeš se vozikati ceo dan, ali to već i sam znaš. :P

Izmenjeno (majja_majja)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Gledao sam komentare na ovom sajtu o hotelima ali neverovatno koliko su podeljena misljenja oko istog hotela. :o Kao da jedan komentar pise agencija a drugi onaj ko je bio u hotelu. Shvatam da postoje ljudi sa raznim prohtevima ali nikako ne mogu da razumem kako je jednom hotel EXTRA a drugom UZAS! :huh:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka