Guest Gost_elleni

Izbor letovališta u Turskoj

241 poruka u ovoj temi

Zaista, treba ici samo preko proverenih agencija. Aranzmani za Turska tek slede... Hvala svima!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa na sajmu su 90% agencija imale ponudu za Tursku i to celu sezonu... Jedino je Argus za sada sa predsezonom! Ove godine se Turska mnogo ranije izbacila!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisam bila na sajmu, a skoro svi aranzmani koje sam do sada videla ukljucuju autobuski prevoz sto mi se nimalo ne svidja. Ipak je to za mladje ljude, poput tebe, Roli. Puno te pozdravljam i jako si mi simpatican, mozda se i sretnemo u Kusadasiju... :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Paaaa...ja sam svaki put u Kusadasi isla autobusom i iskreno, nikada se nisam pokajala. Sigurno da i agencija, njihovi, tj autobusi koji voze ljude koji preko odredjene agencije idu, dosta zavisi od toga kako cete sve to doziveti. Kao sto vec rekoh, ja Argus ne menjam, to 20 casovno "klackanje" mi je skroz u duhu letovanja, naravno, da se razumemo, klimatizovani autobusi se podrazumevaju na +40 :D  Nekako, odbrojavanje sati do krajnje destinacije, tj hotela mi je super. Jeste za mla

dje ljude, 

to stoji, medjutim, nekako imam utisak da se za Kusadasi ipak mladji i odlucuju.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ipak je to za mladje ljude, poput tebe, Roli. Puno te pozdravljam i jako si mi simpatican, mozda se i sretnemo u Kusadasiju...

:)

Nisam bila na sajmu, a skoro svi aranzmani koje sam do sada videla ukljucuju autobuski prevoz sto mi se nimalo ne svidja.

Malo sam bacio pogled u kataloge... MAtico ima već ponude za Tursku avionom,ali nemaju Kušadasi! Eurojet takođe bez Kušadasija,I za Jolly važi ista priča! :) Filip travel je još imao ponudu za Tursku avionom,ali nemam njihov katalog! Mada mislim da ni oni ne rade Kušadasi! :)

Pa jedino da ne ideš u Kušadasi... :shokiran: Ili da sedneš sa nama u BUS! :)

Izmenjeno (Roli)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

nekako imam utisak da se za Kusadasi ipak mladji i odlucuju.

Ma Lavica nam je mladog duha! :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma Lavica nam je mladog duha! :)

Kako da ne, Roli, na neki nacin ja sam ti jos uvek u pubertetu i bas mi prija! Htela sam i ja da uplatim preko Argusa, ali su me svi okolo odgovarali - drugarica mi je pricala da je putovala skoro 30h i da se ne bi usudila da ponovi isto. Sto se mene tice nikad se ne zna, pa mozda zaista svi budemo zajedno u busu, pozdrav i za Cokoladicu :zaljubiska:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

drugarica mi je pricala da je putovala skoro 30h

Ma dužina puta je uvek relativna! Ja sam jednom u Srbiji 100km,putovao 6 sati,tako da oko toga ni ne razmišljam više. A još prvi put idem,pa je taj put nešto novo za mene! A i ovako ću ga prespavati! Samo da mi naprave pauze na 4-5h da se proteglim i nanikotinišem! :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 Sto se mene tice nikad se ne zna, pa mozda zaista svi budemo zajedno u busu, pozdrav i za Cokoladicu :zaljubiska:

Moze, moze...zasto da ne? :D  Pozdravi uzvraceni... :D

Ma dužina puta je uvek relativna! Ja sam jednom u Srbiji 100km,putovao 6 sati,tako da oko toga ni ne razmišljam više. A još prvi put idem,pa je taj put nešto novo za mene! A i ovako ću ga prespavati! Samo da mi naprave pauze na 4-5h da se proteglim i nanikotinišem! :)

Apsolutno se slazem sto se tice duzine puta, mada ja nikad duze od 23 h nisam putovala... :bez-zuba:

Roli, cim je prvi, mora da bude nezaboravno :D  Kad ides...?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I meni bi bio prvi put u Turskoj, kazu da treba krenuti od Kusadasija... Ma super, samo da se putuje!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uh... treba! :bez-zuba:  Ne znam kakvu vrstu letovanja zelis, ali u svakom slucaju, ne treba zaobici Kusadasi ako si se vec odlucila za Tursku :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uh... treba! :bez-zuba: Ne znam kakvu vrstu letovanja zelis, ali u svakom slucaju, ne treba zaobici Kusadasi ako si se vec odlucila za Tursku :D

Hocu da dozivim nesto novo i drugacije, dobro se zabavim i dobro se odmorim... :zaljubiska::zaljubiska::zaljubiska: Da li si posetila jos neka mesta u Turskoj, kad planiras put? :P

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

25.06. idem... I Vis ide u tom terminu u isti Hotel Abem... Jel si ga viđala ili bila u njemu? Čini mi se da si Dias pominjala,to bi trebalo da je u istoj ulici!

Ako se ne varam, oni su jako blizu jedan drugom. Neko drustvo je bilo u njemu iste godine kada i ja u 

Dias-u, i nisu imali zamerki. To su "srpski hoteli", tacnije, doooosta nasih turista odseda tamo, generalno u hotelima u toj ulici. Ma bice ti super... :D

Hocu da dozivim nesto novo i drugacije, dobro se zabavim i dobro se odmorim... :zaljubiska::zaljubiska::zaljubiska: Da li si posetila jos neka mesta u Turskoj, kad planiras put? :P

Hehe...onda je Kusadasi pun pogodak :bez-zuba:  Ja sam zelela ove godine u Sarimsakli, medjutim nema jos ponuda, bar ne nekih boljih, tako da...videcu... :bez-zuba:  Ukoliko se odlucim za Kusadasi, bice to sredina jula. Mmmm... :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kusadasi je fenomenalan grad .Svako moze da nadje nesto za sebe.

Sto se tice prevoza nemojte da brinete.Pauze se prave u Bugarskoj u restoranu Evropa,na granicama se izlazi pa i tu mogu da se protegnu noge,zatim na trajektu.Sve je dobro isplanirano.

Dias je hotel koji je kategorisan isto kao Abem,pun je Srba i nalazi se u srpskoj ulici tako da ko se odluci za taj hotel nece se pokajati.Ja sam se odlucila za Abem jer sam ga vec testirala i prezadovoljna sam

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I mi planiramo letovanje u Turskoj.

Takodje Alanja ili neko slicno lepo mesto.

Imamo dvoje male dece.

Imate li neke preporuke?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka