bodrum2007

Internet u Grckoj

126 poruka u ovoj temi

Postavljeno (izmenjeno)

Mogu da potvrdim ovo za Telenor 1GB za 599 rsd. Odlično je radio svuda u Briselu, Cirihu (gde npr. Vodafone.de ne radi, jer nije EU!?!) I sada na Tasosu ...

Samo treba voditi računa o trenutku isticanja paketa, jer iste sekunde počinje "normalan" obračun interneta u roamingu! Može da bude bolno, jer SMS sa obaveštenjem o isticanju stiže nakon vremena isticanja!

Izmenjeno (WOB)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni je obavestenje u IT stiglo par sati ranije a isto tako i toopsonu pre par dana u Grčkoj. 

Razlka je ako se koristi na 2 telefona, to u mom slučaju košta 30 eura tokom odmora a grčka kartica sa "nema šanse da potrošim ni pola interneta i stotine minuta lokalnih poziva" oko 10-12.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Svako bira kombinaciju koja mu više odgovara...

Meni se Telenor dodatak uklapa u mesečni limit službene kartice, supruga je sa novim ugovorom u mts dobila 1GB mesečno u roamingu, besplatno, do kraja 2019, a klinac "troši" moju Vodafone.de "2 GB für nur 9,99 Euro".

P.S. u pravu si za poruku, stigla mi je sat vremena pre isteka. Jedino što se to desilo u 4 ujutro, pa sam propustio taj detalj.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nasao sam Cosmote (Cosmokarta) GIGA Now prepaid ponudu: 8gb za 8.5 eura, validnost - 30 dana. Jel ovo najbolje u trenutku za uzeti? Idem na Tasosu...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pa zvuči povoljno...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima. Vidim da su neki od vas u putu kroz Makedoniju i Grčku gledali kamere na graničnim prelazima. Zna li neko koliko to skida? Može li to sa 1GB mobilnog interneta (roming tarifni dodatak) kupljenog kod naših operatera? 

Pozdrav

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Kao YouTube... Zavisi koliko dugo planiraš da gledaš...

Izmenjeno (WOB)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Само трошиш безвезе за гледање кад није у реалном времену .

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Najvažnijih kamere nema (ili ja numem da ih nađem) a to su kamere koje snimaju međugranične zone Preševo - Tabanovce i Bogorodica - Evzoni... Tu su najveće gužve... Npr. u subotu oko 18h sa MK strane na Bogorodici 10 automobila, a sa Grčke na Evzoni 210... I nema kamere za to...

No svejedno, ovo nije tema ni za kamere, ni za gužve na granicama

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bio juče u Germanos prodavnici.

Imaju Cosmote Internet prepaid karticu (zove se "Whats Up") koju kada prvi put kupuješ platiš 5 Evra. Dopune mogu da se dokupe kod njih ili na internetu...

U toku je prodajna akcija koja za 12 Evra daje 16Gb saobraćaja... Kome treba.

Najsmešnije od svega je kad skineš aplikaciju Whats Up, kompletno je na Grčkom. Sve mi fizika ponovo dolazi na oči...:hahaha:

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Само трошиш безвезе за гледање кад није у реалном времену .

Jeste u realnom vremenu, ako misliš na kamere AMSS.

Mi smo se sad vraćali i na Preševu smo preko aplikacije videli upravo naš auto u redu na granici. :)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mogu da potvrdim ovo za Telenor 1GB za 599 rsd. Odlično je radio svuda u Briselu, Cirihu (gde npr. Vodafone.de ne radi, jer nije EU!?!) I sada na Tasosu ...

Samo treba voditi računa o trenutku isticanja paketa, jer iste sekunde počinje "normalan" obračun interneta u roamingu! Može da bude bolno, jer SMS sa obaveštenjem o isticanju stiže nakon vremena isticanja!

Odlicno radio u Grckoj i nisam ga celog potrosio, naravno koristio ga za drustvene mreze po neka slika, citanje, dopisivanje, video pozivi... Lagano izdrzi ako ne preterate pa gledate snimke na jutub i slusate muziku

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bio juče u Germanos prodavnici.

Imaju Cosmote Internet prepaid karticu (zove se "Whats Up") koju kada prvi put kupuješ platiš 5 Evra. Dopune mogu da se dokupe kod njih ili na internetu...

U toku je prodajna akcija koja za 12 Evra daje 16Gb saobraćaja... Kome treba.

Najsmešnije od svega je kad skineš aplikaciju Whats Up, kompletno je na Grčkom. Sve mi fizika ponovo dolazi na oči...:hahaha:

Ja je koristim već par godina. Ima najbolje ponude. Nažalost, aplikacija i sve ostalo je na grčkom, ali već sam se navikao.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

kakva je ona vodafone varijanta odmah kad se predje granica ima stand videh na fejsu negde, sve ti nameste i podese, ne znam dal bese nesto tipa 7-8 giga neta i 50mn razgovora za 10-12e ali ima vise paketa

Izmenjeno (markoni155)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25887
    Ukupno tema
    862237
    Ukupno poruka