bodrum2007

Internet u Grckoj

133 poruke u ovoj temi

Postavljeno (izmenjeno)

Idem na lefkadu,Solun cemo u povratku. Sigurno ima u lefkasu. Do sada nisam razmisljao o tome,bio je dovoljan net u smestaju,ali deca porasla pa zbog njih.

Izmenjeno (Djilas.M)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U centru Lefkasa imaš poslovnice sva 3 operatera, u istoj ulici su, lako je proveriti gde je najpovoljnija ponuda. Oni će ti namestiti i podesiti fon, uopšte nije jednostavno, sve je na grčkom.

Prošle godine kupih karticu od nekih klinki na ulici, ni one nisu znale da podese fon već smo morali u poslovnicu. 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ovo demantujem sta je pisao gogo

bar za Vodafona nemas nikakvi podisivanja sve je to automacki i samo trebas unesiti pin koji odma sam iskljucio kad se povrzala kartica

Idem na lefkadu,Solun cemo u povratku. Sigurno ima u lefkasu. Do sada nisam razmisljao o tome,bio je dovoljan net u smestaju,ali deca porasla pa zbog njih.

kazu da oni sta prodaju po ulici dalju podobre uslove i mislim da frog operatot je naj naj ali nije toliko raspostranet a koristi mrezu na cosmote

nezaboravi da pises tu kad saznas na lice mesto ko su cene  i ponude

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam pre par godina jos kupio Taza Mobile ( http://tazamobile.com/taza/ ) i tu karticu sam koristio godinama. 

Sad telenor ima za 599 1GB internet roaminga i mislim da se ne isplati da se koriste sad grčke kartice sa ovom akcijom...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam pre par godina jos kupio Taza Mobile ( http://tazamobile.com/taza/ ) i tu karticu sam koristio godinama. 

Sad telenor ima za 599 1GB internet roaminga i mislim da se ne isplati da se koriste sad grčke kartice sa ovom akcijom...

Veruj mi više se isplati kupiti prepaid karticu u Grčkoj. Ako koristiš roaming promo 1 GB za 600 dinara, veruj mi više ti neće raditi nego što hoće. Tako da ne očekuj nešto specijalno od toga, samo ćeš se iznervirati.

Uzmeš lepo prepaid koji kasnije možeš korisiti bilo gde u zemljama EU.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne znam odakle vam to da neće raditi? Da li ste probali? 

Mi jesmo u Italiji, pre 2 meseca, radilo je bez ikakvih problema a koristili smo je kada nam je italijanska kartica tj net preko nje bagovao. 

Druga je stvar što je cena takva kakva jeste, naravno da je povoljnije koristiti lokalnu karticu. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

VIP, odlicno radi za male pare..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Koju prepaid karticu da uzmem u Grčkoj? Na Krfu sam video samo Wind ali ću dan pre dolaska biti u Solunu pa tamo imam veći izbor? Naravno kartica bi bila samo za internet. Hvala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kolega moj koristi Wind već godinamaIMG-8e2943ca0e52e1eb0e3863117981502a-V.t

Ja sam uvek za Vodafone

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Ja sam uvek za Vodafone

Po tvom  savetu sam uzeo pre x godina Vodafone i prezadovoljan sam. Prosle godine sam dao drugaru karticu i on je aktivirao prerano. Sada cu 99% morati drugu da kupim ali vodafone svuda ima domet.

Sada ima 7GB za 7eur

Izmenjeno (.RS)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Možete koristiti Hrvatske kartice u Grčkoj, ja imam dve. Tele2 i A1,.evo baš sada je koristi moj drug u Grčkoj i prezadovoljan je. Inače u EU nema rominga pa te kartice koristim u celoj EU. Postoje paketi od 3-14GB i cena recimo za 9GB je oko 10€.

Kartice se inače kupuju ovde u Srbiji gde se sve i podesi, a kasnije imate aplikaciku na telefonu gde pratite potrošnju i gde možete uplatiti dopunu, a takođe postoji opcija da vam karticu dopune i pozivom na broj

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam uvek za Vodafone

Menjam iskaz...

Wind ima bolji signal u vuko...ma na Tasosu!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Možete koristiti Hrvatske kartice u Grčkoj, ja imam dve. Tele2 i A1,.evo baš sada je koristi moj drug u Grčkoj i prezadovoljan je. Inače u EU nema rominga pa te kartice koristim u celoj EU. Postoje paketi od 3-14GB i cena recimo za 9GB je oko 10€.

Kartice se inače kupuju ovde u Srbiji gde se sve i podesi, a kasnije imate aplikaciku na telefonu gde pratite potrošnju i gde možete uplatiti dopunu, a takođe postoji opcija da vam karticu dopune i pozivom na broj

Gde u Srbiji ima da se kupe te kartice?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Gde u Srbiji ima da se kupe te kartice?

Kupujemprodajem...

ranije su slali kartice iz HR u Srbiju, sad više nema.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Veruj mi više se isplati kupiti prepaid karticu u Grčkoj. Ako koristiš roaming promo 1 GB za 600 dinara, veruj mi više ti neće raditi nego što hoće. Tako da ne očekuj nešto specijalno od toga, samo ćeš se iznervirati.

Uzmeš lepo prepaid koji kasnije možeš korisiti bilo gde u zemljama EU.

Na žalost ne mogu da vam verujem, jer sam ga uspesno koristio u grčkoj, a pre toga i u hrvatskoj. Ako uporedim sa karticom koju sam ranije koristio, ovo je nebo i zemlja (naravno u koristi telenor interneta)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25998
    Ukupno tema
    867486
    Ukupno poruka