bodrum2007

Internet u Grckoj

132 poruke u ovoj temi

Q je definitivno najpovoljniji, pitanje je samo pokrivenosti na Kasandri, iskreno nisam to nikad istrazivao.

WOB kaze da Vodafone ima pokrivenost i za 15eur imam 2GB

Q ima 10eur 2.6GB ali ako nema pokrivenost DZABA

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koja je najbolja opcija (10 dana) za sim karticu i internet na Kritu? Neophodna na prvom mestu za informacje, orijentaciju i povremeni kontakt (sve puta 2)?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

pozdrav dobri ljudi.jedno pitanje ...neos marmaras je lokacija pa me zanima isplati li se kupovati kartice sa internetom i kakva je situacija sa wifi netom...zanima me posto prosle godine na tasosu navodno u svim kaficima ima wifi ali je jako los ili ne mozes da se konektujes ili je jako spor pa jel se isplati uzimati neku karticu sa netom?i zanima me da li ako se odlucim da uzmem imaju nano sim kartice 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ako hocete jeftino onda Wind, ako hocete odlicnu pokrivenost onda Cosmote. Nano sim imaju svi.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kako funkcionisu te kartice na Lefkadi, gdje se mogu uzeti? Znam da ima na nekim plazama wi-fi, ali se ne bih na to oslanjala, jer necu svaki dan biti na Katizmi. :)

Da li se mogu u Agios Nikitasu uzeti? Treba mi samo za Instagram i Viber.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cosmote funcionise besprekorno na Lefkadi. Pokrivenost je izuzetna cak i na plazama. Na 4G mifi uredjaju je izvlacio 85/40.

Cosmote moze da se uzme na 2 mesta u Levkasu koliko ja znam. Prvo je Germanos u Ir. Politechiou sa leve strane kad se ide od marine, drugo je OTE u centru (ne znam ulicu). Cena kartice 5e plus novac za plan koji hoces aktiviras.

Ima i Vodafone prodavnica u istoj ulicu, 10m pre Germanosa. Ne znam kako Vodafone radi.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

pozdrav svima, i ja pokusavam da pronadjem neku opciju za internet. Zna li neko gde da kupim i koju karticu na Tasosu ( Potos )  treba mi upload od  minimum 1 Mb/s. pozdrav i hvala

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

sad sam malo cackala po netu i pronasla sam odgovor na moje pitanje ako jos nekog zanima  gde i kako kupiti internet karticu na Tasosu :

There is a Cosmote shop and a Vodafone shop in Limenas.

What you could do is go to Cosmote in Limenas and get a pay-as-you-go SIM. The "WhatsUp" package is good for what you want to do. For 5 euros you can get 500 Mb of data. If you want to add minutes (for phone calls) you'll have the option too, but if you want to use the SIM only for 3G, you can do that.

Initial cost for the SIM card, well... I can't remember. No more than 10 Euros, I'd day!

The network coverage on the island is pretty good. I have Cosmote and am happy with the 3G service I get, but I'm usually in the northern part of the island.

Here's a map with its exact location:

https://www.google.gr/maps/place/40°46'46.6"N+24°42'38.9"E/@40.779623,24.7102668,177m/data=!3m2!1e3!4b1!4m5!3m4!1s0x0:0x0!8m2!3d40.779623!4d24.710814

The shop sign reads "ΓΕΡΜΑΝΟΣ" (GERMANOS). It's just 10 metres from the Vodafone Shop.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

da li u grckoj moze da se kupi usb internet za lap top?

Izmenjeno (tasenka)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li neko kupovao karticu za internet i kakve su cene i uslovi?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li neko kupovao karticu za internet i kakve su cene i uslovi?

ja sam uzeo od Vodafon

15e 7G, vaznost 20 dana i jos 5e ako hocete ukljucene  minute

pitao sam u Wind i Cosmote ali ne secam se pa necu lupati sad 

samo znam da ponude bile su smesne, Wind 500mb internet i beaplate minute a Cosmote 2G internet

sta se tice Vodafon nisam bas zadovoljan od mrezi, svuda 3G i zna da ukoci, nadao sam se da ce u Soluna biti nesto brzi jer veca pokrijenost ali ....

zavrsice posla u svakom slucaju

sledeci put probavu Cosmote alo ima neka povoljnija ponuda

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Gde kupis na pumpi ili? Da li je.problem da se instalira ili se samo ubaci?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

kupio sam na Kasandri u vodafona

pitao sam po trafike i nemalo je

samo ubacis i to je to al mobitel ne treba biti kodiran

Izmenjeno (123456789deset)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Gde kupis na pumpi ili? Da li je.problem da se instalira ili se samo ubaci?

Zavisi kuda putuješ, u svakom mestu ima Vodafone poslovnica... Moj ti je savet da tamo kupiš, sve ti oni završe... Imaš ih i po tržnim centrima oko Soluna...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25892
    Ukupno tema
    862450
    Ukupno poruka