bodrum2007

Internet u Grckoj

133 poruke u ovoj temi

Vodafon ima ponudu 500 MB za 5e, kartica se nije dodatno plaćala. U njihovoj poslovnici su mi sve podesili, i ovih 500MB mi je bilo dovoljno za 15-ak dana u Grčkoj.

Takođe, imali su i ponudu 1GB za 10e uz koji se dobije gratis 250MB.

Nakon toga sam dobijala poruke da je moguće uplatiti 1e za 100 MB. Ako vam je ovo interesantno raspitajte se u poslovnici kako da aktivirate kampanju i gde da uplatite kredit. Mislim da je potrebno poslati poruku sa određenim tekstom na neki njihov kratak broj. Preostale MB proveravate pozivom na broj 1252, opcija 1 pa 3. To je pod uslovom da je promenjen jezik na Engleski. I to vam mogu podesiti u poslovnici.

Karticu sam koristila u telefonu (podesili su mi APN, username i password), a telefon kao modem. Nisam se raspitivala koliko košta USB modem. To je svakako skuplje.

Nadam se da se ponude ne razlikuju po delovima Grčke, jer ipak je u pitanju ista kompanija i trebala bi da na nivou države ima iste kampanje.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jelenap., hvala na informacijama. To je potvrda onoga što su mi u Vodafonu GR rekli putem e-maila.

U kojoj poslovnici si bila?

Izmenjeno (WOB)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozz !

Prosle godine sam koristio 2 wifi hotspota u Nei Pori-u (bez da sam platio ista za net)! Nikakvih primedbi nisam imao , po par sati razgovora sam imao preko Voip-a nikad mi krcio, prekido nije ... i ove godine cemo na slican nacin da probamo :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

da li je neko koristio 3G internet na Tasosu i moze li da se kupi micro SIM kartica negde?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jelenap., hvala na informacijama. To je potvrda onoga što su mi u Vodafonu GR rekli putem e-maila.

U kojoj poslovnici si bila?

Jeste da sam ti odgovorila na PP, ali možda će nekom još značiti, pa evo da napišem i ovde. Karticu sam kupila u Vodafonovoj radnji u Ermupolisu na Sirosu. Takođe i na Naxosu imaju poslovnicu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Samo da potvrdim ranije napise.

U Carrefour centru na petlji gde se skreće sa Ring Road-a na put ka Halkidikiju, kupio sam Vodafone prepaid karticu. Kartica je besplatna, a plaća se kredit. Ja uplatih 10€ da imam, jer za 5€ ti aktiviraju internet dodatak, 500MB za 30 dana.

Momak iz Vodafona je sve podesio da radi, mada podešavanja nisu neka velika nauka.

A pošto sam uplatio 10 € dobio sa i 200 minuta razgovora u svim GR mrežama. E sad to što mi to nije potrebno, nema veze, ništa ne košta.

Ali ono što mnooogooo košta je SMS prema srpskim brojevima. Greškom sam poslao jedan i fali mi 1,4€ kredita (koristio sam i naša slova).

Skype i Viber rade perfektno, čak i video pozivi. Internet je brži od Wi-Fi u većini kafića na Kasandri.

Zaista preporučujem.

(moraću da tražim pare od VodafoneGR za reklamu)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Meni je isto potreban net zbog posla i ne bih se oslanjao na kafane da li imaju ili ne.

Prosle godine sam bio u hotelu bez neta i dao sam 30eur za internet kupovinom nekih "minuta" a protok je bio katastrofa.

Ove godine bih uzeo neku sim karticu, namestio hot spot na telefonu i koristio net za sta mi je potreban.

Da li ste upoznati ima li tih radnji po letovalistima na Haklidikiju ili da se staje u Solun za sigurnu kupovinu?!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja bih ipak preporučio Solun. Carrefour koji sam pomenuo je praktično usput

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Meni je isto potreban net zbog posla i ne bih se oslanjao na kafane da li imaju ili ne.

Ides na odmor, batali posao. Ja ostavljam i mobilni kod kuce a radim veoma odgovoran posao i neposredno rukovodim sa 80 ljudi i sem generalnog nema ko da me zameni.

Kad si na odmoru, onda si na odmoru inace ce te gaziti u firmi do sutra.

Bas ce posao propasti kad te nema petnaestak dana. Hebes onda i firmu i posao :)

Izmenjeno (tsonga)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Vidi, ako čovek vodi sopstveni posao-firmu, onda ....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jasno je to meni, ali dzaba tebi i novac i imetak ako si postao rob i ne vidis bela dana. Kad ne mozes ni 10 ..15 dana u godini da se opustis kao covek. Kad decu ne vidis kako rastu jer si prebukiran poslom, kad zivot prolazi oko tebe dok ti juris ugovore, pare, stanove, kola. Dzaba sve to.

Izmenjeno (tsonga)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ima li nekih novina o internetu,wi-fi, vodafonu, itd.? Vi koji ste obišli letovališta u Maju, javi te!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jel problem nekom da pusti neki link za lokacije gde se mogu kupiti sim kartice za 3G? Zanima me sve na putu ka Sartiju.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U bilo kom tržnom centru imaš Vodafone, Wind ili COSMOTE prodavnicu (u većim imaš sve tri).

Valjda do Sartija prolaziš pored nekog tržnog centra, ideš do Soluna ili sl.?!?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

10 godina nisam letovao u Grckoj.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25997
    Ukupno tema
    867448
    Ukupno poruka