bodrum2007

Internet u Grckoj

246 poruka u ovoj temi

Nesto si greska, nisam ja napisao da samo PayPal vazi...

Nisam ni mislio na tebe.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Tirkizna

Ja sam uzeo dodatak u A1, mislim da je bio 2GB na 10 dana. Upravo zbog mape,  eventualne navigacije ako negde zalutamo.
To je i više je nego dovoljno. Van smeštaja sam delio net sa decom da pikaju igrice ili slušaju mjuzu. Najnormalnije sam koristio mobilni net kad nije bio dostupan wi-fi ili kad je bio preslab. Aplikacija A1 nudi uvid u preostale sadržaje tako da se može kontrolisati.
Ostavio sam 200-300 mb za povratak kući, za slučaj potrebe neke.

Ideja mi je bila da kupim njihovu, Grčku karticu ali je najjeftinija opcija bila mislim 30 evra. Ne sećam se da li Cosmote ili Vodafone, u Limenasu u centru. Traže samo pasoš. Ispalo je da je dodatak jeftniji. Kartica ipak deluje zahvalnija jer važi za sve zemlje EU, tako da ko često putuje verujem da mu je korisnije.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@pazovan, hvala ti puno, onda cu dodatak kupiti :). Mi ostajemo 15 dana, pa cu taj veci. 

P.S. Sta znaci tvoj nick :D, vise puta sam pomislial da izguglam, pa zaboravim , a evo sada nista nisam nasla?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Tirkizna

Pa iz pazove sam :D
Mada je fora, drugar je nas iz Pazove tako zvao, pazovani...

Možda bi mogla da se otvori tema, u odeljku 'razno', gde se pojašnjava odabir nicka, fotke na avataru... Možda bude zanimljivo.
No odosmo u off.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@pazovan,

Postoji takva tema:

Upišite se ovde, ;) pa neka nadležni posle ovo obrišu. :ciscenje:

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Globaltel ima najjeftiniji roming dodatak kod nas, 300 dinara 1Gb., i uplatite još neki paket za razgovore, i onda iz aplikacije možete koristiti te minute, ako ste povezani na internet. U Grčkoj radi preko Vodaphone mreže. Mislim da Globaltel kartica košta 400 dinara.

Meni je to malo, ali uvek uplatim da imam dok ne stignem dole i uplarim dopunu na WhatsUp karticu.

Izmenjeno (ackol)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26852
    Ukupno tema
    901749
    Ukupno poruka