bodrum2007

Internet u Grckoj

265 poruka u ovoj temi

Jel kupovinom, samo aktiviras net, ili kao kod nas, kupis karticu, dopunis kredit i imas gigabajte?

 

Koliko kosta ta vodafon i koliko se neta dobije njome?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

za to vec imam pisano sad i ne se secam bas koliko kostalo me

kad kupujes odaberes paket i naravno odabiras onaj sa netom, e sad koliko se secam u vodafon sam platio 12e za 8G za nedelju dana

od cosmote sam uzeo whats up 14e sa 10G za 15 dana cini mi se 

nisam ja nista aktivirao samo stavis karticu i to je to, naravno treba ti biti aktivna opcija za cellular data koju najcesto svi gasu kad se prodje granica i da nije ti movilan kosiran na neku mrezu

sad kad dopunim min je 10e koji trae mesec dana kredit pa preko aplikacije odaberem koji paket volim

Izmenjeno (123456789deset)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prošle godine sam uzeo WhatsUp karticu Cosmote.

Koristio sam je na Kritu, u Atini, usput do Soluna, a kasnije i po Austriji i Nemačkoj.

Radila je kao 4G i nemam nikakvu primedbu. Veoma brz internet, nisam došao u situacije da nema signala, jedina je primedba što je aplikacija kojom upravljaš stanjem na kartici isključivo na grčkom jeziku.

Kartica košta 5Eur, a pročle godine je za 12Eur "poklonjeno" 16Gb interneta koji traju 30dana uz mogućnost dodatne uplate i korišćenja neiskorišćenog saobraćaja.

Redovna cena je bila 12Eur za 8Gb.

Ove godine treba samo da doplatim internet saobraćaj... Uglavnom su akcije u prodavnicama Germanos ili prodajnim mestima Cosmote.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

kako da doplatis?

ja jos kod kuce preko paypal pravim recharge, minium je 10e i aktiviram paket koji zelim 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Od kuće nema akcije i popusta...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ima, daju ti minute, internet recimo 3G za nedelju ili 1G za mesec ti si odaberes

ali meni zanima kako ide to doplacanje i koristis internet koj nisi iskoristio, spodeli iskustvo jer svi mi imamo neiskoriscen internet pa i novac jer ti ga oduzimaju po mesec dana 

jer kazu za da ne ti oduzmu broj po isteka na 12 meseca moras da napravis recharge minium 10e

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam otisao u Germanos.

Čovek tamo me je pitao da li želim da mi umesto 8Gb za mesec dana aktivira 16Gb kao akciju kompanije u tom trenutku.

Potom sam ga pitao kako ide dopuna koja može da ide preko WhatsUp aplikacije ili na prodajnim mestima.

Obzirom da ne govorim Grčki (aplikacija za dopunu je na školskom grčkom :D), bio je ljubazan da mi kaže kako je uvek bolje da dođeš u prodavnicu jer oni uvek imaju dodatne akcije i mogu direktno da autorizuju izmene tarife na portalu Cosmote, a jedna od njih je bila da kada ti istekne mesec dana, uplatiš kod njih ponovo (nije definisao obavezan iznos), oni ti produže još mesec dana i prestali saobraćaj prenesu u novi period.

Sve o čemu pričaš, može i online sa uplatama od minimum 10Eur preko aplikacije ili neta, ali kažem, dobijaš čiste Gb za novac, bez dodatnik akcija i produženja...

Ove godine ću opet otići tamo, pa ću možda moći sve ovo da potvrdim, nemam mogućnosti da idem u Grčku više puta godišnje... :dosada:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

i sta ako dobijes 16G kad na odmoru nemozes potrositi toliko jer da budimo realni brzina interneta nije kao kod kuce, ti si rekao da svuda si imao a ja na Lefkadi nekoliko puta no service, narocita kad 

tako da ovo sta kazes ti dobro je ako zivis u grckoj a sa obzirom da ti ne si dopunio par meseca neverujem da ce ti se prenosi net

prednost nadopunenje kod kuce je u tome sta bice online i lako mozes se nadjes sa vlasnika smestaja kako ni ne lutao, online navigacija jer offline ne daje bas sve itd

sa obzira da prosle godine bio sam 14 puta a ova godine vec 4  u grckoj bilo mi bitno ovo sto kazes

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne znam da li pitaš ili te možda ne razumem.

Karticu sam koristio i naredni mesec, ako si pročitao šta sam napisao ranije u Austriji i Nemačkoj.

Uslov je da više od polovine raspoloživog neta potrošiš u Grčkoj. Kada sam odlazio iz Grčke, svratio sam u Germanos i pošto je bio naredni mesec, čovek mi je produžio još 30 dana.

Moj auto ima sopstveni modem i kartica mi je u njemu stalno. Sve do kraja sam potrošio...

Sada je kartica prazna i verovatno ću je uskoro dopuniti, kada za to bude potrebno...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne vidim da se u poslednjih nekoliko stranica pominjao bonbon - sjajan hrvatski operater, koji funkcioniše u celoj EU.

Cene su im jako povoljne, i za mali novac možete dobiti dosta neta, kartica se može poručiti preko neta, a i paketi se uzimaju preko njihovog sajta i plaćaju bilo kojom karticom, tako da možete sve to spremiti i krenuti na odmor sa karticom, koju samo ubacite čim uđete negde u EU, i koristite najnormalnije :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

kartica se može poručiti preko neta, 

A jel' ovo tačno, za dostavu?

Screenshot_20200309-153417_Chrome.thumb.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kontaktirajte ih putem mreža (meni su gotovo odmah ogovarali na fejsu) i pitajte da Vam pošalju samo poštom, meni, a i par mojih prijatelja, su tako poslali bez problema, a koliko znam isporučuju za Srbiju i po pričama sa drugih foruma gde sam čitao ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima li neko iskustva sa esim i gde ste uzimali?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koja je trenutno naisplatljivija varijanta? i gde kupiti? prelazim granicu na Evzoniju

Izmenjeno (IvanD)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka