Nenad123

Hotel Athena Pallas Village ***** Elia beach

292 poruke u ovoj temi

Uplacena "Athena"! rolleyes.gif !!! Posle silnih pregleda Tasosa, mi se odlučili za Sitoniju po 4. putwub.gif !

Super! Zelimo vam lep provod!

Pozz.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Preko Sabre! Najpre smo hteli sami da bukiramo, ali odustali wacko.gif

U Atemusu naplacuju lezaljke na plazi... mozete misliti... gostima hotela...

Mislim da je Athena mnogo bolji izbor,,, i ja krecem dole 4.7.2010..

A plaza ima prelepih...

Mada je za mene Kalamici naj bolja od svih...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U Atemusu naplacuju lezaljke na plazi... mozete misliti... gostima hotela...

Mislim da je Athena mnogo bolji izbor,,, i ja krecem dole 4.7.2010..

A plaza ima prelepih...

Mada je za mene Kalamici naj bolja od svih...

Nije ništa čudno što naplaćuju ležaljke gostima hotela. To rade i u Lagomandri. A i mi smo rekli da ove godine obavezno idemo na Kalamici. Moja cela porodica prosto obožava ovu plažuzaljubiska.jpg ! U Atheni smo od 12.07.2010.srce.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

pre dve godine smo bili u ateni a idemo i ove jer su imali mnogo dobre popuste preko dertoura...:)

sto se tice hotela sve je savrseno...imali smo suit pored bazena sa dve odvojene sobe kupatilo skroz ok sa hidromasaznom tus kabinom...peskiri se menjaju svaki dan...kao i spremanje sobe...hrana savrsena bez preterivanja...toliki izbor da moze zadovoljiti sve ukuse...

bazene smo koristili nekada i u 22h sto je velika prednost u odnosu na mnoge hotele gde se koristi do 19-20h

za plazu mozemo slobodno redi da je...biram pravu rec...recimo losa...ipak je stvar ukusa...uzasno mala u dubinu...i sa kamenjem doduse sitnijim i ne onim sto bodu ali ne mozes hodati kako treba jer ti noge upadaju u to non stop...ulaz u vodu je od istog tog kamenja...nama se nije svidelo...bili smo prvi dan na toj plazi i ni jednom vise...ali to nije problem ako se ide kolima jer okolo ima prelepih plaza...do plaze se dolazi stepenicama i kroz mali tunel...lezaljke se ne naplacuju ali su bile sve zauzete kada samo taj jedan put sisli na plazu...

jos jedna veoma dobra stvar...peskiri za plazu se dobijaju...i mogu se menjati za suve koliko hoces puta u toku dana...kao i parking koji ima nastresnicu pa auto ne bude na suncu...

sto se tice agencija i cena...vec tri god idemo preko dertoura(nadjite na googlu ima i na srpskom) i ubedljivo su najjeftiniji...cak i ako kontaktirate sam hotel...konkretno za atenu je bila ista cena preko sabre i dertoura ali je kod sabre drugo dete placalo 50% dok preko dertora je bilo gratis i drugo dete...to nije mala razlika...a ove godine su imali jako dobre popuste do 31.01. koje smo iskoristili...120e dan za 4 u suitu...dok su obicne sobe bile i po 80-100...sto je zaista pristupacno...:)

eto...ako nekoga jos nesto zanima...

ps.ivana gde je ta kalamici plaza...mi smo stalno isli na qoviu koja nam je savrsena...i na kalogriu i lagomandru

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ps.ivana gde je ta kalamici plaza...mi smo stalno isli na qoviu koja nam je savrsena...i na kalogriu i lagomandru

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hotel Athena Pallas Village je tek skoro dobio 5-u zvezdicu i to zahvaljujući mezonetima i svitama sa bazenom koje su nedavno napravili. Na mnogim slikama hotelskog kompleksa koje se nalaze na netu taj novi deo se i ne vidi. Sobe 2+1 i 2+2 koje su najinteresantnije za naš džep se nalaze u starom delu hotela i na nivou su 4+ *. Postoje moderno opremljene i opremljene na tradicionalan način (u etno stilu). Svaka soba poseduje fr ležaj, kupatilo (fen, šamponi, kupke, štapići za uši, telefon (!!!)...) lcd tv, mini bar, sef, terasu... Prostrane su i ukusno opremljene. Inače usluga u celom hotelu je na nivou 5*. Hotel takođe poseduje 3 otvorena bazena, tavernu, restoran, nekoliko barova, zatvoren bazen, spa centar, prodavnicu, suvenirnicu, bilijar, bioskop (!), etno muzej, dve crkvice, mini golf, terene za tenis i odbojku... Sam kompleks je izuzetna ambijetalna celina - više imate osećaj da ste u nekom seocetu nego u hotelu. Hotel se nalazi na uzvišenju iznad plaže do koje se dolazi širokim uređenim stepeništem. Plaža je prelepa ali mala pa pretpostavljam da u sezoni samo ranoranioci mogu da uhvate mesto pod suncobranom. Ishrana u hotelu je na bazi PP i mislim da odgovara hotelu sa 5*. Oko hotela nemate mesta za izlaske ali Neos Marmaras je na 10-ak km pa možete otići u provod. Ukoliko niste došli sopstvenim prevozom hotel poseduje kombi za te namene. Sve u svemu ovaj hotel je se meni dopao i mislim da ima najbolji odnos cena-kvalitet od svih hotela na Sitonij. Još i da pomenem da na recepciji radi jedna naša Leskovčanka koja je tu već nekoliko godina sa suprugom koji konobariše u istom hotelu, pa može biti od pomoći ukoliko neko ima jezičku barijeru. Eto toliko od mene, nadam se da sam vam bar malo približio moje viđenje ovog hotela.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ovaj hotel je baš interesantan, vidim da je ponuda na nivou 4-5 zvezdica, a veoma je povoljan. Ineresuje me da li je baš veliki problem naći slobodne ležaljke na plaži kod ovog hotela? Da li postoji recimo mogućnost rezrevacije ležaljki, platiš i uvek te čekaju i kad hoćeš tu da se smestiš i kada nećeš. smajl.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hotel Athena Pallas Village je tek skoro dobio 5-u zvezdicu i to zahvaljujući mezonetima i svitama sa bazenom koje su nedavno napravili. Na mnogim slikama hotelskog kompleksa koje se nalaze na netu taj novi deo se i ne vidi. Sobe 2+1 i 2+2 koje su najinteresantnije za naš džep se nalaze u starom delu hotela i na nivou su 4+ *. Postoje moderno opremljene i opremljene na tradicionalan način (u etno stilu). Svaka soba poseduje fr ležaj, kupatilo (fen, šamponi, kupke, štapići za uši, telefon (!!!)...) lcd tv, mini bar, sef, terasu... Prostrane su i ukusno opremljene. Inače usluga u celom hotelu je na nivou 5*. Hotel takođe poseduje 3 otvorena bazena, tavernu, restoran, nekoliko barova, zatvoren bazen, spa centar, prodavnicu, suvenirnicu, bilijar, bioskop (!), etno muzej, dve crkvice, mini golf, terene za tenis i odbojku... Sam kompleks je izuzetna ambijetalna celina - više imate osećaj da ste u nekom seocetu nego u hotelu. Hotel se nalazi na uzvišenju iznad plaže do koje se dolazi širokim uređenim stepeništem. Plaža je prelepa ali mala pa pretpostavljam da u sezoni samo ranoranioci mogu da uhvate mesto pod suncobranom. Ishrana u hotelu je na bazi PP i mislim da odgovara hotelu sa 5*. Oko hotela nemate mesta za izlaske ali Neos Marmaras je na 10-ak km pa možete otići u provod. Ukoliko niste došli sopstvenim prevozom hotel poseduje kombi za te namene. Sve u svemu ovaj hotel je se meni dopao i mislim da ima najbolji odnos cena-kvalitet od svih hotela na Sitonij. Još i da pomenem da na recepciji radi jedna naša Leskovčanka koja je tu već nekoliko godina sa suprugom koji konobariše u istom hotelu, pa može biti od pomoći ukoliko neko ima jezičku barijeru. Eto toliko od mene, nadam se da sam vam bar malo približio moje viđenje ovog hotela.

Pomogao, još kako!!!! Ja sam bila po malo skeptična da je hotel OK obzirom na cenu, ali Vas par gostiju koji su bili, imaju pozitivne utiske! Reci molim te jesu li Superior sobe OK i gde se otprilike nalaze, pošto vidim da tamo ima nekoliko zgrada? I da li je bazen za sve goste dobar, jer pretpostavljam da se ne mogu svi kupati u onom rezervisanom za mezonete? Bće još pitanja, pa da ne preteram prvi put!stidljivko.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Superior sobe su oko 28 m2 i sadrže francuski ležaj + sofu na razvlačenje. Dobre su. Možete koristiti sve bazene osim onog koji je predviđen za svite - verujte neće vam ni biti potreban. Mi smo imali sobu sa pogledom na teniski teren, s'obzirom da nema soba sa "see wiew" to je sasvim OK.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Superior sobe su oko 28 m2 i sadrže francuski ležaj + sofu na razvlačenje. Dobre su. Možete koristiti sve bazene osim onog koji je predviđen za svite - verujte neće vam ni biti potreban. Mi smo imali sobu sa pogledom na teniski teren, s'obzirom da nema soba sa "see wiew" to je sasvim OK.

Ono što najviše volim je pogled na more sa terase, ali sam znala da to ovde ne dobijamobesan.jpg . Nisu nam toliko potrebni bazeni, jer u principu obilazimo Sitoniju uzduž i popreko, ali po nekada deca vole da se bućnu i u njima!!! Bitno nam je da su sobe OK! A, da ima li neta u celom hotelu? Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

milenaidaki...lezaljke na plazi se ne placaju ako si gost hotela samim tim je i tesko doci do njih osim rano ujutru...

ivanar...mozete se kupati i u bazeno kod tih mazoneta...nas niko nije opominjao...mada smo bili jednom...jedina razlika od ostala dva je sto tamo ima deo sa djakuzijem...

sto se terase tice suitovi armonija ih imaju...sa garniturom za sedenje...

200nasat...potpuno se slazemo sa opisom...jedino nam plaza nije ni osrednja a kamoli prelepa...mislim...lepsa je od nekih u cg ali u odnosu na 90% gr plaza je bas losa...jedino ako nisu prosle god nasuli neki pesak...ali u svakom slucaju to je stvar ukusa :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

milenaidaki...lezaljke na plazi se ne placaju ako si gost hotela samim tim je i tesko doci do njih osim rano ujutru...

naviješ sat da bi maznuo ležljke smajl.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

naviješ sat da bi maznuo ležljke smajl.jpg

Ili prespavaš na ležaljki :-P

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo plaže

post-3316-1271678706,12_thumb.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo plaže

Eeeee..., pa meni se baš dopada..... još kad, bi bila ovako pusta.... milina jedna! plezko.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26030
    Ukupno tema
    868535
    Ukupno poruka