Nenad123

Hotel Athena Pallas Village ***** Elia beach

295 poruka u ovoj temi

Kao što vidite plaža je puno šira nego pre par godina kada je mogao da stane samo jedan red ležaljki.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u svitovima, zanima me da li su u modernom ili u etno stilu?

Vodimo bebu sa sobom koja ce u septembru imati 9 meseci, pa da li ima krevetaca, visokih stolica za hranjenje?

Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

200 na sat...ako je plaza takva i leti onda su ocigledno nasipali i sada je mnogo bolja...nadam se da su nasuli i u moru posto nije bio bas zanimljiv ulaz u vodu :)

lidijaJ...mi smo bili u suitu pre dve god a idemo i ove...ako mislis na suit armonia...oni su pored bazena sa terasicom ima ih u prizemlju ili na spratu...u modernom su stilu...nije etno...imaju dve odvojene sobe iz druge se izlazi na terasu...mi nemamo malu decu pa nismo ni imali krevetac i stolicu za hranjenje...mozda to imaju ako trazite...proverite...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imaju krevetac za bebe, kao i stolice za hranjenje. Svite su moderno opremljene kao i DBL standard, dok su DBL superior i mazonete u etno stilu. Evo slike svite

post-3316-1271831188,9_thumb.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u svitovima, zanima me da li su u modernom ili u etno stilu?

Vodimo bebu sa sobom koja ce u septembru imati 9 meseci, pa da li ima krevetaca, visokih stolica za hranjenje?

Hvala unapred

Ima ih u obe varijante ja sam bila u modernom ali sam videla i onaj etno zavisi sta volis to i trazi

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala svima, ja sam i mislila da par dana pre odlazak napisem mail hotelu sa nasim zeljama.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

lidija mislim da ti je pametnije to sto pre da uradis :)

koliko vidimo i znamo ove godine bas puno nasih u ateni...:)))

kada vi idete?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi rezervisali 15.08-25.08 :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi idemo 25.8, napisacu mail uskoro, pa cu jos jednom pred put.

Koliko ima stepenika do plaze, zbog kolica i bebe?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisam brojao, ali recimo oko 25

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mi smo od 29.06. sa jos 3 porodice...isterace nas iz hotela...hahahaha

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko zna kakve su family sobe, mi smo uplatili za 23.08.2010.? Tacnije gde su smestene, kakav je pogled i sl.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko zna kakve su family sobe, mi smo uplatili za 23.08.2010.? Tacnije gde su smestene, kakav je pogled i sl.

Family sobe ili family apartmani se nalaze u delu koji se zove Stratopolia (ili Stavropolia nisam potpuno siguran).Imaju pogled na je dan mali park koji je okruzen hotelskim depadansima.Uglavnom su u prizemlju,barem ja nisam video da ih ima na gornjim spratovima.Sastoje se od dve sobe,jedne vece oko 18-20 m2,i manje oko 14-15m2,svaka ima svoje kupatilo.Smestaj je vrlo korektan,jedino sto je meni zasmetalo je tzv.sofa bed koji je bio u manjoj sobi,i to ne zbog toga sto je neudoban ili sl. nego jer ima neke ostre poluge na ivicama koje mogu da budu nezgodne prilikom ulaska u krevet.

Sobe se nalaze na nekih 30-ak metara od bazena,a na nekih 1-1,5 min od glavnog restorana Doxato.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Family sobe ili family apartmani se nalaze u delu koji se zove Stratopolia (ili Stavropolia nisam potpuno siguran).Imaju pogled na je dan mali park koji je okruzen hotelskim depadansima.Uglavnom su u prizemlju,barem ja nisam video da ih ima na gornjim spratovima.Sastoje se od dve sobe,jedne vece oko 18-20 m2,i manje oko 14-15m2,svaka ima svoje kupatilo.Smestaj je vrlo korektan,jedino sto je meni zasmetalo je tzv.sofa bed koji je bio u manjoj sobi,i to ne zbog toga sto je neudoban ili sl. nego jer ima neke ostre poluge na ivicama koje mogu da budu nezgodne prilikom ulaska u krevet.

Sobe se nalaze na nekih 30-ak metara od bazena,a na nekih 1-1,5 min od glavnog restorana Doxato.

Hvala na opisu. To me je i zanimalo, odgovara ako su u prizemlju zbog male dece.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Family sobe ili family apartmani se nalaze u delu koji se zove Stratopolia (ili Stavropolia nisam potpuno siguran).Imaju pogled na je dan mali park koji je okruzen hotelskim depadansima.Uglavnom su u prizemlju,barem ja nisam video da ih ima na gornjim spratovima.Sastoje se od dve sobe,jedne vece oko 18-20 m2,i manje oko 14-15m2,svaka ima svoje kupatilo.Smestaj je vrlo korektan,jedino sto je meni zasmetalo je tzv.sofa bed koji je bio u manjoj sobi,i to ne zbog toga sto je neudoban ili sl. nego jer ima neke ostre poluge na ivicama koje mogu da budu nezgodne prilikom ulaska u krevet.

Sobe se nalaze na nekih 30-ak metara od bazena,a na nekih 1-1,5 min od glavnog restorana Doxato.

...a Superior sobe...a Superior sobe... pliz, da li neko može da mi kaže kakve su i gde se nalaze.... vidim da će nas iz Srbije ove godine biti oho :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka