terzic

JERISOS

3002 poruke u ovoj temi

Idemo suprug i ja sa decom , dva decaka 9 i 11 godina, ne planiramo izlaske, ali volimo uvece da prosetamo pored mora, sednemo na klupu, ili u neki restoran na picu, giros.... Nadam se da to mozemo da ocekujemo! Ne bi bas volela ni da smo sami na setalistu...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Setaliste u Jerisosu je siroko, a klupa pored mora ima sasvim dovoljno.

Restorana i picerija na samom setalistu i nema bas mnogo, i tu bi ponuda mogla da bude bolja. I sa girosom su tanki.

U drugoj polovini juna prosle godine, ljudi je bilo taman koliko treba, dovoljno da ne budete sami, a opet ne previse, tako da mozete lako da kontrolisete trogodisnjeg klinca :)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

A kakav je izbor restorana u Jerisosu?Kakve su cene?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Prosle godine smo muz i ja letovali u septembru. Sami smo spremali hranu, ali smo dva puta bili u Muragio restoranu /nalazi se blizu vetrenjace/ i dva puta u taverni koja se nalazi na uglu gde se seku ulica paralelna sa setalistem i glavna ulica koja vodi od centra na mol, mislim da se zove Aristotelis. U restoranu smo prvi put platili ev. 40, a uzeli smo dve porcije suvlakija /po 3 zice/ sa prilogom, veliku horjatiki salatu, dva piva i dve koka kole. Drugi put smo uzeli melidzano salatu, po dve zice suvlakija, pomfri, dva piva i dve kokajolke i to je bilo ev.20. U taverni smo gledali prenos kosarke i malo mezetili porciju girosa uz dva piva i koka kolu i to je bilo oko ev.10. Inace u centru, na magistrali ima ima kamp kucica u kojoj moze da se kupi, veoma povoljno, giros i kobasice uz razno bezalkoholno pice i pivo i u ulici, opet kazem, mislim da se zove Aristotelis ima puno taverni i picerija. Meni se cini da su cene povoljne.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mala ispravka, a radi tacnije informacije: u Muradju, prvi put placeno, ev. 30

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima.

Evo da napisem nase utiske iz Jerisosa,nadam se da ce nekom biti od koristi. Bili smo tamo 2013 i 2014, oba puta od 01-10 avgusta i oba puta u vili Paradiso, koja je oko 80m od plaze. Smestaj je skromniji ali je cisto i uredno, cena najpovoljnija koju smo nasli. Prosle godine smo za ovaj period platili 340 eura trokrevetni studio (2 odraslih i 2 dece, 5 i 2 godine). Alkionis nam je za smestaj sa doruckom trazio 50 eura, a Mariza za vilu Giuli 40 eura za trokrevetni. Mislim da su obe ponude bile povoljne.

Plaza je predivna, sitni, sitni kamencici, voda cista, topla, predivno, talasa je bilo jedno popodne ali nista strasno.

Sto se tice komaraca, mi ih nismo nesto primetili.

Obisli smo manastir Kakovo (oko8 km od Jerisosa), Nea Rodu, Wet Dreams plazu- super. Tripiti plazu- ok, Uranopolis, vozili se brodom oko Svete Gore- prelep dozivljaj, pogled na vrh Atosa i manastire u stenama..., bili smo i na plazi Develiki- oko 10km od Jerisosa prema Sitoniji, odlicno mesto, mali restoran na plazi sa lezaljkama i suncobranima, hrana jako ukusna i povoljna, jeftinije nego u Jerisosu, i uglavnom su tu Grci na plazi, ali nije guzva.

Sto se tice Manolisa, vila je na lepom mestu, oko 70-80m do plaze, upoznali smo dve porodice koje su tu bile, i obe su hvalile smestaj i gazdu, bas su bili zadovoljni.

Ima dosta restorana, lepo setaliste, dobra pekara u ulici paralelnoj sa plazom, dva marketa, na kraju mesta.

Ove godine zelimo da obidjemo Sitoniju ali svakako cemo se opet vratiti u Jerisos, bas smo zadovoljni. Ko zeli pravi odmor sigurno nece pogresiti. Ima dosta sadrzaja.

Napisala sam sve cega sam se setila, ako nekog jos nesto zanima, slobodno neka pita.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Rezervisali Thanos od 13-25 avgusta. :D

Nego, jel se placa boravisna taksa u Grckoj?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja to nisam imao kao neki extra trošak, a da li ga plaćaju vlasnici smeštaja od naših para, to već ne bih znao.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Olinino.....kako ste zakupili apartmanu u vili Paradiso? Da li ste imali promenu posteljine i da li ste dobili peskire? Pozz.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zakupili smo preko agencije u beogradu, koju drzi vlasnik vile. Poslacu vam naziv agencije u pp, zbog reklamiranja. Promena posteljine na 5 dana, nema peskira. Pozz

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Onlino hvala na opisu ! Meni je bas danas Manolis poslao potvrdu da mogu da uplatim depozit ( 1 nocenje) preko Western Uniona.

Jeste da sam 2 nedelje cekala odgovor... al dobro.

Pozz

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Imam jedno pitanjce... U kom delu Jerisosa se nalazi kafana Opanak? Rezervisali smo apartman bas blizu pa me zanima zna li ko kakva je plaza u tom delu?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Plaža je dobra skoro celom dužinom pa i u tom delu.Opanak se iskvario .

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

A gde bismo mogli da se hranimo?Dajte neki predlog jer mi cemo ove godine prvi put u Jerisos.Hvala!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Od mene po ko zna koji put preporuka za restoran Mouragio. Nalazi se u istoj ulici kao i Opanak ali na drugom kraju. Preporuka lokalnih stanovnika, dobra klopa po korektnim cenama. Inace izgleda prilicno obicno.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26703
    Ukupno tema
    896041
    Ukupno poruka