terzic

JERISOS

3026 poruka u ovoj temi

Godinama pratim forum, ali se do sad nisam registrovao... Osetio sam se prozvanim. Ja sam "krivac". Apartman 2 sam rezervisao za zenu dete i sebe od 28.06. do 10.07. i za sestru njenog muza i dvoje dece apartman 8 od 01.07. do 10.07. (i to jedva...). Kako rece Mariza od septembra su se jos ljudi raspitivali i hteli rezervisati. Pozdrav forumasi!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo se za vilu Giuli kod Marize raspitivali u decembru pred Bozic. Odgovorila nam je sa malim zakasnjenjem (uz izvinjenje) posle bozicnih praznika. Tada nam je objasnila da rezervacije prima od 1. januara i da prioritet imaju oni mailovi koji su ranije stigli. Tako smo mi poslali rezervaciju odmah posle ponoci posto smo i ovako bili kod kuce. Potvrdu smo dobili 2. januara.

Molila bi nekog ko je letovao kod Marize da mi kaze kako izgleda terasa apartmana broj 8 i na koju stranu gleda. Bila bi zahvalna ako neko ima slike spoljasnjosti vile da ih postavi ovde.

Hvala!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dobila sam povoljnu ponudu od Manolisa za pocetak jula. Nasla sam neki pozitivan komentar iz 2011 godine, pa bi bilo lepo kad bi neko imao svezije utiske . Prvi put bi isli u Jerisos, pa bih zamolila da ga neko uporedi sa Nea Vrasnom , setaliste , sadrzaj za decu.... Plazu pretpostavljam da ne treba porediti, po komentarima vidim da je u Jerisosu neuporedivo lepsa ( mada je meni i ona u Nea Vrasni bila lepa )...

Hvala!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Letovala sam na Atosu u hotelu Teoksnija 2012 I 2013. . Jerisos smo veoma cesto posecivali tokom te dve godine i veoma nam se dopao.Najveca razlika izmedju ova dva mesta je da Jerisos ne zivi samo od turizma kao N.V vec je zdravsveni ,administrativni i obrazovni centar atoske regije.Jerisos je sa 3000 stanovnika jedno od vecih mesta u oblasti Halkidikija.Plaza u Jerisosu je veoma lepa, nije doduse siroka i dugacka kao ona u N.V ( duga malo preko 1 km).More je toplo, setaliste pored plaze je vrlo lepo uredjeno, a pored staze je lep drvored koji baca senku na plazu tako da plaza ima i prirodnu hladovinu jedan deo dana. Duz plaze ima oko 7 , 8 kafića sa lezaljkama, ali veci deo plaze je slobodan.Plicak dubine do struka prostire oko 10 m od obale i nije onako beskrajno dugacak Jerisos je slatko mesto i ako Vam i se dopala N.V sigurno ce i Jerisos u istoj meri ,mozda i vise.N.V je bas gradjena planski za turizam ,malo vestacki i sterilno ,a Jerisos je mesto koje stalno zivi i nekako ima vise duse.U toj regiji nekako me najvise potseca na Stavros.Za decu je super Ima divan gracki park i manji luna park.Igraonica koliko hocete.Manjoj deci a ni tinejdzerima nece biti dosadno sigurno.........

Izmenjeno (liliputanac)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo se za vilu Giuli kod Marize raspitivali u decembru pred Bozic. Odgovorila nam je sa malim zakasnjenjem (uz izvinjenje) posle bozicnih praznika. Tada nam je objasnila da rezervacije prima od 1. januara i da prioritet imaju oni mailovi koji su ranije stigli. Tako smo mi poslali rezervaciju odmah posle ponoci posto smo i ovako bili kod kuce. Potvrdu smo dobili 2. januara.

Molila bi nekog ko je letovao kod Marize da mi kaze kako izgleda terasa apartmana broj 8 i na koju stranu gleda. Bila bi zahvalna ako neko ima slike spoljasnjosti vile da ih postavi ovde.

Hvala!

Violeta app. 8 gleda prema ulici, toliko znam. Pozz.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kakva su iskustva sa hranom u Alkionisu u polupansionu.Je li obilno,kvalitet hrane itd.Nešto razmišljam o ovoj opciji ove godine.

Izmenjeno (ivan-bgd)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav dragi forumasi, procitala sam forum od prve do poslednje strane, interesuje me da li je neko letovao u vili Aleksandra, i da li bi mogao da poblize opise kako je tamo, mi cemo verovatno tamo biti pocetkom juna sa detetom od 5 godina u 3-krevetnom apartmanu, koliko je daleko od plaze, higijena u vili, posudje, peskiri... da li je bucno nocu, ima li dvoriste, kakve su gazde i sl. Zanima me sve sto znate i sto ste zapazili jer prvi put ove godine letujemo u Jerisosu i dosta nam je pomogao ovaj forum da odlucimo za mesto, e sad kakva je vila... ? Hvala puno na odgovoru :)

Izmenjeno (lena2009)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima!I mi smo kod Marize,ali u avgustu (5-15).Ide li neko tada ili ste svi u julu tamo?Kad pomenuste terasu,gde gleda terasa apartmana br.6?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav! :) Da li je iko od vas letovao u Jerisosu u septembru? Razmisljam o opcijama za letovanje, pa izmedju ostalog eto videh i Jerisos, nikad nisam isla ka Atosu, uglavnom je bila olimpska regija do sada i Kasandra... A zbog posla u obzir dolazi 1-15 septembar, pa me zanima kakvo bude obicno vreme tamo u septembru, da li ima talasa i sl... Takodje, pogledala sam vilu Giuli pa bih njih kontaktirala najverovatnije...

Izmenjeno (Danijela Mladenovic)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima!I mi smo kod Marize,ali u avgustu (5-15).Ide li neko tada ili ste svi u julu tamo?Kad pomenuste terasu,gde gleda terasa apartmana br.6?

Gleda prema dvorištu. Pozdrav!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima!I mi smo kod Marize,ali u avgustu (5-15).Ide li neko tada ili ste svi u julu tamo?Kad pomenuste terasu,gde gleda terasa apartmana br.6?

Terasa apartmana br.6 gleda ka dvoristu,ceo dan je u hladu,ne brinite!Mi smo bili u julu prosle godine.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A terasa apartmana 2? :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Isto na dvoriste

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

U 18.1.2015. at 20:06, dmatijevic je rekao/la:

A terasa apartmana 2? :)

 

Apartmani 2 i 6 su identicni, samo je br. 2 na I spratu a br. 6 na drugom spratu. Mariza nam je rekla da gledaju na dvoriste u kom se nalazi veliku drvo koje tokom celog dana pravi hladovinu na terasi.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jerisos je poput nea vrasne mirno mesto ali dosta vece..ima terene za sport,lidl,grcke markete..ja sam bio prijatno iznenadjen sadrzajem mesta..plaza je slicna kao u vrasni,mozda je plaza u vrasni i bolja ali je zato more u jerisosu lepse..ima i okolnih plaza koje takodje treba obici i videti..sve u svemu,niste pogresili sto ste izabrali jerisos.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka