terzic

JERISOS

2885 poruka u ovoj temi

Da li bi mogao neko da mi posalje mail ili neki kontakt za vilu Soussana? Trazila sam ali se nisam snasla... Vidim mnogo lepih komentara o njoj i bas mi je zapala za oko. 

Hvala u napred ?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kontaktirala sam ih vec, ne odgovaraju mi datumi koje su nam ponudili. Da li neko ima neka iskustva sa vilom Nikoleta? Cinimi se da sam videla da je neko komentarisao da je gazdarica bas neljubazna i tako jos neke lose komentare koje sad ne mogu da nadjem... 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Znam da je odbojna,al' takve su sve naše grčke snajke koje dole žive.Umesto da nam pomognu one kao da namerno neće.Bez obzira na sve ona je puna celo leto...i velika je galama kod nje u apartmanima...prva ona galami kad se raspriča na skajpu sa mamom :) Možda će neko detaljnije da ti nešto kaže što se nje tiče...imaš i Bilju...ona je u rangu sa njom :):D  Mogu na pp da ti pošaljem Biljin broj pa probaj.

Izmenjeno (ivan-bgd)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moze li neko ko je bio u vili Paradiso da napise koja je velicina studija, mi smo konkretno uplatili cetvorokrevetni br.11, na drugom spratu, terasa ka dvoristu. Ili ako neko ima fotografiju unutrasnjosti studija, malo ih je na sajtovima agencija

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

20 kvadrata...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala na odgovoru,nadam se da to nije mnogo "tesno"

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Preživećete 10-ak dana,pojedini stanuju ceo život u 20 kvadrata.Ako je tesno onda uzmite apartman,ali opet koliko para toliko i muzike...

Izmenjeno (ivan-bgd)
3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ma naravno, a ovo zaista i jeste bilo vrlo povoljno

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo dve godine zaredom dolazili kod Vagelisa, skroz zadovoljni, malo promenili kontinent ali vratićemo se opet u Jerisos...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nama je prvi put u Jerisosu, ali vodeći se Vašim komentarima verujem da neće biti i poslednji

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Verujem da ćete biti zadovoljni, mi smo drugi put vodili i unuka od tri godine, stvarno nam je oba puta bilo lepo...

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Na ovom forumu smo prosle god. pronasli preporuke za Sousanne-Apartments i kao cetvoroclana porodica sa dve male devojcice proveli kvalitetnih 10 dana pocetkom septembra kod Thodorisa i njegovih roditelja. Sve je kao u predhodnim opisima: komotni i cisti apartmani, terase, kuhinja i kupatilo opremljeni do najsitnijih detalja. Povrce iz njihove baste i jaja sa njihove farme koje svima podele za dobrodoslicu. Klimu nisu naplatili, mada nam nije ni bila potrebna. Smestaj se moze porediti sa hotelskim. U razgovoru sa nasim ljudima koji su bili smesteni u drugim vilama u tom periodu shvatili smo da nigde nije kao kod Thodorisa, a neki su i skuplje prolazili. 

E sad, jednu zamerku imamo, a to je sto je od ove godine Nikana uzela da radi neke njegove apartmane i automatski digla cenu za 16€+ po danu.IMG_20190903_180150912.thumb.jpg.4926e2d

Izmenjeno (Dacha4)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ivane, u pravi si, smeštaj od 27m2 je dovoljan za troje ljudi, za više osoba već nije preporučljivo, ali kad pronađem pojedine "studije" od svega 15m2 sa sve kupatilom a naplaćuju približno koliko i Anna Rooms, naježim se. Što se tiče udaljenosti od mora, ni to nije problem. Pre nekoliko godina sam letovao u Jerisosu i bio smešten na stotinak metara od Anna Rooms tako da apsolutno znam da je do plaže potrebno minimalnih 3-5 minuta a kako nisam od onih koji ujutru posle kafe sa terase skaču prelom u more, ne vidim nikakav problem, naprotiv. Više volim da se preko dana kada nisam na plaži povučem u malo mirnije okruženje ali opet, to je individualno. Dvorište nije veliko, ipak jedan sto sa 4 stolice i par saksija, dakle nema zadržavanja... :D Sve u svemu, iskreno, smeštaj sa ocenom 9,8 na Booking-u za te pare u špicu sezone smatram solidnim potezom za letovanje. Ukoliko neko rezerviše ovaj smeštaj u tom periodu neka se javi, još ako dolazi kao i mi sa najmlađim članovima (idealno bi bilo 6-12 godina starosti ako može da se bira :rolleyes:), eto sreće za sve nas!

Mi cemo kod Anne, treci put :)

Preklopicemo se koj dan. Mi smo tamo 30.07. do 11.08..

Deca 6 i 13 god. ahahaha

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Uplatili vilu Mixanikus,ima li neko ko je boravio u ovoj vili?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26174
    Ukupno tema
    872803
    Ukupno poruka