terzic

JERISOS

2871 poruka u ovoj temi

@Alemark za koliko osoba? Mi smo ove godine prvi put bili na Atosu, i vratili se prezadovoljni plažama i manjkom naših ljudi

Takodje smo rezervisali pomenuti smeštaj ( apartman) za Jul mesec 2020.

Izmenjeno (Gorran)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Gorran, u pitanju je trokrevetni studio...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Anna Rooms rezervisano 0d 07-19.08. 2020 putem direktnog kontakta mailom, cena 45 evra za noć, već je dosta studija rasprodato, ima odlične ocene na Bookingu, studio prostran (27m2), kuhinja komplet opremljena, velika terasa, dvorište, na 80m od mora, već sam bio u Jerisosu i eto, dopao nam se...

Lep smeštaj,ali....od dvorišta nema ništa,daljIna od mora više od oko 200 m.Studio taman za troje,već za više članova po meni ,tesno.Išlo se na veliku terasu a studio tesan za više članova.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ivane, u pravi si, smeštaj od 27m2 je dovoljan za troje ljudi, za više osoba već nije preporučljivo, ali kad pronađem pojedine "studije" od svega 15m2 sa sve kupatilom a naplaćuju približno koliko i Anna Rooms, naježim se. Što se tiče udaljenosti od mora, ni to nije problem. Pre nekoliko godina sam letovao u Jerisosu i bio smešten na stotinak metara od Anna Rooms tako da apsolutno znam da je do plaže potrebno minimalnih 3-5 minuta a kako nisam od onih koji ujutru posle kafe sa terase skaču prelom u more, ne vidim nikakav problem, naprotiv. Više volim da se preko dana kada nisam na plaži povučem u malo mirnije okruženje ali opet, to je individualno. Dvorište nije veliko, ipak jedan sto sa 4 stolice i par saksija, dakle nema zadržavanja... :D Sve u svemu, iskreno, smeštaj sa ocenom 9,8 na Booking-u za te pare u špicu sezone smatram solidnim potezom za letovanje. Ukoliko neko rezerviše ovaj smeštaj u tom periodu neka se javi, još ako dolazi kao i mi sa najmlađim članovima (idealno bi bilo 6-12 godina starosti ako može da se bira :rolleyes:), eto sreće za sve nas!

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Grci svašta izdaju.Ali šta ih briga...prodaju more koje im je Bog dao.Kod Ane je super,ne sporim.I naravno treba malo i protegnuti noge.Mada za određene potrebe bolje kad je smeštaj bliže.Samo me nervira kad napišu 80m od mora...100 m od mora...itd ,a ono makar duplo, a negde i troduplo dalje...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cao svima...pokusavam da nadjem 4kr.apartman u Jerisosu blizu plaze ali bezusoesno..Grci ili ne odgovaraju ili vec sada nema mesta za sredinu jula. Hteli smo u Sousana ap.ali sve im izvlacim infirmacije na kasicicu. Ili nema mesta ili nema slike celog kupatila bas tog apartmana sa najlepsim pogledom. Trazim sliku on prestane da mi odgovara. 

Svuda terase 'dobar dan komsija' ja me znam sto im je trsko da postave paravan izmedju. Ili deva treba da spavaju na nekom kaucu zajedno, a nazovi cetvorokrevetni apartman. Gleda li jos neko?

Lithari ne odgovara, Giuli isto...Thanos nema mesta.?

Izmenjeno (Multivita)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U vili Avramidis, ima jedan cetvorokrevetni apartman /dve dvokrevetne sobe-visoko prizemlje/. Vila je preko puta plaze, blizu igralista i kampa.

Medjutim, Spiros Avramidis, izgleda, radi samo preko turistickih agencija. 

Mozda neko ko je letovao u toj vili, ima kontakt telefon, pa bi mogli da pozovete vlasnika. 

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cao svima...pokusavam da nadjem 4kr.apartman u Jerisosu blizu plaze ali bezusoesno..Grci ili ne odgovaraju ili vec sada nema mesta za sredinu jula. Hteli smo u Sousana ap.ali sve im izvlacim infirmacije na kasicicu. Ili nema mesta ili nema slike celog kupatila bas tog apartmana sa najlepsim pogledom. Trazim sliku on prestane da mi odgovara. 

Svuda terase 'dobar dan komsija' ja me znam sto im je trsko da postave paravan izmedju. Ili deva treba da spavaju na nekom kaucu zajedno, a nazovi cetvorokrevetni apartman. Gleda li jos neko?

Lithari ne odgovara, Giuli isto...Thanos nema mesta.?

Pogledajte vilu Marija. Ona je odmah iza Avramidisa i ima apartman sa dve spavace sobe. Mi smo bili 2016-te u cetvorokrevetnom apartmanu sa jednom spavacom sobom, a nasi prijatelji u duplexu. Bili smo zadovoljni. Dobar odnos cene i kvaliteta.

Rade je nase agencije. 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala puno na preporukama! Jedino sto mi se u Avrsmidisu ne svidja, ali nam je u uzem izboru,sto one terase koje su iza a koje su vece i gde moze porodica da jede su tik jedna do druge i brojimo zalogaje komsijama. Ja ne mogu da razumem kako su Grci operisani od toga da kakav god paravan izmedju stave.

Vila Maria mi se nije svidela kad sam videla jednu od slika gde su preko puta jako blizu terase drugih apartmana. Ali sada sam obratila paznju da ima i pogled dvoriste i ulica. U Barcinu du mi rekli da je duplex na drugom spratu i da gleda na dvoriste. 

Da li je tu malo prijatnije da nisu onako blizu drugi apartmani?

Kakvo je kupatilo uzivo?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pogledajte vilu Marija. Ona je odmah iza Avramidisa i ima apartman sa dve spavace sobe. Mi smo bili 2016-te u cetvorokrevetnom apartmanu sa jednom spavacom sobom, a nasi prijatelji u duplexu. Bili smo zadovoljni. Dobar odnos cene i kvaliteta.

Rade je nase agencije. 

A u kojoj ste vi vili Marija bili? Barcino rsdi neku koja je sva bela, metalna ograda, a ostale agencije neku drugu gde je sprat od sive fasadne cigle.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Multivita Mi smo bili u onoj koja je cela bela. Bilo je vrlo cisto. Namastaj relativno star i nema trpezarijskog stola unutar apartmana, tako da morate jesti na terasi.  Ali opet za te pare OK.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala. A kakvo je kupatilo, da li ima zavesa na tus kabini onoj bar?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mislim da nije bilo zavesa, ako se dobro secam.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Anna Rooms ima jedan apartman u ponudi pa proverite raspoloživost. Evo čitavog opisa sa njihovog sajta: "Apartmanu se pristupa iz dvorišta. Čine ga 3 odvojene sobe (2 spavaće i 1 dnevna soba). Ulaskom u apartman nailazi se na dnevnu sobu koja se sastoji od potpuno opremljene kuhinje, 40-inch flat-screen TV-a, stola za ručavanje, polubračnog kreveta (bračni krevet manjih dimenzija) i klima uređaja. Sledi soba sa dva kreveta (za po jednu osobu), flat-screen TV-om i kupatilom sa tušem. U zadnjem delu apartmana je spavaća soba sa bračnim ležajem, garderoberom, flat TV-om i klima uređajem. Suncobran sa stolicama i stolom nalazi se u dvorištu ispred apartmana i koriste ga isključivo gosti apartmana."

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ko hoće Jerisos,već sad treba da rezerviše...ako nije i zakasnio.Ana koliko znam već do kraja godine sve rasproda,njen stric Tanos takođe(mi rezervisali od 26.jula do 5. avgusta)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   1 član

• Alemark
  • Naša statistika

26109
    Ukupno tema
    870989