terzic

JERISOS

3026 poruka u ovoj temi

 

Pozdrav svima, bićemo porodično prvi put u Jerisosu pa me zanima ima li komaraca i da li ima ambulanti i lekara, mi ćemo uplatiti porodično osiguranje. 

Unapred hvala na odgovoru. 

Prosle godine u periodu naseg boravka prva polovina jula je bilo komaraca bas dosta. Pretpostavljam zbog poplava koje su prethodile tom periodu. Prethodnih godina ih nije bilo. 

Od imate pedijatra, Orl i dr opste prakse, koliko ja znam. 

Za ovu godinu sam trazila od osiguravajuce kuce spisak ordinacija sa kojima saradjuju i u Jerisosu su ove 3 koje pomenuh.

 

Mi sitno brojimo... Krecemo u utorak uvece :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Niti jednog komarca nisam video.

Bacili smo novac kupujuci Raid unapred.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Prosle godine u periodu naseg boravka prva polovina jula je bilo komaraca bas dosta. Pretpostavljam zbog poplava koje su prethodile tom periodu. Prethodnih godina ih nije bilo. 

Od imate pedijatra, Orl i dr opste prakse, koliko ja znam. 

Za ovu godinu sam trazila od osiguravajuce kuce spisak ordinacija sa kojima saradjuju i u Jerisosu su ove 3 koje pomenuh.

 

Mi sitno brojimo... Krecemo u utorak uvece :)

Srecan put :)

Ja uvek nosim Raid ukljucim u struju pa nek stoji. Prethodnih godina smo letovali na Tasosu i da nije bilo raida... ne bi se bas lepo proveli ?

Izmenjeno (sanja 22)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li se neko seca da li se putarina u povratku placa jos na nekom mestu sem Evzonija?

I koliko?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sve zavisi odakle se vraćaš i kojim putem...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Jevrejin,

lepe vesti za komarce :)

 

Izmenjeno (dmatijevic)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Srecan put :)

Ja uvek nosim Raid ukljucim u struju pa nek stoji. Prethodnih godina smo letovali na Tasosu i da nije bilo raida... ne bi se bas lepo proveli ?

Ja sam uvek nosila i tablete uz aparat, ali obavezno one spirale za spoljnu upotrebu, ovo uključim u sobi a njih zapalim na terasi... I mirno spavamo...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

 

Gospodjo koliko se secam citala sam vase komentare na fb u vezi Jerisosa. Pisali ste da cete unuke voditi ako se dobro secam :) u vili Paradiso ste bili? Zapamtila sam vam profilnu sliku ?

Ako moze ukupne putarine iz BG do Jerisosa.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako Grcki komarci citaju forum onda to ne vredi nista,ali .....

Salu na stranu postoji odlicna "stvar" koja se koristi posle ujeda komaraca ili drugih insekata(pcela,osa)

Izgleda< ovako 

https://www.amazon.de/bite-away-Elektronischer-Schwellungen-Insektenstichen/dp/B003CMKQTS/ref=sr_1_1?__mk_de_DE=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&keywords=after+bite&qid=1561885734&s=gateway&sr=8-1

Dermatoloski je testirano i bez hemije tako da ga mogu koristiti deca,trudnice i ljudi koji su alergicni.

Primenjuje se tako sto se postavi na mesto ujeda i prilikom aktiviranja  se dostigne  temperatura od 51 C stepeni.Postoje 2 programa: 3 sekunde za decu i 6 sekundi za odrasle.

 

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Sve zavisi odakle se vraćaš i kojim putem...

Pa kod Nea Vrasne izlazim na auto put i idem ka Solunu, iskljucivo auto putem.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Gospodjo koliko se secam citala sam vase komentare na fb u vezi Jerisosa. Pisali ste da cete unuke voditi ako se dobro secam :) u vili Paradiso ste bili? Zapamtila sam vam profilnu sliku ?

Ako moze ukupne putarine iz BG do Jerisosa.

Hvala :rolleyes:  da, vodili smo unuka, čak su i ćerka i zet došli tog poslednjeg dana i ostali s njim još nedelju dana, bili su zadovoljni, doduše u drugom smeštaju, a što se putarine tiče, pojma nemam, muž vozi, on plaća, mislim, takva nam podela posla, ja samo gledam prirodu... i zvocam... :hahaha:

Izmenjeno (Silvija sa Dorćola)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Ako moze ukupne putarine iz BG do Jerisosa.

Sanja 22, najbolje bi bilo da pogledate neke od ranijih "Sat patrola", cene se nisu menjale , osim sto mozda na tu ukupnu cenu dodas jos jednu naplatnu rampu u Makedoniji ( cini mi se da du dodali jednu) i eventualno pratis ove nase kad ce podici cenu, koliko vidim ima je u najavi. Mi smo 2017, putovali u Jerisos ali se stvarno ne secam koliko smo ukupno potrosili na naplatne rampe. I da ima jedna nova rampa cim udjes u Grcku.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Pa kod Nea Vrasne izlazim na auto put i idem ka Solunu, iskljucivo auto putem.

Imas dve naplatne rampe......

Izmenjeno (жућа)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I da probaj da postavis pitanje na temi " Kolima do Grcke" tu su ljudi dosta dobro informisani i dobices verovatno najtacniju cifru jer ima dosta ljudi koji su vec putovali dole ove odine.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Pa kod Nea Vrasne izlazim na auto put i idem ka Solunu, iskljucivo auto putem.

Imas jednu naplatnu rampu... I jednu pred granicu...

 

Imas jednu naplatnu rampu... I jednu pred granicu...

 

 

Imas dve naplatne rampe...

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka