vspengler69

Kako doci do Sporada

117 poruka u ovoj temi

Pozdrav svim forumasima koji planiraju odmor na Skiathos a bogami i sire.Interesuje me da li ima direktna avio veza od Bg do Skiathosa,koje su cene sa svim taxama.Interesuje me i put do Volosa ali i trajekt do ostrva.Posto ne stizem da puno citam i pisem voleo bih da mi pruzite neke od ovih informacija.pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svim forumasima koji planiraju odmor na Skiathos a bogami i sire.Interesuje me da li ima direktna avio veza od Bg do Skiathosa,koje su cene sa svim taxama.Interesuje me i put do Volosa ali i trajekt do ostrva.Posto ne stizem da puno citam i pisem voleo bih da mi pruzite neke od ovih informacija.pozdrav

Za avion, obrati se u "Kalodukas" ili "Kon- Tiki".....a za put do Volosa, moras procitati jer ima bas sve.Ili....odes u "Bambi"...pa se raspitas.smajl.jpg

Izmenjeno (mile-mobilni)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za avion, obrati se u "Kalodukas" ili "Kon- Tiki".....a za put do Volosa, moras procitati jer ima bas sve.Ili....odes u "Bambi"...pa se raspitas.smajl.jpg

i Eta Tours radi avion takodje.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sto se tice puta do Volosa, nema tu sta mnogo da se kaze put je odlican, kada udjes u grad samo pratis putokaze za luku i to je to. Trajekt u letnjem periodu ide dva puta dnevno, a cena za auto i dve odrasle osobe je oko 230 eura.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sad..... ako hocemo doslovce,onda: vecina agencija,koje imaju u ponudi Skiatos-imaju avionski prevoz u ponudi,ali..... kod tih agencija morate uzeti i smestaj.Ja sam dobro razumeo pitanje ( prevoz!)....i zato sam stavio ko IMA avionski prevoz i kod tih agencija (navedenih) moze se eventualno zatraziti samo prevoz.Komplet usluga za Skiatos,(prevoz avionom + smestaj)...po mojoj slobodnoj proceni....moze se naci u 30-ak agencija sirom Srbije...

Izmenjeno (suki)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koliko se vremenski putuje do Skiatosa trajektom?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koliko se vremenski putuje do Skiatosa trajektom?

Pretpostavljam, da pitas za trajekt-brod iz Volosa..ali,svejedno... i iz Agios Konstantinosa je isto

trajekt/brod..................: 2.5 sati/18.5e po osobi/40-67-75 po automobilu (cena zavisi od velicine)

flying dolphin/brzi.........: 1.4 sati/30e po osobi

hidro-avion...................: 20 minuta/55e po osobi

Izmenjeno (mile-mobilni)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sto u prevodu znaci da nas braca Srbi,opet pljackaju.

Jer skoro u svakoj Agenciji,trajekt za Skijatos povratna karta je 50E......:besan:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sto u prevodu znaci da nas braca Srbi,opet pljackaju.

Jer skoro u svakoj Agenciji,trajekt za Skijatos povratna karta je 50E......besan.jpg

Da malo pojasnim...i da se malo ispravim. Bio sam skoro sa autom u Volosu i cena za srednji auto ( do 4.25m) je 64 evra,dok je za putnike 20 evra. Ne znam kada su bile ove sitne pomene u cenama....ali u prethodnom postu ja sam naveo proslosezonske.

S tim....sto je cena karte kupljene na Skiatosu,za 1-2 evra manja (simbolicno).

Sto se tice nasih agencija,tacno je....skoro u svakoj agenciji je 50 evra za povratnu kartu, ALI.... je tu uracunat i transfer putnika i njegovog prtljaga od luke do smestaja, kao i od smestaja do luke,prilikom povratka....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To je sramota za nase agencije, da uzimaju novac za transfer do smestaja. To bi bilo kulturnije da su uracunali u cenu aranzmana sto mislim da i jesu, a ne ovako, klasican drp varijanta.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Gde mi nestade deo teksta :besan: .

Mile mislim da si imao prilike da vidis kartu koje daju nase agencije, cena precrtasna flomasterom, a znamo i to da je grupni prevoz jos jeftiniji. Sta ako nas cekaju prijatelji na ostrvu i ne koristimo njihov transfer do smestaja,hoce li vratiti tih 10e? Da li se naplacuje transfer od aerodroma do smestaja? Odgovor na ovo drugo pitanje je NE jer je uracunato u aranzman.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima.

Ima li neko iskustva sa turističkom agencijom Sabra, odnosno sa njenim autobuskim prevozom do Skiathosa?

Hvala unapred :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Gde mi nestade deo teksta besan.jpg .

Mile mislim da si imao prilike da vidis kartu koje daju nase agencije, cena precrtasna flomasterom, a znamo i to da je grupni prevoz jos jeftiniji. Sta ako nas cekaju prijatelji na ostrvu i ne koristimo njihov transfer do smestaja,hoce li vratiti tih 10e? Da li se naplacuje transfer od aerodroma do smestaja? Odgovor na ovo drugo pitanje je NE jer je uracunato u aranzman.

Sorry popito,,,nisam ovo ni video...

Naravno da imam u fioci, proslogodisnje karte mojih gostiju koji su putovali, sa razlicitim agencijama i imali precrtanu cenu karte (jer se vidi popust na grupu) a u cenu bus karte + broda, bio im je uracunat i transfer u lici Skiatos....za koji, verovatno znas da svojim gostima,vrsim licno ja sa svojim automobilom. Ali smo ipak placali,jer je navodno bilo u paketu....

E ove godine, sam to malo "ispeglao".... tako, da ce oni turisti, koji kupe kartu u agenciji gde imamo saradnju..kupiti kartu samo za beograd-volos-beograd

ALI.... !!! Opet ce platiti 20 evra kartu za brod, samo sto nece biti ( za mnoge-provokativno) precrtana cena sa popustom na grupu.

I jos nesto.... morace,sami da stoje u redu i kupe svoje karte za brod.

Apsolutno se slazem sa sobom, da je u najmanju ruku neozbiljno,naglasavati cenu transfera na Skiatosu,jer se "ladno" moze ukalkulisati u cenu smestaja. Ali je to valjda, zbog onih koji dolaze sopstvenim prevozom,jer oni ne placaju transfer.

Ali, se apsolutno slazem i sa popustom na grupu,koje daje kompanija i koji (popust) pripada apsolutno agenciji,jer ima grupu.....sad, sto precrtavaju cenu, umesto da to lepo objasne..nije mi jasno.

I jos nesto, sto moram da naglasim: na stranu karte,prevoz,ponasanje i politiku agencija... ali, svaki turista koji dolazi u predsezoni na Skiatos,treba da bude na neki nacin zadovoljan, jer ove paket-ponude sto nude nase agencije u predsezoni su zaista sa extra cenama....

Oduzmi prevoz, pa vidi koliko izlazi smestaj za 10 dana...

Jeste da je u predsezoni, ali je bitno nekim ljudima,koji nemaju mogucnost ( ili nece) da plate klasicne cene u sezoni...

PS. Sad, ispade da branim agencije...plezko.jpg a u stvari, pokusavam biti realan...

Izmenjeno (mile-mobilni)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima.

Ima li neko iskustva sa turističkom agencijom Sabra, odnosno sa njenim autobuskim prevozom do Skiathosa?

Hvala unapred smajl.jpg

Isla sam sa njima i prosle i preprosle godine na Tasos. Oni rade u saradnji sa Barbadosom, odlicni autobusi, klimatizovani, sjajni vozaci, necete imati problema

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Beograd-Skijatos kolima (14.07-27.07.2010.)

putarine:

Srbija 730din.+190din.

Makedonija 50denara+60den.+50den.

Grcka 2eura+2,9eura+2,2eura+1euro+2,8eura

karte za trajekt:

21euro po osobi+76eura auto

gorivo:

Makedonija (euro dizel) 1l=0,97centi

Grcka (euro dizel) 1l=1.4eura

granicni prelazi:

zadrzavanja u odlasku ne veca od 10-15 min.

zadrzavanja u povratku nema

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka