vspengler69

Kako doci do Sporada

117 poruka u ovoj temi

Ništa spektakularno !

Genralni savet je ,izbegavati vikende ,ko može i voli ,nek putuje noću ,sigurno manje gužve i mnogo prijatnije vreme.

Godinama idem u Grčku kolima ,uvek noću i nikad vikendom. Nikad,ali nikad nisam čekao na granici duže od pola sata . Klinci već kod Plane zakuntaju i probude se ispred trajekta . Napraviš jednu ili dve pauze za kaficu ,malo protegneš noge i to je to .

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Хвала Игор, резервисао сам спавање у Волосу, крећем у петак ујутру и у суботу ујутру имам трајект.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U kom hotelu u Volosu ste rezervisali spavanje?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da dodam još jednu bitnu stvar. Karte za trajekt smo kupili u Bg ,još u maju za Helenic . Poslednji dan pred povratak sa Skiatosa ,Helenic promeni red vožnje i umesto u 12 ,trebalo je da krenemo i 16 h ,što nam nikako nije odgovaralo . Ljubazno su nas obavestili dq ukoliko nam novi termin ne odgovara , možemo ići drugom kompqnijom (anesom) ,što smo i uradili, a oni će nam vratiti novac. Eto,čisto da znate da je i to moguće uraditi.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U kom hotelu u Volosu ste rezervisali spavanje?

 Filoxenia Hotel

45e kažu da ima jeftinije ali mi bilo bitno da ima i svoj parking i da su ocene ok.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je moguce dobiti 50 % popusta na povratnu kartu za trajekt?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@zoki_ns nije moguće, otprilike je popust 10% do 20%

Izbegavajte hotel Filoxenia

Karte za trajekte se preuzimaju preko puta luke u lokalima, Hellenic, Anes i neki treći su jedan do drugog, i rade od ujutru i nije gužva, treba 2 minuta da ih podignete.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sta mislite, je l bi mogao trajekt za Skopelos da se rezervise dva dana pred polazak? Razmisljam da sledece godine letujemo na Skopelosu a pre toga dva dana da budemo u Volosu ili nesto juznije pa da kad stignemo kupimo karte za trajekt.

Ne bismo isli u spicu sezone vec krajem juna ili pocetkom jula.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Gagana ks tada bi možda i moglo, treba pratiti na njihovom sajtu kretanje prodaje karata tj da li još ima mesta. Doduše uvek se nadje 1 mesto ali pitanje po kojoj ceni.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Znaci verovatno cu proci jeftinije ako ranije rezervisem.

Ne znam, nisam pametna. Ne daje mi se unapred novac za karte s obzirom da idemo sa detetom pa nikad ne znas sta nepredvidjeno moze da se desi.

Tako smo pre par godina morali da odlozimo odmor jer je cerkica dobila jak bronhitis. Srecom to je bio prvi i jedini put da nismo unapred rezervisali smestaj.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao, zanima me kad na sajtu hellenika rezervises kartu za trajekt volos - skijatos, da li moras da je podizes u luci karte ili je dovoljno da se stampa isecak. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moraš da podigneš karte ali je to bukvalno tri minuta posla.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav, da li neko moze da mi pomogne, koliko kosta trajekt za automobil u jednom pravcu i koliko se placa po osobi u jednom pravcu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jedno pitanje za ljude koji znaju:

Hocu da rezervisem i platim karte za trajekt za Skopelos i kao opciju za sedenje mi daje "deck" i "economy". U cemu je razlika izmedju ove dve opcije? Znam da je deck paluba, ali ne znam da li se sedi na otvorenom? Cena je vrlo slicna, tj deck je za nijansu skuplji. Hvala

 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka