Draganica

Avio kompanije

48 poruka u ovoj temi

Kod dosta "običnih" kompanija imaš mogućnost online čekiranja, nije neka posebna prednost osim eventualno izbora mesta u avionu (ono što je preostalo do momenta logovanja)

U svakom slučaju nećeš imati problem ako se samo pojaviš na aerodromu. 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima, imam jedno malo tupavo pitanje, ali nisam par godina letio regularnim aviokompanijama (uglavnom sam išao LC), pa mi je malo mutno sjećanje, ali ako se ne varam nikakve potvrde leta se ne štampaju, samo se preda pasoš na šalteru i oni vam odštampaju kartu jer se nalazite u njihovom sistemu. Je li tako?

U pravilu je tako. Ali uvijek je dobro imati odštampanu potvrdu ili barem rezervacijski kod koji se dobije uz nju. Na dosta aerodoroma več je i ukinut check in na šalterima i sve se obavlja putem automata koji izbaci i onu  traku za prtljag.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav, 

Sutra letim LH do pariza preko Beca, i kroz par dana danaz preko Frankfurta. Odstampao sam boarding pass za sutra medjutim nemam boarding pass za povratak... Da li to znaci da cu morati na salter pri povratku i u parizu i u franfurtu? Da li sa ovim passovima mogu odmah na kontrole pasosku i security pa na gate, jer nosim samo rucni prtljag? 

Hvala na odgovorima.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25453
    Ukupno tema
    844868
    Ukupno poruka