carlos

Nudističke plaže na Tasosu

137 poruka u ovoj temi

B A N E, oni vec vezbaju za Tasos, pa ih ovih dana slabo ima na forumu :-P :D .

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hoce li nam Pef doneti neke sveze slike iz Katica bez-zuba.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio ove godine na Paradise-u ? :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ne na svu zalost

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam bila! I ovog puta mi je ostala u lepom secanju! :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bajata tema ali moram da dodam svoje ovogodišnje iskustvo.

Ko traži nudističku plažu na jugozapadnoj strani ostrva ovo su njene kordinate na Google Earth-u:

40°37'25.47"N;

24°32'49.36"E

Ili u Garminu:

N40 37.459 E24 32.796

Kada se ide od Limenarije prema Skali Marion, skrene se pre Tripiti plaže. Vidi se sa puta. Levi deo ima jako loš ulaz u vodu. Desni deo je malo bolji.

Plaža je nudistička ili obučena u zavisnosti ko prvi dođe. ;-)

Sledeće godine tamo zabadam šator tako da će biti samo nudistička. :bez-zuba:

Izmenjeno (KrikNaglas)
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio ove godine na Paradise-u ? :)

yup! Prvi put sam bila na Tasosu, prvi put na nudistickoj. :bez-zuba: od 20 dana, 15 dana smo isli na Paradise beach, tj dok je nismo slucajno otkrili. Ziveo nudizam! :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav.

Moze li neko da napise nesto o ovom mestu i plazama u njegovoj blizini, gde se uopste nalazi plaza Paradise beach, pored ili izmedju kojih mesta?

Zna li neko nesto o Makrijamos bungalovima?

Izmenjeno (mirarbi)
spojila sam dve poruke u jednu
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav i tebi :).

Za početak pogledaj Cmokinu foto turu u kojoj predstavlja Makrijamos kompleks i pročitaj opširne komentare fotografija koje je napisala.

Makrijamos kompleks se nalazi na nekih 2,5 do 3 kilometra od centra Limenasa. U neposrednoj blizini, osim plaže u okviru samog kompleksa, plaža nema. Na 4 kilometra od ulazne rampe u kompleks, zemljanim putem, je čuvena plaža Saliara (Mermerna plaža, Plava laguna, Docina plaža...nazivi za jednu te istu plažu).

Paradise beach se nalazi kod mesta Kinira (na mapi Tasosa je to pozicija bliže Skali Potamia, a između Skale Potamia i Alikija).

Preporučujem da proučiš prve stranice teme "Tasos - ostrvo koje se voli", jer smo tamo sve najvažnije informacije o Tasosu saželi.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Paradise beach je nekada cela bila nudisticka, a sada rasplakani.jpg , sve je manja i manja

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da sam obratio paznju na ovu temu pre odlaska na Tasos i Paradise beach,mozda se i ne bih toliko iznenadio kada su dva gola Britanca proletela pored mene :blink:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hahaha! A ja sam se začudila kada sam na ovoj temi pročitala da je plaža Paradiso delimično ili cela nudistička. To nisam znala. Za razliku od tebe, srećom, nisam ni saznala uživo :bez-zuba:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

paradise beach je nekada bila divna plaza, gde nije bilo nudista da sam ja video, sa gotivnim kaficem kao i zaposlenima i divnim ambijentom, znaci sa peskom i suncobranima i lezaljkama u odredjenom broju, prelepa plaza, a onda proslo leto sto sam doziveo na toj istoj nekada savrsenoj plazi, napravili su odvratan restoran, sa ocajnom hranom od koje sam imao trovanje, sa sve zaposlenim polu mutavim albancima, broj lezaljki i suncobrana se uvecao za troduplo, cetvoroduplo... napravili jos jedan kafic, znaci samo ostaci nekada divne plaze, zbog koje sam se prosle godine opet i vratio na Thassos, kakvo razoranje!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hmmm,bio letos (2010) i nisam primetio neke "ultra" promene.Seo sam i porucio pivo i to sam dobio za 2-3 min na gore pomenutoj plazi.Uglavnom je sve bilo ok.Nisam obracao paznju na neke sporedne aktivnosti gore pomenutog osoblja.

Izmenjeno (heavy)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

paradise beach je nekada bila divna plaza, gde nije bilo nudista da sam ja video ...

Gresis, nekada je bila FKK

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka