ljubce

Sulawesi- od raja do...

vas favorit...   83 glasova

1. 1. Koja od ponudjenih zemalja u Aziji je po vama najinteresantnija?

Molimo prijavi se ili se registruj kako bi glasao/la u anketi.

364 poruke u ovoj temi

Moj posao iz snovasrce.jpgsrce.jpgbiggrin.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovakve fotografije nikad nisam do sada videla.Sve je prozirno i mirno ... stvarno su nikad do sada vidjene.Hvala ti sto ih delis sa nama.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Oljishka, evo nam Ljubce dao ideju za razmisljanje, a? Meni je ovo vrlo zanimljivo...

Izmenjeno (DraganV)
Nema potrebe citirati ako se odgovara na prethodni post
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Imamo i ton i sliku!:srce: Stvarno lepo opisujes...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Rekao sam vam da arhipelag na 56 vecih, i stotine manjih ostrva , ima 37 sela, ne racunajuci ostrva koja su naseljena sa nekolicinom ljudixmas_smile1.gif

Evo nekih...

Prelepo... predlozila bih ove slike za nagradu foruma.... bez konkurencije

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne znam sta se desava, opet su mi se pri uploadovanju novih fotografija, izmesale ili nestale vec postavljene, a posto ne mogu da izmenim postove napisane sinoc, izbrisao sam ih i napisacu nove...

Ne znam da li samo ja imam problema na sajtu ili se to desava svima?

Koje je vremensko ogranicenje menjanja poruka? nekada sam menjao i posle par nedelja, a sad na primer zelim da popravim, poboljsam, dodam... i ne moze.

A imam i problem sto kada pri registaciji, otkacim "zapamti me", i pri zavrsetku poruke kad hocu da posaljem sistem me vrati kao da nisam prijavljen i dzabe sam pisao... a ne mogu ni da se osiguram sa "copi" jer nemem mogucnost kopiranja, pa posle bar da ne kuckam opet.

To mi se nekad desava i kod kracih postova, znaci nema veze sa duzinom pisanja, a da ne pricam da kad god izadjem sa sajta i vratim se moram da se opet prijavim...

Izmenjeno (ljubce)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ljubce, i ja ne mogu da popravim neke poruke...... bolje da ova pitanja postavis na delu foruma koji uprava cita -predlozi i pohvale...nadam se da ce nam i odgovoriti

Izmenjeno (DraganV)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Oljishka, evo nam Ljubce dao ideju za razmisljanje, a? Meni je ovo vrlo zanimljivo...

Ako bude bilo vremena i vremena u budzetu , zasto da ne . Samo bez one trudne rospije koja bode.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Krajnje avanturistički !  Fenomenalne su fotke, očekujemo nastavak! Uzgred, lepe su i ove fotke sa mangrovim šumama, ali da li ste znali da su one staništa malaričnih komaraca,što je  normalno, jer je predeo pod mangrovim šumama močvaran a u pitanju je ekvatorijalni predeo... Baš se ne treba u njima i pored njih duže zadržavati...  :unsure:

Izmenjeno (Margarita)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nisu sve mangrove shume stanista malaricnih komaraca, ja sam na vise mesta u ovom delu sveta nailazio na mangrove a cesto tu nije bilo ni obicnih komaraca a tek ne malaricnih... Treba znati i to da cak i mesta za koja se pouzdano zna da su leglo ovih komaraca isti nisu opasnost preko cele godine...

Izmenjeno (DraganV)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

cekamo nastavak dacine i ljubcetove odisejesrce.jpgbiggrin.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

tttttttttttttttttttr.jpg

Daca u zbornici...Vala_33.gif

ttttttttttttto.jpg

Evo i profesura kojem smo poklonili kacket na kome pise moja vodaxmas_biggrin.gif

katupat%20p.jpg

tttttttttttttptr.jpg

tttttttttl.jpg

Nismo hteli vise da im ometamo nastavu i posle pola sata smo krenuli5bdbc836b0948ab8a2f52d776e4eaea6.gif

Ovo je teren blizu dvorista skole...

ttttttttttttttttttd.jpg

Izmenjeno (ljubce)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

E pa forumski drugari... nastavljamoxmas_biggrin.gif

Tomken ostrvo na kojem smo mi smesteni, ima fine plaze i boju mora, ali nista impresivno i posebno, sto bi vas ako ste ljubitelj istih, i trazite "rajsko" ostrvo na kome ce vam sva cula uzivati, dovesti bas ovde... xmas_wink.gif

TOOGIANA.jpg

TOOGIANB.jpg

TOOGIAND.jpg

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ali vi toliko uslova imate da i pored toga sto ste ovde smesteni, nadjete savrsenu plazu, pusto ostrvo, mir i sve sto bi na pamet moglo da vam padne kada zamisljate neku destinaciju iz snova...smorilo.jpg

Togean arhipelag je sirok stotinu kilometara, i krije mnoge tajne i lepote...

Mnogima su "san", i sinonim za raj i lepotu Maldivi, ali mi smo samo par nedelja pre toga bili tamo, i ako bi uporedjivali... zna se pobednik biggrin.jpg

Posto smo "samo" 10 dana mogli da ostanemo ovde, trudili smo se da sto bolje iskoristimo vreme , pa smo stoga vise puta sa Jafarom ugovarali da njegovim camcem, za sto se nas tice veoma povoljnu nadoknadu, zbog goriva i "drivera", obidjemo neka udaljenija mesta...

bbbbbbbbbbbbbw.jpg

bbbbbbbbbbbq.jpg

bbbbbbbbbbbbbbbr.jpg

bbbbbbbbbbt.jpg

bbbbbbbbbby.jpg

bbbbbbbbbbbbbi.jpg

bbbbbbe.jpg

]

Izmenjeno (ljubce)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Rekao sam vam da arhipelag na 56 vecih, i stotine manjih ostrva , ima 37 sela, ne racunajuci ostrva koja su naseljena sa nekolicinom ljudixmas_smile1.gif

Evo nekih...

aay.jpg

aax.jpg

aas.jpg

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26208
    Ukupno tema
    874000
    Ukupno poruka