ljubce

Sulawesi- od raja do...

vas favorit...   83 glasova

  1. 1. Koja od ponudjenih zemalja u Aziji je po vama najinteresantnija?


Molimo prijavi se ili se registruj kako bi glasao/la u anketi.

364 poruke u ovoj temi

Vracamo se na nase ostrvo i provodimo ostatak dana kupajuci se i leskareci na plazi...

Togean ostrva inace leze na ekvatoru, i tokom cele godine su visoke temperature, a more je tako toplo da to nije normalno... temperatura mu ide i preko 30 stepenixmas_w00t.gif

Bas zbog blizine ekvatora ovde smrkava bukvalno odjednom, i to vec oko 6 sati...xmas_w00t.gif

Mi se tusnuli, dosli na ribu i pirinacxmas_sad.gif, i posle seli na dok, gde se vec nalazio moj prijatelj Mardi, koji je po modi inace bio mnooogoo ispred Togianaca, i samo 10-15 godina iza nas... xmas_biggrin.gif ofarban u plavo sa mindjusom u uvetu, nikako mi nije isao uz ovo okruzenje i sredinu, a bio je i veliki ljubitelj muzike ...whistling.gif

Picture%20960.jpg

Pricamo mi neobavezno salimo se i odjednom se on uozbilji samo sto ne zaplace... mrtav ozbiljan nam kaze sad2.gif

: "Did you know... Michael Jackson is dead..."

Mislim nije smesno, ali je on to tako rekao i iznenadio nas, da lje prosto bilo nemoguce ne nasmejati se... hahaha.gif njemu tek sad nista nije jasno... huh.gif opet on

"Michael Jackson is dead"... mi se sad jedva suzdrzali, vidimo kolko je sati, i i kao iznenadjeno

"A... MICHAEL JACKSON... ooo nou"...0947cb9c0ca3e1d238516ee0c74af048.gifsad2.gif

Brzo skrecemo temua022.gif pitamo ga o strancima itd... i saznajemo da na ostrvu vec 5 godina zivi jedan australijanac u poznim godinama, koji je prodao sve u svojoj domovini i sada zivi na Togeanu ozenjen indonezankom.

Ne bi to bilo bas takvo iznenedjenje za nas da on nije zaljubljenik u diving,

i da ukoliko zelimo moze da ga kontaktira...eek1.gifeek1.gif

Posto smo mi zavrsili dive skolu i imamo "padi", a i bukvalno smo zaljubljenigirl_in_love.gif u ronjenjel_diver.gif, l_diver.gifodusevljeno ga "molimo"worth.gif da ga sto pre nadje...

joj koji je car ovaj Mardi....th_14.gif

Izmenjeno (ljubce)
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E pomesale su se malo slike, na prethodnoj strani su sad te sa ronjenja, a danas kad sam gledala bile su druge

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

11a.JPG

12a.JPG

13a.jpg

14a.jpg

15a.JPG

16a.JPG

17a.JPG

18a.jpg

19a.JPG

20a.JPG

21a.JPG

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ljudi moji, je li to moguce?! :srce:Cak i ovakvi strasljivci kao ja da pozele da skoce na dno okeana!:D Toliko zivopisno! Joooos!:-P

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

22a.JPG

23a.JPG

24a.JPG

25a.JPG

26a.JPG

27a.JPG

28a.JPG

30a.JPG

31a.jpg

32a.JPG

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jao, plava zvezda!:zaljubiska:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Gde te nadje. bez-zuba.jpg A pogledaj i otvoreno srce koje su napravili za ljubitelje podvodnog sveta. srce.jpg

Izmenjeno (DraganV)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Eh, ljubav cini cuda! Oni koji vole znaju to i da prenesu drugima! Sve ++++ sam im podelila! :D

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ha,ha,nema sale,nisi gnjurac kao jabiggrin.jpg .

Kad uporedis podvodni svet sa Sipadanom ,do kog zakljucka dolazis?

Moras da skoknes do Mexica na ostrvo Cozumel,raj za ronioce.biggrin.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

De si drugaresmajl.jpg

Sto se uporedjivanja tice Togian je puno bogatij sto se tice vrsti, lepoti i kolicini korala, dok je sa druge strane Sipadan pun ajkula, i ogromnih kornjacaplezko.jpg lepsi je osecajbez-zuba.jpg

I vidljivost koja se krece i do 40 metara je bolja na Togeanu.

Ici cemo zajednobiggrin.jpg

Izmenjeno (DraganV)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ljubce, toliko sta sjajnih slika doneli sa puta...sto ne napravis jos koju MFT?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

poslao sam PP administratorima da te iskljuce ljupce, zaglavio sam kod ocnog ispadose mi oci.........a i niko mi nije rekao da glava ne treba da bude priljubljena uz monitor :-P

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E pomesale su se malo slike, na prethodnoj strani su sad te sa ronjenja, a danas kad sam gledala bile su druge

U pravu sibez-zuba.jpg

Nastavicu fotopis sa fotografijama iz sela koje sam vec postavio, ali iz nekih razloga nesto se izmesalo i par slika nedostaje, pa da bi to na neki nacin ispravio, a nemam vise mogucnost izmene tog posta evo ih opet ...xmas_smile1.gif

seoce.jpg

kuca.jpg

DRUGARI.jpg

kidstari.jpg

decica.jpg

gospa.jpg __________________

Ljubce, toliko sta sjajnih slika doneli sa puta...sto ne napravis jos koju MFT?

Bice kad zavrsim ovaj fotopis ili jos takvih ili cu da napravim foto turesmajl.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pomalo iscrpljeni vracamo se sa divinga na nase ostrvo koje se inace zove "Tomken", i ostatak dana opet provodimo na jednoj od dve plaze, koje se spajaju na kruznom "poluostrvcetu"xmas_smile1.gif.

tomken.jpg

tomkenn.JPG

tomkennn.jpg

Opet vec pogadjate sta je bilo za veceruxmas_mad.gif posle koje je Mardi doneo gitaru..xmas_w00t.gif.eek1.gif

Njihova velika ljubav je muzika, i uglavnom se u suton skoro svake veceri okuplja "manja ekipica" oko "gitariste" Mardija, i lagano pocinje pesma, a vi ste vise nego dobrodosli da ucestvujetexmas_biggrin.gif

Vise veceri je Mardi na plazi svirao samo za mene i Dacu, a meni se nekako u mislima vrati "Michael Jackson"... , j.b.t. koja je to faca bio kad ga i ovde znaju i tako zale... pitam Mardija ko je Obama? nema pojma., Bekam...? ma ne znaxmas_laugh.gif Srbija, Madona,Cak Noris .... ovaj nem... xmas_w00t.gif al zato je Jackson legenda... smorilo.jpgplezko.jpg

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka