Dzoni Bomboni

Slovenija

118 poruka u ovoj temi

Jel skijao neko ove sezone u Sloveniji?Zanima me koje su tamo cene iznajmljivanja opreme i smeštaja,i da li je bolje skijanje na Kranjskoj Gori ili na Pohorju,možda Rogla?Nikako da naidjem na neke skijaške postove na forumu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bio sam na Bledu, super se proveo, svaka preporuka.

Putarine: Srbija, od BG do granice 340 dinara

Hrvatska 16e + 0,8e ili u kunama 121+ 12 (nisam siguran ali znam da je nesto sitno)

Slovenija vinjeta 15e za nedelju dana

Bilo je losije vreme, pa nismo mnogo setali po Sloveniji. Bled je lep, jezero opusta, slika planina u vodi je prelepa. Setnja oko sat i po za tih 6km taman da se lepo spava Nismo izlazili po Bledu, tako da nemam pojma gde se jede i sta koliko kosta

Jeli smo u Trstu 2 pice i 2 pica za 30e isto toliko u Ljubljani u restoranu AS i to na dan Uskrsa.

Svaka preporuka za Sloveniju!

Izmenjeno (Milosh)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jel skijao neko ove sezone u Sloveniji?Zanima me koje su tamo cene iznajmljivanja opreme i smeštaja,i da li je bolje skijanje na Kranjskoj Gori ili na Pohorju,možda Rogla?Nikako da naidjem na neke skijaške postove na forumu.

Mi smo prosle godine isli na skijalista Krvavec, Stari vrh i jedan dan posetili Roglu. Staze su dobro odrzavane. bili smo sredinom januara i nikad nije bilo preterane guzve na zicarama. Mana je to sto od 10h do jedan, pola dva predjes toliko puta staze da ti dosadi i tad smo obicno odlazili. Mi smo bili smesteni u Ljubljani tako da nam je ostatak dana bio ispunjen jer na stazama nema drugih sadrzaja. Ukoliko kupite visednevnu kartu za Roglu vazi i za Krvavec i obrnuto. U podnozju Rogle su terme Zrece tamo imate bazene,masaze. Pitali smo Slovence koliko je bolja Kranjska gora ali svi su nam rekli da nema potrebe da idemo tamo sve je to isto. Cene iznajmljivanja opreme (mozete iznajmiti sve od glave do pete) imate na sajtu skijalista Krvavec i tako je kako pise.

Dakle, opšti utisak našeg društva je da staze jesu dobro odrzavane ali više ne bi odlazili tamo na skijanje. Slovencima je sezonska karta 160eur i oni odlaze posle posla na sat,dva na skijanje i kad bi me pitaju da opisem skijalista meni je to bas za tako nesto, svako mesto ima staze i mozes posle posla da navratis, iskijaš se i kući. Možda smo mi previše očekivali, raspitajte se još.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala puno na odgovoru,i ja sam mislio da je situacija slična tome.Saznao sam da je recimo Kranjska Gora na jako maloj visini,oko 1200m ali se tamo održavaju veleslalomi koji su na zvaničnom FIS kalendaru i vidi se da su staze u extra stanju,imaju i webcam uživo,ali sam se pitao koliko su duge te staze.Naravno,i ja kao skijaš želim što duže staze.

Ako vam nije teško,pošaljite mi preporuku u poruci za smeštaj na nekim drugim skijalištima,zanimaju me Alpi i da li se negde može proći finansijski koliko-toliko povoljno,možda ste bili negde gde su dobre staze,zahtevnije i duže?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Može li neko da malo pomogne oko odabira lokacije za jedan morski produžen vikend??? Portorož ili Piran ili Izola ili Koper?

Neko je na nekoj od strana pomenuo peščanu plažu- u kom mestu u Sloveniji ima peščane plaže, pošto znamo da su svuda betonske??

Hvala puno!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav,

planiramo da u januaru idemo do Slovenije na 3-4 dana. Razmisljali smo da nam baza bude u Kranju, i da obiđemo malo i Klagenfurt i Trst. Molim preporuku za smeštaj u Kranju ili okolini.

hvala unapred. pozdrav forumasima.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kakve su želje za taj smeštaj?

Turizam na selu, sobe u gostioni, hotel...?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Potrazite Cukrarna Guest Accommodation u Kranju.Moji prijatelji su bili tamo smesteni,i odusevljeni su!Smestaj se inace nalazi u centru Kranja.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima

Dali neko zna gde je najbolje ici na planinski biciklizam ?

Citao sam nesto za kranj i bledsko jezero ali ne mogu naci nigde ponude i smestaj .

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko bio skoro u Portorozu,zanima me da li se moze naci smestaj na licu mesta i da li je tako povoljnije nego preko bukinga i agencija

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nisam siguran, ali u Sloveniji nema niti jedan metar pescane plaze. Uglavnom je sve kameno ili dokovi. U Portorozu znam da nema, napravili su par vestackis i tu deru za suncobrane i lezaljke. Jeste lepo ali kosta. 

Posto je napravljen tunel sad se brze stize iz pravca Kopra pa tako mozete gledati malo sire za smestaj. Racunajte parking koji je oko 12e u sezoni po danu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

euronet-Bili smo u oktobru u Portorozu. Smestaj smo brzo nasli u hotelu Lucija. Portoroz je lep ali nikada tamo ne bih otisla na more. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26371
    Ukupno tema
    881202
    Ukupno poruka