smesko

Kakvo biste putovanje pozeleli u Novoj godini?

62 poruke u ovoj temi

da se vratim malo na svoju zapocetu temu,evo ova godina je vec na izmaku,pa je red da nekako sumiramo utiske,na ovoj temi je bilo jako lepih zelja i ideja za putovanja,nadam se da je svako ostvario bar delic (ili 90 %,ni manje ni vise biggrin.jpg )onoga sto je pozeleo na pocetku ove godine,a ako i nije,nista strasno,stize sledeca sa novim izborima i dogadjajima

Izmenjeno (smesko)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni je ova godina "proletela" i baš sam se naputovala... Za koji dan četvrti put ove godine idemo van zemlje, a one kratke izlete i ne računam...mada su bili fenomenalni...:D Nešto imam strah da sledeća godina neće biti takva, možda zbog povišice od 2% koju će moja vlada da udeli budžetskim radnicima :). Ma bilo kako bilo, nekako će biti!!!:D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pa ovo je odlicno,to ispadne po svakom godisnjem dobu jedo lepo putovanje,nekako verujem da kad ulazimo u novu godinu ,imamo neke nove zelje i motive,a samim tim i nove ambicije da nesto novo vidimo,posetimo,probamo,pa ce se ovde redjati i spiskovi za posetu novih mesta,destinacija,jer priznacete odmor je period kada se najlepse osecamo i period koji svi nestrplivo cekamo... pa onda ovde jedni sa drugima i delimo ta iskustva,slike,dozivljaje

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Од жеља се почиње, а онда идемо ка томе да их остваримо. :D

Izmenjeno (alanya84)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Znate kako kazu:

When there is a will there is a way, impossible is nothing :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa posto je sad vec prosla godina bila za mene i moju porodicu izuzetno stresna i tragicna jer smo u proslih sest meseci izgubili iznenada i tragicno dve osobe koje smo voleli beskrajno, prvo moj suprug oca, pa pre dva meseca ja oca, pozelela bih nam neko putovanje ponovo u Grcku da se opustimo i dodjemo sebi. Nije bitno gde, meni je Grcka cela prelepa.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja bih volela da ostvarim zamisao da tokom leta napravim jos jednu zapadno-evropsku turu: Bec - Berlin - Amsterdam - Troyes (Francuska, imam tamo rodjake, pa da odatle obidjem dvorce Loare i Pariz jos jedared) - Zeneva - Venecija - pa kod tetke u SLoveniju (odakle bih kolima do Graza na jedan dan) i onda kuci. :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ove godine volela bih da posetim Bec i da odem na neki odmorcic u toku leta,mozda u Grcku,nisam dugo tamo bila...Ako se desi jos neko putovanjce,necu se buniti :D

2010.godine sam dosta putovala,nadam se da ce i 2011. biti srecna i bericetna po tom pitanju :bez-zuba:

Izmenjeno (Atina11)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Svima zelim srecnu novu godinu,neka vam bude lepsa i uspesnija od predhodnih,neka vam bude ispunjena smehom,radoscu i stvaranjem novih dozivljalja i uspemena uz puno zdravlja,i puno,puno putovanja,neka vam se zacrtani planovi i zelje lako ostvaruju...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ovo je da neznas sta pre da pozelis,ma ja bi nekako najvise volela da imam obavezno letovanje,nesto za novogodisnje praznike,jedno putovanje za Uskrs,i nesto za romanticnu jesen,pa i ako uleti nesto izmedju necu se ljutiti bez-zuba.jpg ,to ispadne jedan put po godisnjem dobu,sto i nije tako strasno...

sad citiram samu sebe,al eto da kazem da mi se ono sto sam zamislila od prosle godine otprilike 85 % ostvarilo (mislim na plan putovanja kakav sam zelela)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

svuda zelim u novoj godini , a ponesto je vec trebalo da se desi uskoro-azurna obala ,7 dana i obilasci Monte Karla, Nice, Antiba, Ezea, Kana, San Rema, Mentona i Djenove. Ali, ne lezi vraze!Trebalo je da nas ide cetvoro ali nas dvoje smo zbog nepredvidjenih okolnosti morali odustati, tako da ustupam dva mesta ekstra povoljno/ 185 eura 5 polupansiona, prevoz i gore navedeni obilasci. Termin je 6.februar

E-Mail tara270580@yahoo.com

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

moja zelja, ideja je Maroko :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za početak,ispravite grešku u naslovu ove teme,a onda možemo nešto na njoj i da pišemo. :cvetak:

Pročitala sam prethodnih nekoliko strana(nema ih mnogo),možda su Maldivi nekome realnost,a ja bih se ove godine zadovoljila i....

 

                               karlov-most.jpg     

                                      

    183781.jpg

             Prag.jpg

                                          holiday-ticket-smiley-emoticon.png

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bio bih sretan da ove godine vidim jedan od ovih gradova - Kijev, Lavov, Minsk, Vilnius. Čudan izbor, znam. :D 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa i ti si čudan ... mora i izbor biti takav. :cvetak:

Izbor je tvoj i šta te briga da li je nekom čudan ili nije. 

Ja ću biti skromna - ja želim svakog meseca po 1 putovanje. Gde ... to ćemo u hodu odlučivati ... :plez:

Izmenjeno (Biljana 2302)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905030
    Ukupno poruka