Sanja*

Moja iskustva & utisci iz Tunisa

20 poruka u ovoj temi

Moje najgore letovanje u zivotu, Tunis Hammamet, Hotel Fourati....Agencija Kontiki....

Prvo agencija nas je ispostavila u sred noci u tunizanski minibus jer smo bile jedine koje su isle u Hamamet, drugo vodic se jednom pojavio a na kraju sam ga jurila za povratak kuci (racun za telefon je izasao 4000 RSD) to je bilo 2010 godine.... Hotel je bio katastrofa, imala sam trovanje hranom.... sve vreme probleme sa napadnim tunizanima koji nisu mogli da shvate da nismo dosli zbog sexa.... sve u svemu nikada vise Tunis....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Naravno - nikad ne reci nikad !....

Toplo ti preporučujem hotel istog ranga (***) u EGIPTU - e tek tada ima da vidiš šta je Tunis...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vec godinama postoji sajt trip advisor. Ljudi uplate hotele kojikostaju dvadesetak eura pansion iliAI po coveku, i onda se zale na uslugu. Prvo, ne vidim kakve veze ima vodic ili predstavnik Kontikija sa Tunisom. Drugo, ako hoces dobar hotel, plati neku pristojnu cenu, a ako hoces jeftin hotel, zazmur na jedno oko. I jare i pare, to nema nigde. Mozda negde i ima, ali u Tunisu ne.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je moguće da TAKVA firma kao što je firma "čuvanog svetskog putnika" laže svoje klijente?

Jedna se slika prodaje kada se gleda njihov katalog - a nešto sasvim drugo se zatekne kada se dođe na "lice mesta" ... E moj putniče... plati svoju naivnost...

"Jare i pare" - ima tj. bilo je kod UNITED Travela a posle kod Triniti Travela... Mnogi su ostali bez oboje... a neki drugi (manjina) su za male pare odlično prošli...Lutrija..

Izmenjeno (Vlada II)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Naravno - nikad ne reci nikad !....

Toplo ti preporučujem hotel istog ranga (***) u EGIPTU - e tek tada ima da vidiš šta je Tunis...

Ne hvala, zeznula sam se jednom sa hotelom od tri zvezdice i nikada vise....

A da pri tome nije bilo jeftino....

Da dodam posle iskustva iz Tunisa nemam zelju ni Egipat da obidjem... piramide ce da sacekaju....

Izmenjeno (mala74)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Guest
Tema je sada zaključana za dalju diskusiju.

  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka