vladar

50 najlepših plaža Grčke

53 poruke u ovoj temi

Na drugom mestu je plaža Xigia na Zakintosu. Nepravedno zapostavljena zbog blizine čuvene Navagio.

8.jpg

Xigia je i moja miljenica, mada su meni najlepse plaze tamo gde smo sami, gde nema guzve i turista, male puste i skroz intimne plaze.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

http://www.nspm.rs/hronika/grcka-agencija-za-privatizaciju-objavila-je-da-prodaje-110-najboljih-plaza-u-cilju-razvoja.html

Грчка агенција за приватизацију, објавила је да продаје 110 најбољих плажа у тој земљи у циљу “развоја”. Плаже на Санторинију, Халкидикију, Скијатосу и другим туристичким центрима заправо ће бити у поседу нових власника у наредних 50 година.

LEFKADA.jpg

Тако ће на продају бити једна од најлепших, пешчаних плажа на Скијатосу. На продају је и плажа Замак. Ова мирна плажа омиљена је међу туристима. Једна је од ретких на којој има много дрвећа и природног хлада, и прави је мали рај.

Идеална за децу и породице, Камари плажа на Санторинију смештена је у увалу и на њој се налази мали бар који је, такође, на продају.

skij.jpg

Прелепа плажа Миртос налази се у Кефалонији у дну две планине. Бели песак и тиркизно море деценијама привлаче туристе.

Једна од најлепших плажа на свету, Порто Катсики у Лефкади, је такође на продају.

santorini-plaza.jpg

Иначе, према писању грчких медија, власт у тој земљи одлучила се на овакав корак како би дошла до новца којим би се смањио дуг Грчке према страним повериоцима.

(Вечерње новости)

Лаку ноћ.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bas im ovo nije trebalo :(

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Alexis Tsipras - is coming !!!

Izmenjeno (vladar)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima na temi.

Ovo je prelepa tema, tak danas sam je otkrila.

Ja bih mogla samo da stavim spisak pet za mene najlepsih plaza, a za dalje bih morala dobro da razmislim.

1. Egremni (Lefkada) - bez premca, samo ne znam hoce li ikad opet biti kao pre;

2 Mirtos (Kefalonija) 

3. Apela (Karpatos)

4. Porto Katsiki (Lefkada)

5. Agii Saranda (Pilio)

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25998
    Ukupno tema
    867536
    Ukupno poruka