vladar

50 najlepših plaža Grčke

53 poruke u ovoj temi

Razlika je u ambijentalnom prostoru i boji mora,prva je tirkizno- kristalno-plava,druga je smaragdno-zelena,ali Milos ima neprevaziđenu boju mora i kada nema talasa to fascinira čoveka.

Izmenjeno (vladar)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala, divni ste - ne znam šta bih radila bez ovog foruma. Tako sam na Sitoniji uz vas našla najlepšu plažu Kavurotripes i stvarno smo se svi oduševili.Pošto iovako moram ići u julu ili avgustu-baš sam zainteresovana za Lefkadu.Da li u tom periodu jul-avgust je voda topla ili je to lutrija??Pitam vas zbog toga što je putnica napisala da i nije baš za decu pa me to malo koleba-ipak ne idem da bih ja samo uživala već i dete.Cene ako sam razumela su potpuno normalne i nisu visoke.Sviđa mi se što se ne ide trajektom već ima mostić koji povezuje sa kopnom.Jedino mi je žao što nema prirodnog hlada-baš šteta

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Lefkada je prelepa, razmisli samo da li zelis da ides tamo sa malim detetom bas u avgustu, jer je tada najveca guzva.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Skoro da smo se odlučili za Lefkadu -mogli bi ići krajem jula-tada gužve nisu toliko velike.Koje mesto na Lefkadi je najpogodnije za obilazak plaža na zapadnoj strani?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Skoro da smo se odlučili za Lefkadu -mogli bi ići krajem jula-tada gužve nisu toliko velike.Koje mesto na Lefkadi je najpogodnije za obilazak plaža na zapadnoj strani?

Agios Nikitas, koji i sam ima 2 lepe plaze, a cuvena Katisma je takodje blizu, dok su Egremni i Porto Katsiki svakako najlakse dostupne iz ove tacke ostrva, samo ti to ne bih preporucio ako si sa malim detetom.

Razmisljajte i o alternativi da bude smesteni na samom ulazu u Nidri iz pravca mesta Pergiali, taj deo ima jako lep prilaz za kupanje, ali i odlicnu hladovinu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima:)

Mene interesuje ako bi neko od vas mogao da mi preporuci lepu pescanu plazu ili od sitnih kamencica ali da u vodi preferira pesak , takodje da je more toplije i da nema talasa . Planiram ove god. u Grcku ali je izbor presirok i ne znam gde bi pre :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima:)

Mene interesuje ako bi neko od vas mogao da mi preporuci lepu pescanu plazu ili od sitnih kamencica ali da u vodi preferira pesak , takodje da je more toplije i da nema talasa . Planiram ove god. u Grcku ali je izbor presirok i ne znam gde bi pre :)

[/quote

Nije tako jednostavno dati odgovor.Ako mislis citav odmor da provedes na jednoj plazi onda mi prvo na pamet pada plaza u Stomiu.Pesak na plazi,pesak u vodi,plitko i toplo za klince.......

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala Puno :)

ako ima jos preporuka , tu sam ;)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Upravo takva plaza je u Afitosu na Halkidikiju! Boja i providnost neverovatna, nije toliko velika kao vecina na Halkidikiju... odmah cim se udje u vodu je cist pesak, a na plazi je nekakva kombinacija peska i sitnog sljunka! Takodje vrlo slicna je u Kalitei, samo sto je ulaz malo tezi! Plaza je ista kao u Afitosu, samo sto prvih metar ili dva u vodi je malo ostriji kamen, pa treba paziti gde se gazi,ali posle ide jako sitan pesak, u nedogled! Ova dva mesta se dosta razlikuju od "nasih" mesta na Halkidikiju!

evo dve slike!

post-8379-1263134061,07_thumb.jpgpost-8379-1263134095,26_thumb.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala , ovo izgleda prelepo:) bombonica ;)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

uzivo je jos lepse, veruj mi! Bio sam u Afitosu 4 dana, a imam samo ovu sliku sa plaze :( a ova druga je slikana pod vodom, aparatom ubacenim plasticnu u kesu :D

Izmenjeno (Nesapancevo)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

uzivo je jos lepse, veruj mi! Bio sam u Afitosu 4 dana, a imam samo ovu sliku sa plaze :( a ova druga je slikana pod vodom, aparatom ubacenim plasticnu u kesu :D

upravo cu sada na google earth da pogledam slike , jos samo jedno pitanje koja je temperatura vode otprilike i da li ima osa i pcela ? predpostavljam da nema ali cisto da pitam zelim ove godine da uzivam u potpunosti :) Hvala na preporuci jos jednom mislim da je ovo mesto zaista za mene jer sudeci po slikama to je ono sto trazim:)

e ,da koje su cene u odnosu na druga mesta u Grckoj i koliko poneti novca za 15 dana :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Molim vas da ne koristite ovaj topic za postavljanje pitanja koja nisu relevantna,to se odnosi na sva pitanja koja nemaju značaj za ovu temu !!!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ok ja sam samo pitala koje su plaze dobre , pesak,bez osa,prikladnom temperaturom i bez talasa . nije bilo takvog topika i ucinilo mi se da mogu ovde da pitam , na srecu postoje ljudi koji uvek gledaju da pomognu oko izbora lokacije letovalista i hvala im! sve ove informacije ce dobro doci svakom posetiocu ne vidim da smo uzurpirali temu al ok , sorry !ja uglavnom biram letovaliste po dobrim plazama sve ostalo je manje bitno .

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Otvorio sam novu temu Afitos na Halikidiki-Kasandra pa cemo tamo nastaviti diskusiju...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25998
    Ukupno tema
    867486
    Ukupno poruka