Serafim

Otvoreno nebo nad Srbijom

25 poruka u ovoj temi

Da, u pravu si. Psiholoski ekonomski efekat, i na mene deluje vrlo, tipa poletis pa padnes. 

No, kada bi stvarno tako bilo zamisli nasta bi aerodromi licili i kakvog bi tu sve sveta bilo. Pa koliko kosta druga vrsta prevoza... i ne bi bilo nikakve logike.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Karta + doplata za gorivo + aerodromska taksa + doplata za padobran.... ma idi begaj, idem automobilom.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Karta + doplata za gorivo + aerodromska taksa + doplata za padobran.... ma idi begaj, idem automobilom.

Ni automobil nije samo benzin. Onda bi ljudi sedeli na kanistre i vozili se.

amortizacija osnovne vrednosti automobila + dodatna ulaganja u automobil + gorivo + putarine + fizicki premor + vreme + kazne za prebrzu voznju (to mi je obavezna stavka) biggrin.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ni automobil nije samo benzin. Onda bi ljudi sedeli na kanistre i vozili se.

amortizacija osnovne vrednosti automobila + dodatna ulaganja u automobil + gorivo + putarine + fizicki premor + vreme + kazne za prebrzu voznju (to mi je obavezna stavka) biggrin.jpg

A + pivo u pauzama + gajba piva na kraju voznje ??? :bez-zuba:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A + pivo u pauzama + gajba piva na kraju voznje ??? :bez-zuba:

+ pokupiš stoperku.... doduše i u avionu možeš da pokupiš stjuardesu, pod uslovom da ne ideš JAT-om jer njihove imaju u proseku oko 70 godina.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

+ zastita

+ vanredni troskovi amortizacije amortizera i enterijera

...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

+ kazne za prebrzu voznju (to mi je obavezna stavka) biggrin.jpg

Joj, i meni! A sad kad spremaju ove nove strasne kazne i poene i vec sa 18bodova oduzimaju dozvolu! Kad sam cula otprilike koliko sta donosi tih negativnih poena, nece mi vratiti dozvolu do kraja zivota, ako ovako nastavim...da pocnem od vezivanja, tj nevezivanjabiggrin.jpg

+ pokupiš stoperku.... doduše i u avionu možeš da pokupiš stjuardesu, pod uslovom da ne ideš JAT-om jer njihove imaju u proseku oko 70 godina.

U pravu si, najstarije su cini mi se, od svih kompanija. Zato treba leteti Emiratima, tamo sve mis i modelsicebiggrin.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

+ pokupiš stoperku.... doduše i u avionu možeš da pokupiš stjuardesu, pod uslovom da ne ideš JAT-om jer njihove imaju u proseku oko 70 godina.

+ zastita

+ vanredni troskovi amortizacije amortizera i enterijera

...

+ hotel ... ili motel ....ili parking....ili njiva

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Joj, i meni! A sad kad spremaju ove nove strasne kazne i poene i vec sa 18bodova oduzimaju dozvolu! Kad sam cula otprilike koliko sta donosi tih negativnih poena, nece mi vratiti dozvolu do kraja zivota, ako ovako nastavim...da pocnem od vezivanja, tj nevezivanjabiggrin.jpg

U pravu si, najstarije su cini mi se, od svih kompanija. Zato treba leteti Emiratima, tamo sve mis i modelsicebiggrin.jpg

Iskrivili nam se smajliji :-P..mislim mutni su, ili trebam vecu dioptriju..Ja moju dozvolu bolje sama da predam :cool:

Paa, Emirati, Montenegro...i ko zna ko jos, iznajmljuju nase stjuardese...ili su stalno zaposljene kod njih..a ove bakice su ostavljene nama.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

+ zastita

+ vanredni troskovi amortizacije amortizera i enterijera

...

Ovoga sve manje

A + pivo u pauzama + gajba piva na kraju voznje ??? bez-zuba.jpg

a Pauza sve vise. bez-zuba.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka