bam-bam

Nova tura, stari vodici- Tajland, Malezija, Burma i Kambodza

11 poruka u ovoj temi

Cao svima, grupa za veliki put po jugoistocnoj aziji je uspesno formirana, i lagano se spremamo za pokret, 28.oktobra, povratak- 30 decembra :)...

Ali, to nije sve..

Nova tura po indokini, ali malo kraca, za ljude kojima su godisnji odmori prekratki:)..

Februar 2010. - Malezija, Tajland, Burma, Kambodza..

Kratak opis:

Leti se preko dubaija do kuala lumpura, obilaze se ostrva po maleziji, i onda se leti za Kambodzu...Pnom Pen u prolazu, pa se odlazi na jug kambodze, na ostrva netaknute prirode, dusu dala za ronjenje..

posle se penjemo do siam reap-a i cuvenog kompleksa hramova sa angkor vat-om..

odatle se putuje za bankok, i iz bankoka leti za burmu, za mandalaj....ide se do cuvenog jezera Inlaj, pa idemo u svetu dolinu burme, penjemo se na brdo gde se nalazi jedan od 10 najlepsih manastira sveta- popa taungakalat...

odatle se spustamo ka jugu, za jangun, pa jos juznije, do juga tajlanda, i mesta koje ne moze da se zaobidje- ostrvo koh pan gan...Odatle letimo za kuala lumpur, i povratak kuci letom do dubaija, pa od dubaija do sirije, par dana se zadrzavamo na bliskom istoku, i letimo za stanbol, i odatle naravno busom i vozom kuci :)...

lepa tura, nesto kraca, oko 25 dana, taman za ljude sa 3 nedelje godisnjeg heheh...

kada ovde bude stegao led, mi cemo se brckati na ostrvima u kambodzi, u maleziji i na taiju..

cena- u nasem maniru, niska, da bi svi mogli da putuju, a ne samo ljudi koji imaju dosta kinte...

900 evra ceo put od bg-a do bg-a,u ovom trenutku, ukljucujuci i vize...mi poznajemo dosta lokalaca tamo, tako da cemo za sve mnogo bolje prolaziti nego obicni turisti  ..

sto se pre javite, to bolje, jer posle ce naravno poskupeti za odredjenu sumu, u zavisnosti koliko budu poskupljivale low cost avionske karte

vasi

marko 0641457002

i kosta 063456956<br>montezuma23@hotmail.com<br>voodoo_sonic@yahoo.com<br>

Izmenjeno (bam-bam)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam zainteresovan za tu turu, brojeve koje ste ostavili za kontakt nisu dostupni...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Valjda svi odoše 28.oktobra....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

nisu dostupni jer smo trenutno na tajlandu i imamo lokalne brojeve...

sutra palimo za indoneziju-sumatra....

tura za januar je i dalje aktuelna, za sada nas ide 7, koji su uplatili, i polazimo 24-og januara iz istanbula.....

ima jedna mala promena- umesto burme se ide u laos, jer smo ovde na licu mesta saznali od svih ljudi da je trenutno veliko sranje u burmi, i da bi bilo mnogo skupo i opasno ici.....ali laos je isto cool, mozda i bolji, liberalniji svakako jeste heheheh....

ako ste zainteresovani, javite se na mail koji smo ostavili, i sve cemo vam detaljno objasniti....

btw, sve karte avionske moraju da se kupe do poc. decembra, jer ce posle enormno da poskupe....

znaci, imate jos jedno 15-ak dana fore.....

montezuma23@hotmail.com, voodoo_sonic@yahoo.com....

poz iz suratanija smajl.jpg

Izmenjeno (DraganV)
nema potrebe za citiranjem ako se odgovara na prethodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Steta je sto necete ici u Burmu! Prelepa zemlja gde ima mnogo toga da se vidi! I pored toga veoma jeftina! U svakom slucaju, zelim vam lep provod po Aziji!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

heheh naravno da cemo da idemo u burmu, ali ne ovom prilikom...

pricali smo direktno sa lokalcima, a i ja licno znam dosta burmanaca, radili smo zajedno, i svi su mi rekli da u ovom trenutku nije bas najuputnije da se ide tamo.....morao sam da im verujem, jer nije bilo ni jednog drugacijeg glasa....pa smo burmu zamenili laosom, ako nista drugo, za laos svi imaju samo reci hvale......a i mnogo je liberalnija zemlja :)...

ko hoce da ide s nama na ovu turu- tajland, laos, kambodza i juzna indija(kerala), nek se javi u narednih 7 dana na mail....bukiranje zatvaram 10-og decembra....

poz sa sumatre, iz sklonista za orangutane...

prvi atm machine je 3,5 sati voznje odavde heheh

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam jako zainteresovana za ovu turu ako ce je biti u februaru 2012!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

i ja sam zainteresovana

da vidimo ima li sanse da se okupimo i krenemo

Izmenjeno (DraganV)
ne citirati ako se poruka odnosi na prethodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tema je stara 2 godine. Moja preporuka. Potrazite vodice na drugom mestu

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

i ja sam zainteresovana

da vidimo ima li sanse da se okupimo i krenemo

hocu i ja :klap: :klap:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E o ovoj turi ja sanjam. Samo, nije jednostavno obezbijediti tolika sredstva, a pogotovo odvojiti tolike slobodne dane.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka