Maximus_Decimus

All Inclusive vs. Polu Pansiona

38 poruka u ovoj temi

Ovde3 pricamo o Egiptu, a mislim da tamo bas nemate gde da puno svrljate van hotela, kao npr. u Turskoj ili Grckoj. Za takve destinacije sa velikim gradovima, uredjenim i punim kafica je ludost uplatiti AL i ne probati sve njihove restorane i barove, ali u Egiptu - mislim da se nikako ne isplati PP, narocito u velikim resortima.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja Egiptu nisam želeo sebi da uskratim Pizza Hut ili KFC...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

moj glas definitivno za al.

nebitno za rucak manje vise,skoro da i nije potreban pored pp,ali zato cuga.....

posle sumiranja pp po odlasku iz hotela i placanja ceha,jedno je sigurno egipat i nije bas tako jeftina destinacija ako zelite opustanje i neki konfor.

evo sada opet sharm i hotel koji zelimo iskljucivo radi pp,ali sta da se radi ,bice opet na kraju jaoooooo po novcaniku.

takvi smo ti mi jugovici kada zasednemo i pocnemo okretati ture...jbg kad nismo zapadnjaci,pa da svako svoje plati..ovako neminovno druzenje upoznavanje,noci duge a bar otvoren 24 h

ko je bio...zna nastavak price

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

...jbg kad nismo zapadnjaci,pa da svako svoje plati.

Nedavno sam primetio pojavu da pomenuti zapadnjaci potpuno bezbolno i bez problema zaborave na tu svoju naviku "svako svoje" - U PRISUSTVU neke druge osobe (ne-zapadnjaka) koji bi da plaća i za njih...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

pa lepo ti kazem,mi zaista nismo normalan narod,ne znam jel ima galantnijih od nas!

kod nas ti je sve samo opustenooooooo,tako smo i jednog poljaka koji je imao al narukvicu odmah castili,covek je blejio u nas,nista mu nije bilo jasno!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

he, da,da...

da neko nešto ružno ne pomisli o nama, da smo, ne daj bože - stipse!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja Egiptu nisam želeo sebi da uskratim Pizza Hut ili KFC...

Pa ne moras to sebi da uskratis. No, mi smo na AI gledali kao na nesto sto je lepo imati KAD SI U HOTELU. Kad nisi, ponasas se kao na PP.

Komocija je neopisiva. Ipak, kad si u hotelu, na bazenu, plazi i ne moras da razmisljas koliko nesto kosta. Dzeparac koji si poneo je skroz cist, odnosno ostaje samo za izlete, i zezanciju. Ne moze da ti se "omakne" da potrosis vise nego sto si planirao pa da posle razmisljas sta da jedes.

Znaci mi nismo na AI gledali kao na obavezu vec pogodnost. U pizza Hut nam se nije islo jer smo imali fantasticnu klopu u hotelu, ali smo zato obisli Hrad rock Cafe i jos neke druge kafice u Hurgadi.

Poenta je u tome kako gledas AI. Mi smo na to jednostavno gledali kao na komoditet a ne kao na obavezu da jedes i pijes iskljucivo na jednom mestu.

Izmenjeno (jovanche)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Tako i treba.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26052
    Ukupno tema
    869306
    Ukupno poruka