Lanamiletic

Smestaj u Ohridu

64 poruke u ovoj temi

pozdrav, dosao sam iz Ohrida pre par dana i da prenesem utiske u vezi smestaja. smestaj sam nasao prek osajta visit ohrid i izabrao sam stan Sonja. sve pohvale za smestaj, izvanredan je a najbolje od svega je sto su ljudi , tj gazde divni. imaju razumevanja, pitaju sta je sve potrebno, usluzni su, samo reci hvale nista drugo. stan je super, imaju dve spavace sobe, dva kupatila, dnevni....... preporucio bih svima ovaj smestaj prvenstveno zbog dobrih i razumnih gazda a i smestaj je super. pozdrav svima

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dragi putnici,kojima je Ohrid sledeća destinacija-pazite se. Ohrid je predivan,mnogo toga za videti.Ljudi su dobronamerni,raspoloženi za razgovor i davanje uputstava. Skoro svi. Dobronameran savet-izbegavajte vilu Julia. Prezentacija sa neta ume da zavara. Pogled je divan, i to je to. Gazde... šta reći? Umesto dobar dan,kako ste putovali-dobar dan,pare! I pored unapred uplaćene trećine iznosa preko Western-a (što je inače dosta skuplje, nego uplate preko banke), prvo ti uzmu novac,zatim pasoše. Posle toga dolazi blagi šok,a onda i malo jači. Apartman koji ne nudi upotrebu kuhinje (samo kuvanje kafe i čaja),oni koji su mislili da će nešto uspeti da spreme,moraće da se hrane u restoranu. Kućni red.... zabrana,do zabrane.Zabranjeno: vučenje stolica po terasi, pravljenje buke spuštanjem roletna, premeštanje inventara (kao da hoćeš da seliš), pasoši stoje kod njih do izlaska iz apartmana (?!?!!)koje vraćaju tek kad obave vizitu po izlasku. Ukoliko smatraju da nešto nije u prvobitnom stanju, morate da platite,kao i izradu brave ukoliko izgubite ključ (kao da nemaju rezervni). Koliko su u stanju da idu...da sami naprave štetu,ne bi li naplatili (nama je samo izbio osigurač u kupatilu baš to jutro pre kretanja, iako je radio milion posto- noć pre).O šetnji kroz apartman dok vas nema-ne bih. Strašno. I da! U stanju su da vam naplate i koji dan više, iako je jasno kao dan kada ste planirali da izađete. Izgovor-nismo se razumeli-platite ili, ništa od pasoša. Dokaz o uplati takse,nismo videle,a ni dobile.Zato-pazite! I pored svega.... ne treba misliti da su svi ljudi isti.Ostali su bili krajnje prijatni. Ohrid nam je ostao kao divna uspomena, ali Julia... NE.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

O toj vili sam slično pročitao i od strane jednog Grka.

Da imam para i da sam sam, al' bi to bila dreka. Prvo bi lepo nazvao policiju, posle ambasadu i terao bi dok se ne razreši.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ako nekome bude trebalo - svaka preporuka za vilu "Roza" na samom pocetku setalista. I naravno za vrlo gostoljubive i predusretljive gazde.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Stari grad, vila Mesokastro, gazda Nikola, nemam reci :) !!!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Provela sam divnih 4 dana na Ohridu. Bila sam smeštena u Apartmani JiMMY Ohrid.Smestaj sam nasla preko neta, izmenjala vise mejlova sa gazdaricom apartmana Valentinom dogovorila termin i izabrala apartman ( imaju ih 6 u ponudi ).Posto je iz mejlova videla da sam ozbiljna nije mi trazila kaparu.Posto sam isla kolima pred polazak sam joj pustila mejl kad stizem ,dobila jasne instrukcije kako i gde da se nadjemo na ulasku u Ohrid.Njen suprug Dimitrije je taksista i on nas je sacekao na dogovorenom mestu i odveo u savim pristojan apartman ( jednosobni stan u novoj zgradi blizu Gimnazije ).Veoma preporucujem ove ljude veoma su korektni i ono sto je na njihovom sajtu pokazalo se tako i realnosti.Ohrid me vidi opet na leto u istom smestaju

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ivana,

Stvarno ne vidim nikakav razlog da svoje postove dupliras na razlicitim temama. To je spamovanje I protivno je pravilniku foruma.. Molim te da to vise ne radis,

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Izvini,moderatoru veliki :ljubav: od mene.

Hvala Hajduku na preporuci , poslusacu ga,jer letos posle Grcke, obavezno Ohrid na par dana . Kada sam ja trazila smestaj , Apartmani JiMMY Ohrid su mi trenutno odgovarali ,jer su imali svoj parkig .Nama je glavni kriterijum pri izboru bio bas ta cuveni parking, jer centru Ohrida parkiranje je bas veliki broblem.Ja sam bila smestena na oko 50 metara od keja ,a do centra nam je trebalo oko 5 minuta lagano pesaka.I mi smo placali 25 eura i imali svoj web . Imali smo vecu dnevnu sobu sa kuhinjom i trosedom ,spavacu sobu sa ogromnim bracnim krevetom tako ,da je tu komotno mogla da se smesti i petoclana porodica .Bila sam veoma zadovoljna smestajem ,ali centar je ipak centar :D , mada je i bilo lepo prosetati lagano pored keja ,pa onda u carsiju u zivot.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

zdravo evo sad se spremam za Ohridu i radujem se na putovanje ,prosle godine smo bili i bilo je predivno  grad je divan ,cene su sasvim ok ,smestaj smo nasli preko facebooka i nismo pogresili bili smo  blizu jezera i centra ,domacini su divni i gostoljubljivi preporucujem svima 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Stari grad, vila Mesokastro, gazda Nikola, nemam reci :) !!!

Priključujem se pohvali za ovu vilu i za Nikolu. On i supruga su divni ljudi, ujutru se jave i pozovu na kafu, sobe čiste i uredne sama vila takođe. Vila je iznad šetališta i ja sam imao bojazan da će nam biti buka ali jok držali smo otvoren prozor dok spavamo i od buke ništa.

Svaka preporuka. Osim jedne male zamerkice a to je parking, elem vila je u starom delu grada i može da se desi ako idete kolima da nema parkinga blizu samog objekta(kažem može jer se meni desilo poslednje veče da sam se parkirao ulicu niže) sve ostalo je super. A doručak i kafa u bašti su pravi zen.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moje komsije su prosle godine bile u DJ apartmanima u Ohridu, to je u centru ulica od plaze, ima parking, picerija...

Oni su bili prezadovoljni, ona ja bila trudna i isli su sa jos dva deteta.

Igrom slucaja poznajem vlasnika (oca) naravno to nije preporuka i ne mogu da garantujem kako to sada izgleda, ali verujem komsinici da je bila zadovoljna :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

da li je iko bio u

hotel izgrev spa & aquapark

???

cini mi se da je bas dobra ponuda ...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Molim za pomoć, dali neko ima iskustva sa Kate ili Kejt apartmanima u ulici Dimitar Vlahov  i vlasnikom Zlatkom Josifoskim? 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Vila Metulevi

Nisam videla da je bilo ko pominjao ovu vilu, a htela bih da je preporučim, jer na tako dobar smeštaj i ljubazne gazde nisam skoro naišla. :)

Vila “Metulevi” nalazi se u ulici Petar Caule u Ohridu, na 500m udaljenosti od crkve Svete Sofije.

Ovom ulicom se spuštate do šetališta,

65E723A1-F8AD-4083-86FE-D1935D9C5D78.thu

411A0180-3B49-4DDF-9A9B-9887FA368728.thu

a jezero se delimično vidi sa terase.

4140860A-F6F9-4EE8-AB60-D59FBF25404F.thu

Kuća ima prelepo uredjeno dvorište,

AF4216FE-FFB3-4EE5-BE20-E59E8ADFEE28.thu

u kome možete da sedite kad god poželite. :)

Mi smo bili u dvokrevetnom studiju, ali pogledajte kako on izgleda,

98C6F775-0ADF-447E-BA21-67A144758EE2.thu

253F9739-E9CD-4F73-ADB5-C9CCE66D7FB2.jpe

6CDE2663-75E6-4F1E-AF66-73B1EF3F4020.jpe

i koliko je prostran u poredjenju sa studijima u Grčkoj.

Ovo je kuhinja,

EF1C1E5C-C344-427D-8F09-82969B927149.thu

kompletno opremljena,

066F4939-C21C-411A-B706-06B8BFE425F8.jpe

86D77C3E-A0BD-4D39-B34D-D6FB76652543.jpe

4C77E46A-AF82-4C90-997E-6A50B453039B.jpe

a sačekali su nas 100g kafe, kilogram šećera, tečnost za sudove, sundjer za pranje sudova, u kupatilu kupka, šampon, sapun....”za prvu ruku, dok se ne snadjete”, rekla je gazdarica. :nesvest:

Ima i sobnih papuča, kao i papuča za kupatilo.

Inače, vlasnici su bračni par, izuzetno ljubazni ljudi, sve su nam objasnili, gde, šta, kako, :D rekli nam da se obratimo ako bilo šta dodatno treba.

Ispred studija se nalazi jedna kao komoda u kojoj je bilo rezervnih peškira i posteljine, “ako vam zatreba pre nego što ja dodjem da ih promenim”, reče gazdarica. :)

Ovo je terasa,

F96D9734-BED3-425A-9F6B-FD4EA4C46791.jpe

sa sušilicom za veš i suncobranom, :suncase:

E6EAD3C6-853A-4942-8CF7-F5E6FF4FA92C.thu

Jednog dana nas je kiša :kisa: ranije “oterala” sa plaže.

Žena je ušla i sve stvari (kupaće kostime i peškire) od prethodnog dana pokupila sa terase i stavila ih u sobu!

Sve pohvale za domaćine! :klap:

Smeštaj sam rezervisala preko Booking-a i cena je bila, uz Genius popust, 216€ za šest noćenja.

92065C2B-2DFA-43B5-A703-FF3CB4590C08.thu

Izmenjeno (BiljanaK)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mnogo dobro izgleda,ali steta sto nemaju parking,to me konkretno odbija...devojka i ja planiramo Ohrid za 10tak dana.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26364
    Ukupno tema
    880737
    Ukupno poruka