Lanamiletic

Smestaj u Ohridu

64 poruke u ovoj temi

Vesnaks, kako je u Ohridu ?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moja sestra vec 3godine letuje u Ohridu i prezadovoljna je!

kaze da nije nista skuplje nego kod nas....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moze li mi neko preporuciti neki hotel ili vilu u ovom mestu,putovala bih pocetkom aprila? Hvala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Za preporuku je smestaj rezervisati unapred jer moze da se dosta vremena izgubi oko trazenja smestaja a treba i uzeti u obzir da i put do Ohrida ume da zamori.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja imam rodjenu tetku u Ohridu i odlazim tamo skoro svake godine. Moje mišljenje je da je bolje biti smešten u gradu, pa ako imaš sopstveni prevoz obilaziti okolne plaže, a ako nemaš prevoz, jako su jeftini prevozi mini busevima i taxijem.

Mislim da je bezveze biti van grada, jer su sve to mala mesta bez ikakvih sadržaja. A suludo je letovati u Ohridu, a ne videti sve ono što Ohrid ima da pruži. Sva istorijska nalazišta, crkve, Samuilova tvrđava i sve ostalo je predivno, danju, a posebno i noću.

Tako da je moj savet: iznajmiti sobu u gradu, blizu centra ili šetališta. Preko dana posećivati plaže kao što su Trpejica, Peštani, Gradište ili ima i u gradu: Saraište i Jovan Kaneo koje su isto tako lepe. A uveče šetati predivnim ulicama Ohrida.

:cool:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ukoliko zelite da budete smesteni u centru Ohrida posetite sajt

www.patuvanja.info gde cete naci informacije za smestaj u Ohridu i interesantna mesta za zabavu.

Pozdrav

Igor

PS. Site je na makednosku kirilicu - ima i english verziju

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

moja topla prepuruka, za sve ljude koji hoce da individualno odu na OHRID, je da posete www.visit-ohrid.com, sajt vodi i organizuje momak koji se zove ANTONIO RISTEVSKI,na sajtu cete naci i njegov broj telefona, on vam obezbedjuje sve sto vam je potrebno u Ohridu, pre svega dobar i kvalitetan smestaj i postuje svaki dogovor. Ja sam bio u njegovoj orgnizaciji za docek Nove godine, naravno i preko njega naso smestaj sve je bilo perfektno, PREPORUKA i od mojih prijatelja koji su do sada koristili usluge preko Antonija.

Izmenjeno (DraganV)
Nije potrebno citirati ako se poruka odnosi na prethodni post
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da, da....sa njim sam vec u kontaktu...vrlo prijatan covek...bas hoce da mi pomogne....nego interesuju me tudji utisci. Da steknem siru sliku.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nameravam putovati na Ohrid i to vozom do Skopja.Karta je 15E (Nis-Skopje).Ali me brine drugi deo puta Skopje-Ohrid.Interesuje me cena kombijem i autobusom...Koja je obicno cena sobe sa kupatilom u centru ? i naravno neka preporuka,sto se smestaja tice bi dobro dosla jer putujem prvi put.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

A jel te zanima polupansion za 14E(deca popust 30%)u oblasti sv.Stefan na 5km od grada?Ja sam danas to rezervisala(a prvo sam htela u kampu,pa priv.smestaj....)Sobe hotelske,sopstveno kupatilo itd.a na spratu zajednicki frizider i TV.

[Zanima mene smestaj. Jel moze neki Br. ili sajt, slike]

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Početkom avgusta vratio sam se sa dvonedeljnog odmora iz Ohrida. Bio sam smešten u vili Celus. ***** Kuća je nova, na odličnom mestu, minut od jezera, na samom keju, desetak minuta"laganice" od starog grada i centra. Parking obezbeđen u dvorištu.

Najvažnije, gazde izuzetno prijatne i gostoljubive a cene pristupačne. Velika preporuka!!

Izmenjeno (DraganV)
zabranjeno je reklamiranje
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nisi napisao kako si rezervisao smestaj?

Izmenjeno (DraganV)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo bili u istim apartmanima i rezervisali smo ih preko Antonija Ristevskog.

Izmenjeno (DraganV)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Najveci izbor i proveren sajt za smestaj i sve informacije je www.visit-ohrid.com

Izmenjeno (DraganV)
nepotreban citat
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima ,rado bih isao na Ohrid ovog leta ...cuo sam da je provod extra!!Ako neka zna za dobar privatni smestaj blizu jezera...neka se javi ...pozdrav svim Nislijama ahha svakog leta Ohrid je pun Srba ,,,haha pozdrav i za sve one koji su zaljubljeni u lepote koje pruza Ohrid..pozzzz

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26375
    Ukupno tema
    881425
    Ukupno poruka